Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün Ankara bauhausta iki ayaklı hayvanın biri park halindeki aracıma bir şey sürtmüş/düşürmüş, insan olsa bekler en azından özür diler, sonuçta uzunlamasına yarım sigara paketi boyunda yarım cm. derinliğinde bir çökme ve bu alanda 3 noktada 3-8 mm arasında boyayı saça kadar soymuç göçük... arabamda dr. vinyl den koruma var;

1- bizim araçlardaki beyaz renk kesin olarak opak mı
    2-autokingte yapılacak işlemde tüm kaporta mı yoksa sadece hasarlı bölge mi boyanır, boya koruma tamiratı etkiler mi
    3- siz ne tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk35 -- 29 Mayıs 2011; 15:09:48 >
  • bunlarda resimler...

http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscn5927u.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/534/dscn5924m.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk35 -- 29 Mayıs 2011; 15:15:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kk35

dün Ankara bauhausta iki ayaklı hayvanın biri park halindeki aracıma bir şey sürtmüş/düşürmüş, insan olsa bekler en azından özür diler, sonuçta uzunlamasına yarım sigara paketi boyunda yarım cm. derinliğinde bir çökme ve bu alanda 3 noktada 3-8 mm arasında boyayı saça kadar soymuç göçük... arabamda dr. vinyl den koruma var;

2-autokingte yapılacak işlemde tüm kaporta mı yoksa sadece hasarlı bölge mi boyanır, boya koruma tamiratı etkiler mi

Öncelikle geçmiş olsun...
    1- Evet opak
    2- Hasar ve çevresi lokal olarak boyanır. Boya korumanın etkisi olmaz
    3- Autoking'te (kaskonuzun mini onarımı varsa) yaptırırımdım.

• Sizin taktırdığınız tweeterin parça kodu nedir?Acaba aradaki fark nedir merak ettim...
    quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

o ses ilk basta bendede vardi artik pek duymuyorum. Su twiterlari bende p.tesi taktirdim ciddi bir fark oldu. Ama ben 50tl olanlardan degil 80tllik baska bi twitter taktirdim. Neden diye sorarsaniz servisdeki yedek parcaci bizim araba ile uyumlu olan twitterin sistemden bu modeli olrak cikiyormus, istersen oburunude takariz ama motor sasi numarasina gore uyumlu gozuken 80tl olanlar dedi. Ve sonuc mukemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

dün Ankara bauhausta iki ayaklı hayvanın biri park halindeki aracıma bir şey sürtmüş/düşürmüş, insan olsa bekler en azından özür diler, sonuçta uzunlamasına yarım sigara paketi boyunda yarım cm. derinliğinde bir çökme ve bu alanda 3 noktada 3-8 mm arasında boyayı saça kadar soymuç göçük... arabamda dr. vinyl den koruma var;

Öncelikle geçmiş olsun...
    1- Evet opak
    2- Hasar ve çevresi lokal olarak boyanır. Boya korumanın etkisi olmaz
    3- Autoking'te (kaskonuzun mini onarımı varsa) yaptırırımdım.

teşekkür ederim

• quote:

bunlarda resimler...

geçmiş olsun, dün bende oradaydım,ama ben fotoları göremiyorum açılmıyo, sorun benim pcde mi acaba?

• Ewet arkadaşlar sonunda arabasız olarak 315 sayfadır takipçisi olduğum sayfaya aldığım 2. el meganla bende varım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: matraxmurat

Ewet arkadaşlar sonunda arabasız olarak 315 sayfadır takipçisi olduğum sayfaya aldığım 2. el meganla bende varım diyorum

hayırlı olsun aracınız. kaça aldınız acaba-?
  • quote:

Ewet arkadaşlar sonunda arabasız olarak 315 sayfadır takipçisi olduğum sayfaya aldığım 2. el meganla bende varım diyorum

hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin, sakıncası yoksa ne kadara aldığını söyler misin? cevabı özelde atabilirsin
  • Teşekkür ederim arkadaşlar 38'e aldım..
  • Arkadaşlar geçen hafta köpeğe çarpmıştım,sis farı yerinden çıkmış,ön panjur kırılmış ve tamponda küçük bir çatlak olmuştu.Tamponu söktüler çarptığım tarafın iç kısmındaki plastik ayaklar tamamen kırılmış panjuru ve sis farını geri takamadılar,tampon değişecek,sis farında sorun yok yerine geri takacakalar.Mekanik hiçbir sorun yok,radyotöre derbe gelmemiş bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataslan55

quote:

bunlarda resimler...

geçmiş olsun, dün bende oradaydım,ama ben fotoları göremiyorum açılmıyo, sorun benim pcde mi acaba?

bende de görünmüyor...

• linkler bende çalışıyor !!??
  • quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar 38'e aldım..

hayırlı olsun.. sen de ankaradaymışsın.. bir deneme yaparız artık
  • Bendede çalışmıyor, siz fotoları buraya atabilirmisiniz?
    quote:

linkler bende çalışıyor !!??
  • quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

Bendede çalışmıyor, siz fotoları buraya atabilirmisiniz?
    quote:

linkler bende çalışıyor !!??

beceremedim, maalesef :(
  • arkadaşlar bayadır foruma uğramıyordum yalnız gördüğüm kadarı ile bu torpidodaki tweterlar herkesin dikkatini çekmeye başlamış. bende önümüzdeki bir kaç ay içinde megane hb edc alacağım için şimdiden bazı hazırlıklara girdim. bagaj havuzu paspas vs. ufak ufak bunları almaya başladım. temin etmeye çalıştığım üründelerden biride bu tweterlar. ben servisin kullanıdaklarını bildiğim için (blaupunkt) daha öncede clio hb aracım için almanyadan getirtmiştim. resimde gördüğünüz pioneerlerden bana 2 çift gelecek kevlar konili kendi üstünde crosseverı olan tizlerdir. şayet ben haziran ayı sonuna kadar beklerim ve bunlardan isterim diyen arkadaşımız olursa bir çiftini aldığım fiyata verebilirim. iki çift almamın sebebide arkamys varken arka kapılarda da tiz vardı oralara takacaktım. kuzenim almanyada yaşıyor ürünler alındı ve haziranda gelecek geldiği zaman istenilen yere gönderebilirim. mesela bu serviste satılan (stoklarda da yok zaten) audio connection box dedikleri torpido gözüne takılan usb bağlantı aparatını ben 98avroya aldırdım oda gelecek. nasipse aracı alır almaz bayiden çıkmadan servise çekip bu parçaları taktıracağım. Bu tizleri isteyen arkadaşımız bana pm atarsa ona ayıracağım fiyatta kaça alındıysa ona vereceğim kesinlikle ve kesinlikle kar amacı falan gütmüyorum faturası neyse o olacak bundan da şüphesi olmasın kimsenin. fiyatını soran olursada 41 avro fatura bedeli. bu konuda sadece 1 arkadaşıma yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar 38'e aldım..

hayırlı olsun.. sen de ankaradaymışsın.. bir deneme yaparız artık

Sizde chip var diye hatırlıyorum yanlış mıyım

• Ben aracımın ön tarafına ismini bilmiyorum ama gümüş rengi plastik bir parça var ondan taktırmak istiyorum. Ayrıca tamponun altlığı gibi birşeylerde var. Bunlardan taktıran varmı acaba. Taktırdıysanız nerede ve ne kadara taktırdınız.

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=21342&k_id=2132&kn=Megane+III++2009-...
  • quote:

Sizde chip var diye hatırlıyorum yanlış mıyım

doğru hatırlıyorsun. maksat ne kadar fark yiyeceksin onu görmek. adaşın çok fark yemediğini iddia ediyordu da
  • 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.