Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inş 1.6 DCi motorlu Meg III 2012 de satışa sunulur.. hemen alırım valla...
  • galiba içi de böyle olacakmış, en azından baboker sen bekliyodun 1.6 130 u kaynak arabam.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murataslan55 -- 5 Ocak 2012; 19:26:36 >

• evet bekliyordum.. bakalım bizimkiler türkiyeye getirecekler mi bu güzelliği?
  • orası ayrı bişey, bide getirirse cam tavanlı getirir mi?
  • cam tavan olmasa da olur.. motoru yeter..
    ithal-yerli olayındaki hatalarını bir daha yapmasınlar yeter..
  • Makyajlandıysa yeni megana 1.5 sene falan kaldı demektir :)
  • Hafif makyaj ile birlikte Motor/donanımsal olarak farklar olacaktır bence... Belki bu sefer ithal getirmeden direkt Türkiye'de üretilebilir. Sonuç olarak üretim hattında çok fazla değişiklik yapılmasını gerekterecek durum yok ortada...
  • Makyaj scenıc modelleriyle benzerlik taşıyor krom kaplama , led aydınlatma ve yeni Mavi renk seçenegi.Farların değişmemiş olması çok güzel ön farlar megane ayrı bir hava katıyor yeni tasarım jantlar var , seriye iki yeni dizel motor da eklenmiş start-stop özellikli enerji dci 130 hp ve 110 hp her ikiside start-stop özellikli.
  • Offfff bayıldım.. 1.6 gelsin, beklediğim an geliyor galiba
  • Arkadan çekilmiş fotosu yokmuydu acaba?? değişiklik var mı hiç acaba arkasında merak ettim. Nette bulamadım şimdi..
  • coupe iğrenç olmuş ama hb'te ön tampon ve gündüz ledleri çok hoş, tampon değişimiyle bizimkileri bile makyajlarız yani
  • Makyaj guzel olmus,bakalim 1.6 dci ne zaman gelecek
  • Bugün ilk bakımı yaptırdım,yağ olarak "5W30" koyulmuş.soğuk yerlerde heralde farklıdır da,genelde bu tip yağ mı kullanılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey joe -- 6 Ocak 2012; 0:08:32 >
  • gündüz led'lerini yerli üretimde koyarlarsa çok şaşırırım
  • gündüz ledleri ve ön park sensörleri çok güzel olmuş. Bizim araçlarda olmaması eksiklikti bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey joe

Bugün ilk bakımı yaptırdım,yağ olarak "5W30" koyulmuş.soğuk yerlerde heralde farklıdır da,genelde bu tip yağ mı kullanılıyor?

Ben geçen ay girmiştim bakıma. 5W40 yağ koydular.
  • Arkadaşlar merhaba, bende aracımı şubat ayında teslim alacağım. Privilege EDC sunroof+xenon olacak. Gece iç aydınlatma gibi detaylar paylaşırsanız çok sevincem. Ayrıca 2012 ile 2011 model arasında donanım vs olarak fark olacak mı. Müşteri temsilcisi dijital kadrandan bahsetti pek hakim değildi galiba olaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

quote:

Bugün ilk bakımı yaptırdım,yağ olarak "5W30" koyulmuş.soğuk yerlerde heralde farklıdır da,genelde bu tip yağ mı kullanılıyor?

EDC için bu yağı kullanıyoruz dendi,sizin araç da EDC mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

quote:

EDC için bu yağı kullanıyoruz dendi,sizin araç da EDC mi?

Evet aracım EDC

• Bence dozunda bir makyaj
    Çok Yakışmış

Çok beğendim

Silecekler için servise çekvalf dedim, o ne dedi, yokmuş!

Turbo hortumunun motor üzerindeki hizasında yağ buharı-izi gördüm, servis normal dedi.
    Sizde de oluyor mu?

Arabayı aldıktan sonra balans yaptıran var mı?

Kapı eşiklerindeki mum izi çıkmıyor pasta ile, boyarız isterseniz dediler.

Hava filtresi de pek kolay yerde değil, ama filtre kallavi - güzel.

Polen filtresini değiştirecek oldum 90TL imiş, vazgeçtim. Bakımda değiştireceğim.

Arkalarda havalı amortisör parçaları gördüm. Bineklerde havalı yok sanıyordum.

Dizel 110HP EDC
  • 
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.