Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.256.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sakıncası yoksa... hangi sigortadan kasko?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avic

Sakıncası yoksa... hangi sigortadan kasko?

Generali. Bir de elimde tutanak yok. Eğer ki mini onarım olacaksa tutanak olmaması engel mi buna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertgrlzfr

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

quote:

2011 modeller icin anahtardan cam kapamasi takdirabilir miyiz ?

4 senedir taktıranı görmedik duymadık hiç.

İlk aldığımda servise sormuştum sonradan takılmaz dediler. Hiç mi yolu yok dedim. Cam motorları uygun değilmiş motorlar değişirse de masrafı bikaç bini bulur dediler.

Cok tesekkur ederim bide tomtom navigation da film oynatabilir miyim acaba ?

Hiç film seyretme gereği duymadım ama DH Forumda böyle bir başlık var. Biraz okumuştum ama sıkıntı yaşayanlar çok olunca zaten ilgilenmediğim bir konuydu, pas geçtim.

Siz TomTom navigasyonda harita güncelleme işini nasıl hallediyorsunuz? Güncelleme için deli para istiyorlar Bu nedenle hiç güncellemedim.

• emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Mini onarımlarda Hasar Dosyası açılmıyor. Kaza Tutanağı da gerekmiyor.

Generali Sigorta, Otto Zenith ile anlaşmalıymış. Bulunduğunuz şehirde varsa öncelikle onlarla görüşmek en doğru yol gibi görünüyor:

http://www.ottozenith.org/otto-zenith-uygulama-noktalari.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avic

Mini onarımlarda Hasar Dosyası açılmıyor. Kaza Tutanağı da gerekmiyor.

Generali Sigorta, Otto Zenith ile anlaşmalıymış. Bulunduğunuz şehirde varsa öncelikle onlarla görüşmek en doğru yol gibi görünüyor:

http://www.ottozenith.org/otto-zenith-uygulama-noktalari.html

Çok teşekkür ederim verdiğiniz yararlı bilgiler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meganin tomtomunda usb den video izlenir fakat hem format destegi genis degil hemde hareket halinde video ve resim fonsiyonlari kilitleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    1 kereye mahsus guncelleme yapiyor fakat 2. Para istiyor olmasi lazim ben bir kere guncelledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 megane 3 hb var bende yakittan dolayi hantallik oldugunu soylemis arkadaslar sizce hangi markadan almaliyiz en iyisi hangisi ben hep shell kullandim degistireyim mi bilgi verir misiniz?

• quote:

2011 megane 3 hb var bende yakittan dolayi hantallik oldugunu soylemis arkadaslar sizce hangi markadan almaliyiz en iyisi hangisi ben hep shell kullandim degistireyim mi bilgi verir misiniz?

Hantallıktan bahseden bendim. PO'dan yakıt almıştım. Markayı suçlamak yanlış olabilir. Belki o bayinin yakıtı iyi değildi.

Würth enjektör temizleyicisi kullandım. Bir daha bunu yaşamadım.

Shell ve Total'den memnun olan çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 3 Şubat 2015; 5:31:36 >
  • Tesekkur ederim hocam shell e devam o halde :)

• Ertgrlzfr kullanıcısına yanıt
    Yeni Renault Kadjar hakkında bilgisi ve görüşü olanlar varsa lütfen paylaşsın.https://www.renault.com.tr/ sitesinde sadece fotoları var
  • Adi garip kendi guzel arac olmus ama 1.6 varken 1.5 dci gereksiz olmus sanki bu araca.. Edc si de olacak mi acaba?

• mastor1 kullanıcısına yanıt
    Harika görünüyor.

• Hımm böyle giderse yeni megane da bu tasarım dilinden etkilenecek gibi.
  • Fiyat tahminlerini alalim

• 52000kmdeki 4 yasini dolduran aracimin deri olmayan dlrekslyonu icin soyulmalar nedeniyle degisim onayi geldi renaulttan. Seviyorum bu markayi bunu yapacak baska bir marka oldugunu sanmiyorum. Gerci suda var rahmetlik baba yadigari hafta sonu keyif arabam olan 169bindeki 98 broadwayin bile dlreksiyonu bu kadar yipranmadi

• Direksiyon biraz once degisti. Bi dort yil daha goturur insallah. Bi kurusta para odemedim. Ama ordaki arkadasin hatirina yol yardim paketi aldim bir tane

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

52000kmdeki 4 yasini dolduran aracimin deri olmayan dlrekslyonu icin soyulmalar nedeniyle degisim onayi geldi renaulttan. Seviyorum bu markayi bunu yapacak baska bir marka oldugunu sanmiyorum. Gerci suda var rahmetlik baba yadigari hafta sonu keyif arabam olan 169bindeki 98 broadwayin bile dlreksiyonu bu kadar yipranmadi

Bu habere sevindim. 2. deri direksiyon olmayan soyulma vakasında da üzmedi Renault
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarank

quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

quote:

Orijinalden alıntı: ALAMUD

http://www.ototeknikveri.com/haber/3729/renault-yeni-espacei-fransada-34200-euro-fiyatla-satisa-sunuyor

Sitesine göre 1.6 dizel EDC ve 2.0 dizel EDC mi geliyor acaba.

EDC7 şanzımanı 1.6 turbo benzinli 200 hp olan motora koymuşlar, bu motor ve 6 ileri şanzıman zaten güncel clio rs'ler de kullanılıyor..

Benim asıl hoşuma giden 1.6 dizel 160 hp olan motora edc şanzıman koyması oldu.. İnşallah yeni kasa megane ler de en azından 130 hp oln model de edc opsiyonu sunarlar..

Burası çok ciddi bir ortam olmuş hiç goygoya gelmiyor.. 1.6 turbo benzinli 200 hp de olsa torku düşük, dişliler için sorun değil. Ama 1.6 dizel 160 hp motor muhtemelen max 350-380 Nm civarında bir tork olmalı edc nin işi zor fakat kesintisiz tatlı bir ivmelenme paha biçilemez.

Goygoy derken...??

• 
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.