Şimdi Ara

Renault MODUS alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
7
Favori
105.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metintosyali

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary
    Arkadaşlar 18 bin liraya bu kadar donanımlı başka bir araç bulamadım. 2006 model 35 bin km de 1.4 Dynamic.

Üstelik euro ncap 5 yıldız almış bir araç. 2. eli zor gidiyor ama ben de ucuz bir fiyattan alıyorum diye düşünüyorum.

Ne dersiniz arkadaşlar? Renault MODUS alınır mı? Kronik arızaları var mı acaba aracın?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

o paraya mis gibi mitsubishi colt var 1.3 motor 95 beygir.konu bayağı eski ama nereden atladıysk bizde :)

İmzama bakar misin ? :)

Sifir km colt aldim

• dizeli iyidir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metintosyali

quote:

Arkadaşlar 18 bin liraya bu kadar donanımlı başka bir araç bulamadım. 2006 model 35 bin km de 1.4 Dynamic.

Üstelik euro ncap 5 yıldız almış bir araç. 2. eli zor gidiyor ama ben de ucuz bir fiyattan alıyorum diye düşünüyorum.

Ne dersiniz arkadaşlar? Renault MODUS alınır mı? Kronik arızaları var mı acaba aracın?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

o paraya mis gibi mitsubishi colt var 1.3 motor 95 beygir.konu bayağı eski ama nereden atladıysk bizde :)

İmzama bakar misin ? :)

Sifir km colt aldim

hocam kusura bakma cepten giriyorum sürekli o yüzden imzan gözükmüyor.hayırlı olsun çok iyi bir seçim yapmışsın.izlenimlerini paylaşırsan sevinirim

• mesaj ı hortlatmış olacam ama neyse.

Bizde modüs almaya karar verdik 2007 1.5 dCİ olanlardan kime sorsak alınmaz tipsiz motor kötü ( araba nedir bilmeyen insanlardan gelen yorumları görseniz şoka girersiniz. )
    Neymiş 100 bin km üstü araç alınmazmış, modüs parça sorunluymuş, tip yokmuş, bomboş arabaymış, vs. vs. Türk milletini anlamak zor internette araştırıyorum bu arabayı alacak bir çok kişşide bu sorunlar ile karşı karşıya bence 15.000 - 20.000 tl arası fiyat performans aracıdır temiz i gözü kapalı alınır ayrıca dizel motorlar benzinli motorlara göre 3 kat daha dayanıklı diye biliyorum( şu saçma sapan 100.000 deki araç alınır mı laflarını sarf etmeyin ki insanlar km ler ile oynamasın 2. el de çatır çatır km düşürüyorlar dikkat edin ) 197.000 km modüs gördüm. aracı galerici ucuza alıp km 130.000 düşürmüş motor süper diye manyak fiyatlara satıyor.

İşin özü zevkler ve renkler e geliyor ben modüs ü çok beğeniyorum ama sülalemden bir kişi bile beğenmiyor pederin kafasını bulandırıyorlar pederde saf saf yok alır satamayız gibisinden konuşmaya başladı. Artık çağımızda satılmıyacak bir araç yoktur diye düşünüyorum.

bugun xxx.com adlı siteye bir ilan koyuyorsun haftalar içinde 500 - 1000 - 2000 kişi görüntülüyor eskisi gibi otopazarında 10 -20 tane adam bakmıyor. misal ben hayatta aklıma gelmezdi modüs alacagım xxx.com site olmasaydı aracı bulamazdım bile

ALACAK HERKESE ÖNERİRİM DAHA DOLUSU OLAN BİR ARACI O FİYATA ALAMAZSINIZ. İKİNCİ ELDE DE SATILIR. BU ARABANIN ARTILARINI VE EKSİLERİNİ YORUMLAMAK TAMAMEN KAPASİTE MESELE HATTA TÜM ARABALAR İÇİN BU GEÇERLİDİR BENCE...

Herkese saygılar sevgiler bu yazımı kimseyi kırmak üzmek ezmek için yazmadım tamamen kişisel bir görüş sırf bu aracı alacaklara internette yolu bu site düşünlere yardımcı olsun diye yazdım. kimseye bir art niyetim yok...

• Yaklaşık 1 Yıl Dizel Modüs Kullandım. 190.000 De Aldım 230.000 de Sattım Bu Kadar İçi Rahat Ferah ve Sürüş Keyfi Olan Bi Araç Kullanmamıştım Hiç. Oto Alım Satım İşi Yapıyoruz Bi Çok Araç Geçiyor Elimize Ama Modüs ü Bilerek Satmamıştık Biniyorduk. Hem Rahat Hem Geniş İç Hacim Hem Ufak Kasa Hem Dizel Hem Atik. En Son Bi Müşterim Zorla Aldı Arabayı Mecbur Verdik. Tek Kötü Yanı Sert Rüzgarlarda Araba Boşsa Biraz Rüzgardan Etkileniyor. Modüsten Sonra Diğer Araçları Kullanmak Gerçekten Eziyet Geliyor.
  • tasarım olarak o kadarda kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMMacit

Yaklaşık 1 Yıl Dizel Modüs Kullandım. 190.000 De Aldım 230.000 de Sattım Bu Kadar İçi Rahat Ferah ve Sürüş Keyfi Olan Bi Araç Kullanmamıştım Hiç. Oto Alım Satım İşi Yapıyoruz Bi Çok Araç Geçiyor Elimize Ama Modüs ü Bilerek Satmamıştık Biniyorduk. Hem Rahat Hem Geniş İç Hacim Hem Ufak Kasa Hem Dizel Hem Atik. En Son Bi Müşterim Zorla Aldı Arabayı Mecbur Verdik. Tek Kötü Yanı Sert Rüzgarlarda Araba Boşsa Biraz Rüzgardan Etkileniyor. Modüsten Sonra Diğer Araçları Kullanmak Gerçekten Eziyet Geliyor.

motor un durumu nasıldı arkadaşım açık ve net olarak söylersen çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

ALACAK HERKESE ÖNERİRİM DAHA DOLUSU OLAN BİR ARACI O FİYATA ALAMAZSINIZ. İKİNCİ ELDE DE SATILIR. BU ARABANIN ARTILARINI VE EKSİLERİNİ YORUMLAMAK TAMAMEN KAPASİTE MESELE HATTA TÜM ARABALAR İÇİN BU GEÇERLİDİR BENCE...

Doğru söz.. Mesajın bu bölümü çok anlamlı...
  • quote:

quote:

Yaklaşık 1 Yıl Dizel Modüs Kullandım. 190.000 De Aldım 230.000 de Sattım Bu Kadar İçi Rahat Ferah ve Sürüş Keyfi Olan Bi Araç Kullanmamıştım Hiç. Oto Alım Satım İşi Yapıyoruz Bi Çok Araç Geçiyor Elimize Ama Modüs ü Bilerek Satmamıştık Biniyorduk. Hem Rahat Hem Geniş İç Hacim Hem Ufak Kasa Hem Dizel Hem Atik. En Son Bi Müşterim Zorla Aldı Arabayı Mecbur Verdik. Tek Kötü Yanı Sert Rüzgarlarda Araba Boşsa Biraz Rüzgardan Etkileniyor. Modüsten Sonra Diğer Araçları Kullanmak Gerçekten Eziyet Geliyor.

Hocam Tık Yoktu Motorda Maşallahı Vardı Ama Şunu Belirtmek İstiyorum Ben Aldığımda Araç 190.000 Km Ye Kadar Her 10.000 de Bir Bakıma Girmiş Reno da. Şu Anda 2005 Focus Ghia Var Ona Biniyorum Ama Modüs Kadar Keyif Vermiyor. Almadan Önce Bi Test Sürüşü Yap Zaten Anlarsın Ne Demek İstediğim. Bu Arada Belirteyim Ben Dizelini Kullandım Benzinliyi Bilmem Nasıldır.

• quote:

quote:

quote:

Hocam Tık Yoktu Motorda Maşallahı Vardı Ama Şunu Belirtmek İstiyorum Ben Aldığımda Araç 190.000 Km Ye Kadar Her 10.000 de Bir Bakıma Girmiş Reno da. Şu Anda 2005 Focus Ghia Var Ona Biniyorum Ama Modüs Kadar Keyif Vermiyor. Almadan Önce Bi Test Sürüşü Yap Zaten Anlarsın Ne Demek İstediğim. Bu Arada Belirteyim Ben Dizelini Kullandım Benzinliyi Bilmem Nasıldır.

tahmini olarak gözü kapalı kaç km daha yapardı

• dostum benım cok yakın bır arkadasım esıne aldı mercan pembesı rengıde
    2005 model olması lazım 1,6 16v otomatık benzınlı bıraz yakıyor
    ama o kadar da kotu bır arac degıl guzel kullanısı gıdısı gaz yeyısı ben kendım kullandım
    modusta 2 noktaya hasta oldum
    1 on gorus mesafesı super (sankı otobus kullanıyorsun )
    2 arka koltuklar aynı on koltuklar gıbı raylı ılerı gerı gıdıp gelebılıyor arkada oturanlar ıcın super ferahlık
    sen begendıysen gerısı hıkaye ama ıkıncı elı bıraz agır unutma
  • temiz olduktan sonra sorun yok ben kesin satış kararından 1 hafta sonra sattım.yani 2.eli yavaş falan değil makul fiyatlar içinde.
  • Merhaba arkadaşlar benim 2007 benzinli getz vardı geçen hafta sattım yaklaşık 270 yakıyordu ortalama bütçemi sarsmaya başladı. Şimdi MODUS almak istiyorum 17.000 bin liraya kadar. Dızel daha iyidir ama bu fiyata bulunmaz herhalde LPG li MODÜS gördüm internette izmirde galerideymiş yarın bakmaya gideceğim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-modus-hic-hatasiz-sunrooflu-lpg-li-37383904/detay

sizce bu araba alınır mı? Kullanan arkadaşlar varsa eğer LPG tüketimi nasıldır bilgi alabilirsem çok sevineceğim. TEŞEKKÜRLER.

• quote:

Orijinalden alıntı: aybey45

Merhaba arkadaşlar benim 2007 benzinli getz vardı geçen hafta sattım yaklaşık 270 yakıyordu ortalama bütçemi sarsmaya başladı. Şimdi MODUS almak istiyorum 17.000 bin liraya kadar. Dızel daha iyidir ama bu fiyata bulunmaz herhalde LPG li MODÜS gördüm internette izmirde galerideymiş yarın bakmaya gideceğim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-modus-hic-hatasiz-sunrooflu-lpg-li-37383904/detay

sizce bu araba alınır mı? Kullanan arkadaşlar varsa eğer LPG tüketimi nasıldır bilgi alabilirsem çok sevineceğim. TEŞEKKÜRLER.

ortalamada 10 - 12 litre lpg tüketir bu da yaklaşık şehir içi 200 - 220 krş arası yakıt anlamına geliyor bizde alacaktık ama anlaştığımız hatta kredisi onaylanmış olan aracın sahibi satmaktan vazgeçti insanları anlamak mümkün olmuyor. bugun benzinlilere baktık ama onlarda yakıt olarak bize çok mantıklı gelmiyor. yakıt konusunda sıkıntınız yok ise gözünüz kapalı alabilirsiniz çok güzel araçlar

• dizel otomatiği var bu aracın bir de.
    o nasıldır acaba, klasik dizel otomatik sorunlarımı ki
  • bEN KULLANIYORUM . BENZİNLİ VE PİYASADAKİ EN EKONOMIK ARAÇ. GÜVENLİK ÇOK GÜZEL YOL BİLGİSAYARI VE ERGONOMIK SÜRÜŞ VE SÜPER PERFORMANS. ÖNCEDEN MEGAN KULLANIYORDUM ...
  • Arkadaslar merhaba bu modus hangi sınıfa giriyor c mi b mi yoksa compact suv fln mı
  • Aklında duracağına altında dursun.Baktın beğenmedin en fazla 2bin lira zararla galeriye verirsin
  • Modus tek kelime ile mükemmel araç. herkese tavsiye ederim.
  • malesef bu araba Türk haklı tarafından keşfedilmemiş bir araba, evt dış görünüşü iddalı bir araba fakat fonksiyonellik, fiyat, yakıt vede güvenlik anlamında bakıldıgında kesinlikle kullanılması gereken bir araba. Zaten kullanan bırakamaz (benim gibi) bundan önceki arabamda iddalıydı (tiwingo) 6 yıl mutlu bir şekilde kullandım ve satmayı hiç düşünmüyordum ta ki modus aklıma girinceye kadar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.