Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a. Megane 3 2012 model on kapı kolu şifre kapağı lazim beyaz renk nerden Temin edebilirim acaba? Bursa veya internet üzerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 touch kasa megane 3 klima manuel mi arkadaşlar
    yanlış görmuyorsam manuel?

araç alıcaz klimaya takıldık şimdide :(
  • Kart pili zayıf uyarisi vermeye başladi karttaki pili kendim değiştirebilirmiyim ??

• quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Kart pili zayıf uyarisi vermeye başladi karttaki pili kendim değiştirebilirmiyim ??

Clionun kapağını açamamıştım epey zorladım
    iş yeri şoförü ile gönderdim saatçi halletmiş 20 tl ye
  • quote:

Kart pili zayıf uyarisi vermeye başladi karttaki pili kendim değiştirebilirmiyim ??

değiştirebilirsin çok basit aynı piden al gerisi kolay
  • arkadaşlar megane 3 2010 1,5dci aracımın polen filtrresini kendim aldım. torpido sökülmeden acaba kendim değiştirebilir miyim.
  • Herkese merhaba...arkadaslar dizel aracımın trıger ve bakım işleri için güvenılır gıttıgınız memnun kaldıgınız usta veya bakım atolyesı tavsıyenıze ıhtıyacım var yorumlarınızı beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

arkadaşlar megane 3 2010 1,5dci aracımın polen filtrresini kendim aldım. torpido sökülmeden acaba kendim değiştirebilir miyim.

Torpido sökülmüyor. Torpidonun altinda teybin arka tarafında doğru bir kapak var onun altinda polen filtresi. Usta sökerken bakıyım dedim ama usta bile yere yatti uğraştı biraz. Deneyimsiz biri söküp takabilir mi bilmiyorum.
  • quote:

Çok basit şekilde değiştirebilirsiniz. Pil kodu 2032. 5 tl ye almıştım en son. Kart üzerinde yanda bulunan gri tırnağa bastırarak anahtarlı başlığı çıkarıyorsunuz. Sonra yuvarlak pil kapağını çıkarıyorsunuz.

• scada kullanıcısına yanıt
    Kartal oto Sanayii'de orjinal parça kullanıyor Ferhat usta tavsiye ederim Yetkili servisten ayrılma...

• arakadaşlar herkese merhaba,

C segment hb 2014/2015 dizel manuel bir araç alacağım model olarak megane, i30, 308, focus arasındayım. Siz megane kullanıcıları olarak aracınız hakkında olumlu olumsuz görüşleriniz nelerdir anlatabilir misiniz?

Geriye doğru okumaya başladım ama 1900 sayfa var, 4 farklı araç var hepsini okumak istersem 3ay bile yetmez o yüzden buradan sormak istedim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: renovatio033

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

Bu aracın lpg ye dönüşü için tavsiye verecek var mı
    kaç a mal olur gereklimidir değilmidir?

Lovato OBD-2 kit taktirdim stepnenin yerine çelik korumali. kişin eksi 20 de de calistrdim bana misin demedi ne bir titreme ne de benzinden gaza geciste hissetme.. ben memnunum. ve yaklasik 22 bin km oldu taktirali, aracim 2015 model touch plus. yol bilg. vs hepsi calisiyor, sadece tahminimce sehirici yakit ort. biraz yuksek hesapliyor(benzin uzerinden tabiki).

cevabınız için teşekkürler..
    megane 3 alma arefesindeyim
    benzinli otomatik bir kaç araç beğendim..
    yalniz stepne dediğiniz gibi araç altında açıktaymış bu modellerde
    çelik kafes ile montajlanıp muayene problemi yaşanmıyorsa çok işime gelir.
    size kaça mal oldu ?

valla 2015 yili sonunda 2100tl ye taktirdim OBD 2 easy fast galiba, suan zamlanmistir. 200tl de kafese vermistim. 1900+200tl.

• arkadaşlar ben de megane alarak aranıza katıldım, megane 3 HB privilege dizel otomatik, birşey sormak istiyorum, bu araçta cam kaldırma yok mu, kapı kilitlendiğinde açık camlar kapanmıyor mu, arkadaşta bunun iki alt paketi var, kilit tuluna iki kere basınca camlar kapanıyor
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Kilitleme tuşuna iki kere üst üste basarsanız camlar kalkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: die Sonne

Kilitleme tuşuna iki kere üst üste basarsanız camlar kalkar.

malesef olmuyor, anahtar alimde iken, aracın yanından uzaklaştıgında kapılar otomatik kapanıyor, o esnada mı basmak lazım
  • Benim de bir sorum var

2013 1.6 Touch CVT araca sahibim. Aldığım zaten çok dikkat etmemiştim ama benim araçta ESP sistemi yok. Bir üst paket Icon da varmış.

Acaba sonradan ESP uygulanabilir mi ? Sonuçta paket farkından kaynaklı bir noksanlık var. Olabilir mi sizce ?
    Otomatik olarak kilitlenmeden önce ard arda basmanız lazım.
    Otomatik olarak kilitlenmeden önce ard arda basmanız lazım.
  • Arkadaslar selam 2015 model megane 3 touch plus la aranıza katıldım yalnız aracın pandizot klipslerinden biri kayıp bu kücücük parcayı nerede bulabilirim, basına gelmis olan bir kullanıcı varsa aranızda bana soyleyebilir misiniz?
  • İkinci ve son sorum. Anahtarsız girisi beceremedim ne yaptıysam aracın yanına gittigimde kapı acılmıyor. Bunun yontemi nedir? (siyah küçük dugmeyede basıyorum.) Aracın yanından uzaklastıgımda kapatmıyor da zaten.
  • 
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.