Şimdi Ara

Renault MODUS alınır mı? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
7
Favori
105.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FelixCrail

geçen haftasonu baktım kalorfer aydınlatması yanmıyor. o parçayı söküp içine şerit led döndüm. şimdi çok canlı ve güzel bir aydınlatması oldu. akşama resimlerini atarım burayada.

bu arada her modelin konusu var ama modusün (Renault Modus Ana Konu) yok forum içinde. açıp orda mı devam ettirsek paylaşımları acaba?

Alıntıları Göster
    buradan da devam ederiz ama siz açın hocam oraya da katılalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

buradan da devam ederiz ama siz açın hocam oraya da katılalım.

Alıntıları Göster
    konu başlığı ile paylaşımlarımız pek uyuşmuyor da o yüzden dedim bende :)
  • quote:

konu başlığı ile paylaşımlarımız pek uyuşmuyor da o yüzden dedim bende :)

Gerçekten doğru hocam bence iyi de olur ciddi söylemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

quote:

Orijinalden alıntı: infinite

keşke dizeline bakabilsen...

1.4 motor 98hp lik 2001 yılının motoru...yakar ve gider...

İyide volvonun eski arabalarının çok çok sağlam olduğu nerden çıktı ki ?

E34'te dağıltıyor o volvoyu.Sıkıyorsa yeni s40'i çarpıştırsınlar.Modus marsa gider.

Alıntıları Göster
    2007 model Modus 1.4 Dinamique kullanıyorum gayet memnunum. LPG siz şehir içi 40 kuruş yakıyor, LPG taktırmayı düşünüyorum sanırım 20-25 kuruşa düşer.

Hız kontrol uzun yolda süper, araç stabilitesi süper, virajlarda ve karda yol tutusu gayet iyi, savurma yapmıyor.(Yüksek olmasına rağmen)

Tavsiye ederim arkadaşlar sınıfına göre sıkıntı yaratmayan bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: cemiloztas

2007 model Modus 1.4 Dinamique kullanıyorum gayet memnunum. LPG siz şehir içi 40 kuruş yakıyor, LPG taktırmayı düşünüyorum sanırım 20-25 kuruşa düşer.

Hız kontrol uzun yolda süper, araç stabilitesi süper, virajlarda ve karda yol tutusu gayet iyi, savurma yapmıyor.(Yüksek olmasına rağmen)

Kullanan kıymetini bilir hocam :) kullanmayan herkes eleştirir ama kullanan kimseninde eleştirdiğini duymadım fiyat-performans aracıdır .
  • quote:

2007 modelin önceki modellerden farki var mi acaba? Donanim olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvahnecdet

quote:

2007 modelin önceki modellerden farki var mi acaba? Donanim olarak

Alıntıları Göster
    herhangi bir farkı olmaması lazım fotoğraflara bakılırsa. bu arada cuma günü benimkine kamyanun açılan arka kasa kapağı çarpıp arka kapı camını patlattı. servise bıraktım eksperin gelip onaylamasını beklemekteyim.

• quote:

quote:

E34'te dağıltıyor o volvoyu.Sıkıyorsa yeni s40'i çarpıştırsınlar.Modus marsa gider.

Alıntıları Göster
    görebileceğin en tipsiz arabadır modus javascript:void(AddText(''))

• quote:

Orijinalden alıntı: enes.eee

görebileceğin en tipsiz arabadır modus javascript:void(AddText(''))

Kime göre neye göre , ve gerçekten bu model aracı hiç kullandınız damı yorum yapıyorsunuz ? En tiplisi zaten civic,corsa bizim milletimiz ezberlemiş 2-3 model onun dışı yaramaz ,herkesin zevki başkadır bu fiyata eski megane yada fiestalara yada daha eski corsa lara binilir hemde çoooook km li .
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bence alınmaz.hem 2. eli kötü hemde çirkin bulduğum bir araba. .o paraya benzer klasmanda honda jazz ya da mitsubishi colt bakmanızı tavsiye ederim yakıtı modüse göre ciddi olarak düşüktür. .
    rahat rahat ta binersiniz. ayrıca modüs kaporta olarak sağlam araçtır ne de olsa 5 yıldız almış ama çarpıştırılan araç volvonun eski bir modeli ne kadar cazip gelir bu video bilemiyorum. .

• quote:

Orijinalden alıntı: dwrf45

bence alınmaz.hem 2. eli kötü hemde çirkin bulduğum bir araba. .o paraya benzer klasmanda honda jazz ya da mitsubishi colt bakmanızı tavsiye ederim yakıtı modüse göre ciddi olarak düşüktür. .
    rahat rahat ta binersiniz. ayrıca modüs kaporta olarak sağlam araçtır ne de olsa 5 yıldız almış ama çarpıştırılan araç volvonun eski bir modeli ne kadar cazip gelir bu video bilemiyorum. .

Kusura bakmayın lütfen de insanlar burada gerçek bilgiler bulmaya çalışıyor bizde yardımcı oluyoruz .Ben birçok aracı kullandım modus dizel in yakıt değeri şu an km de şehir içi 0,18 - 0,19 arasıdır . Tüplülerde 0,25 civarı ( tüpü ölçeli oldu biraz ) Ben bizzat ölçtüm. jazz da colt ta modus ten çok yakar. Ayrıca Colt tan yüksek ve ferahtır.Jazz dan da ucuzdur. Volvo nun eski olması farketmez sonuçta ncap tan 5 yıldız almış olması yeter.Diğer lerine de bakın , Ncap tan kaç almış.Bendeyken parça sıkıntısı olmadı sonuçta Renault güvencesinde ve çoğu araç kaskolu ,kaskosuz olsada en ücra yerde bile renault özel servisleri var.Ama honda ve mitsubishi servislerinin pahalılığı ve azlığını söylememe gerek yok.Her şartta renault daha ucuzdur. 2 . eli colt ile aynıdır.Jazz ında temiz ise hemen satılır.En önemliside o paraya bana bulduğunuz jazz yada colt ları burada paylaşırmısınız.Ama temizlikleri , km si ,donanımı aynı olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-fiyat-dustu-acil-satilik-126530145/detay

mesela en ucuz jazz bu , hem 2004 hem 160 binde hemde ağır hasarlı 16900 tl , oda en ucuzu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-yetkili-bayi-askale-otomotivden-122200382/detay

yada colt 343 bin km de daha bir şey demeye gerek yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-colt-cz3-14.800-tl-90228053/detay

yada 3 kapılısı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-polis-memurundan-2006-model-ekonomik-arac-125914591/detay

yada komple boyalı 15500

bunlar en ucuz olanları size göre modus ten ucuz yada aynı paraya dedikleriniz

buda modus e 2 örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2006-model-renault-modus-1.4-authentiqe-orjinal-127134161/detay

donanımlı temiz ufak boyalı normal km li 15750 ( bu fiyata demekki colt un hele hele jazz ın ya kazalısını ya km si uçmuş olanı alırsınız )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-seven-galeriden-hiz-sabitleyicisine-kadar-dolu-bir-araba-127110993/detay

hız sabitleyicili full donanımlı temiz km si normal olan bir modus 15.500

bir ürün alırken 16 bin lik ile 20 binlikler kıyaslanmaz fiyat - performans olarak alınacak en iyi araçtır.Burada da gözüküyor sanırım.Lütfen gerçekten yapıcı ,yardımcı olacak yorumlar yapalım .

• quote:

quote:

Kusura bakmayın lütfen de insanlar burada gerçek bilgiler bulmaya çalışıyor bizde yardımcı oluyoruz .Ben birçok aracı kullandım modus dizel in yakıt değeri şu an km de şehir içi 0,18 - 0,19 arasıdır . Tüplülerde 0,25 civarı ( tüpü ölçeli oldu biraz ) Ben bizzat ölçtüm. jazz da colt ta modus ten çok yakar. Ayrıca Colt tan yüksek ve ferahtır.Jazz dan da ucuzdur. Volvo nun eski olması farketmez sonuçta ncap tan 5 yıldız almış olması yeter.Diğer lerine de bakın , Ncap tan kaç almış.Bendeyken parça sıkıntısı olmadı sonuçta Renault güvencesinde ve çoğu araç kaskolu ,kaskosuz olsada en ücra yerde bile renault özel servisleri var.Ama honda ve mitsubishi servislerinin pahalılığı ve azlığını söylememe gerek yok.Her şartta renault daha ucuzdur. 2 . eli colt ile aynıdır.Jazz ında temiz ise hemen satılır.En önemliside o paraya bana bulduğunuz jazz yada colt ları burada paylaşırmısınız.Ama temizlikleri , km si ,donanımı aynı olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-fiyat-dustu-acil-satilik-126530145/detay

mesela en ucuz jazz bu , hem 2004 hem 160 binde hemde ağır hasarlı 16900 tl , oda en ucuzu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-yetkili-bayi-askale-otomotivden-122200382/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-colt-cz3-14.800-tl-90228053/detay

yada 3 kapılısı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-polis-memurundan-2006-model-ekonomik-arac-125914591/detay

yada komple boyalı 15500

buda modus e 2 örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2006-model-renault-modus-1.4-authentiqe-orjinal-127134161/detay

donanımlı temiz ufak boyalı normal km li 15750 ( bu fiyata demekki colt un hele hele jazz ın ya kazalısını ya km si uçmuş olanı alırsınız )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-seven-galeriden-hiz-sabitleyicisine-kadar-dolu-bir-araba-127110993/detay

bir ürün alırken 16 bin lik ile 20 binlikler kıyaslanmaz fiyat - performans olarak alınacak en iyi araçtır.Burada da gözüküyor sanırım.Lütfen gerçekten yapıcı ,yardımcı olacak yorumlar yapalım .

Alıntıları Göster
    ben de denizlideyim
    verdiğin dynamic araç bugun çıkmış ilana
    fiyat çok iyi ama kilometre ve tüp düşündürüyor beni
    sence nasıldır? yoksa napıp edip dizel mi alayım.
    bir de parça sıkıntısı yaşar mıyım modusle malum acemi soförün ilk arabası olacak.

• hocam yapmayın allahaşkına herkesin dedigine takarsanız işiniz zor.böyle arabalar bir tek bizim ülkemizde tutulmaz zaten.bizim millet için varsa yoksa focus fluence jetta.şimdi tipine gelirsek herkese göre farklı tabi ama fluence çok daha tipsiz bir araç ama peynir ekmek gibi satıyor.bence konu tamamen tercih meselesi sizin içinize sindiyse ve siz begendiyseniz eğer alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

hocam yapmayın allahaşkına herkesin dedigine takarsanız işiniz zor.böyle arabalar bir tek bizim ülkemizde tutulmaz zaten.bizim millet için varsa yoksa focus fluence jetta.şimdi tipine gelirsek herkese göre farklı tabi ama fluence çok daha tipsiz bir araç ama peynir ekmek gibi satıyor.bence konu tamamen tercih meselesi sizin içinize sindiyse ve siz begendiyseniz eğer alın derim.

Takma değil de hocam insanları yanlış yönlendiriyorlar bende bazen farklı konularda yorum almak istiyorum böyle olunca forum bir işimize yaramıyor geçen teyp sordum yok o yaramaz yok at onu çöpe kullandın mı diyorum ne eksisi var diye , kullanmadım diyor be güzel kardeşim nereden biliyorsun varsa yoksa sony poiner diyorlar fiyat diyorum 150 -200 diyor , amacım idare etsin yeter 40 liraya aldım çünkü sonradan çokta olumlu yorumlar aldım taktıktan sonrada ama bu forumda işe yarar yorumlar yapılsa çok daha iyi olur.Dediklerinizde sonuna kadar doğru fluence de çok süper tasarım değil ama herkes tede var.Zevk meselesi en önemliside fiyat performans bence ama bu düşünceler sayesinde çok daha donanımlı kaliteli araçlara daha ucuza biniyoruz :) millet te 10 bine brodway e 15 e eski km li ww lere biner.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

ben de denizlideyim
    bir de parça sıkıntısı yaşar mıyım modusle malum acemi soförün ilk arabası olacak.

ben 1000 liraya kasko yaptırmıştım ( tam kasko ) kafam rahattı ama özel servislerde de ucuza yapılıyor sonuçta megane 2 motoru ve parçaları aynı ben trigeri, 10 bin bakım ufak tefek başka şeyler 500 e orjinal parçaları alarak yaptırdım anlayın ordan artık sıkıntı olmaz tabi dizel daha iyidir o ayrı ama temizce oda alınır bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

ben de denizlideyim

ben 1000 liraya kasko yaptırmıştım ( tam kasko ) kafam rahattı ama özel servislerde de ucuza yapılıyor sonuçta megane 2 motoru ve parçaları aynı ben trigeri, 10 bin bakım ufak tefek başka şeyler 500 e orjinal parçaları alarak yaptırdım anlayın ordan artık sıkıntı olmaz tabi dizel daha iyidir o ayrı ama temizce oda alınır bence

Alıntıları Göster
    560tl ye genişletilmiş kasko yaptırıcam 1-2 hafta sonra

• quote:

Hocam nasıl oluyor bilgi verirseniz bizde o firmadan yaptıralım ben 1000 tl yaptırmıştım ilk şimdi hasarsızlıkta olacak
  • quote:

quote:

yada 3 kapılısı

yada komple boyalı 15500

buda modus e 2 örnek

Alıntıları Göster
    öncelikle saygılar nacizane eleştirileriniz için :D görüyorum ki her olumsuz-olumlu hoşunuza giden-gitmeyen yoruma salça oluyorsunuz. .insanlar da burda yönlendirme değil fikir ve görüşlerini paylaşıyorlar ister beğenirler ister beğenmezler..içi ferah sayılır ama keyifsiz ki yaklaşık 2 ay modüs ü kullanmış biri olarak fikrim bu yönde.diğer araçlar ncap ten 4 yıldızlı.güvenlik donanım uygunluk fayda/maliyet manasında modüse laf etmedik zaten :D yakıt kısmı ise iki modelin benzinlisi arasındaki durumdur ve sadece eski model volvo ile çarpıştırılması oha modüse bak dedirtmez bana. .o volvo da üretildiği yıldaki standartlara ve teknolojiye göre 5 yıldırlıdır muhakkak.yani program reyting alsın diye eğlencesine yapılmış bir test bence. .bir s40 ya da c30 la çarpıştırılırsa eyvallah. :) ve son olarak konu başlığında 18000 lik fiyat olarak açılmış ki konuda ''2010'' senesinden kalma :D o zamanın 18 bini şu zamanın en az 20-21 bini. ki link attığınız araçlar gerçekten çok ucuz ve kazalı gerçekçi bulmadım :D geneli 14000-15000 tl arasında. . . ayağımı yerden kessin, faydalı olsun, araç bana hitap etmesede olur gibi fikirler mevcutsa elbette modüs...fayda/maliyet olarak tabi ve renonun dizeli alınır o paraya megane motorlu keyflede binillir haklısınız ama dediğim gibi benim fikrim o yönde değil.

18000-21000 tl ye de bugün güzel bir colt alınır ama jazz da bulunabilir. . lütfen sizde fikirlere böylesine saldırmayınız. .

• quote:

quote:

Hocam nasıl oluyor bilgi verirseniz bizde o firmadan yaptıralım ben 1000 tl yaptırmıştım ilk şimdi hasarsızlıkta olacak

ben anadolu grubu çalışanıyım. anadolu ve allianz sigorta bizim gruba bağlı olduğundan ben ve birinci dereceden akrabalarım %40 personel indiriminden yararlanabiliyor :) bu nedenle kasko konusunda şanslıyım
  • quote:

öncelikle saygılar nacizane eleştirileriniz için :D görüyorum ki her olumsuz-olumlu hoşunuza giden-gitmeyen yoruma salça oluyorsunuz. .insanlar da burda yönlendirme değil fikir ve görüşlerini paylaşıyorlar ister beğenirler ister beğenmezler..içi ferah sayılır ama keyifsiz ki yaklaşık 2 ay modüs ü kullanmış biri olarak fikrim bu yönde.diğer araçlar ncap ten 4 yıldızlı.güvenlik donanım uygunluk fayda/maliyet manasında modüse laf etmedik zaten :D yakıt kısmı ise iki modelin benzinlisi arasındaki durumdur ve sadece eski model volvo ile çarpıştırılması oha modüse bak dedirtmez bana. .o volvo da üretildiği yıldaki standartlara ve teknolojiye göre 5 yıldırlıdır muhakkak.yani program reyting alsın diye eğlencesine yapılmış bir test bence. .bir s40 ya da c30 la çarpıştırılırsa eyvallah. :) ve son olarak konu başlığında 18000 lik fiyat olarak açılmış ki konuda ''2010'' senesinden kalma :D o zamanın 18 bini şu zamanın en az 20-21 bini. ki link attığınız araçlar gerçekten çok ucuz ve kazalı gerçekçi bulmadım :D geneli 14000-15000 tl arasında. . . ayağımı yerden kessin, faydalı olsun, araç bana hitap etmesede olur gibi fikirler mevcutsa elbette modüs...fayda/maliyet olarak tabi ve renonun dizeli alınır o paraya megane motorlu keyflede binillir haklısınız ama dediğim gibi benim fikrim o yönde değil.

18000-21000 tl ye de bugün güzel bir colt alınır ama jazz da bulunabilir. . lütfen sizde fikirlere böylesine saldırmayınız. .

Ben size hakaret etmedim salçalıkta yapmıyorum.Sadece burada bende yorum bulmak istediğimde bir ürün için o beş para etmez at çöpe ya da çok tipsiz gibi yorumlardan sıkıldım burada alınabilirliği tartışılıyor başlıkta o yönde , başlık renault modus tipsiz mi ya da güzel mi değil ki zaten başkasının zevkine göre araç alınmaz.Ayrıca siz mi daha saldırgan yazdınız yoksa ben mi kusura bakmayın dedim herhangi bir hakaret etmedim sizin fikrinizi doğru bulmadığımı bir kaç ta örnek vererek açıkladım.Zaten bu tür forumlar ,sözlükler olumlu olumsuz her konuya cevap verebilmek için var olan platformlardır ama rasgele değil tabiki bir şey diyorsam nedenlerinide yazdım hep .Son olarak malum araç sitelerine girin modus fiyatına o temizlikte colt belki ama hiç sanmıyorum jazz asla bulamazsınız.Aynı kriterlerde bakmak lazım tabi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.