Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hem bine koto, hem suv aynı yerde
    var mı yol tutuşta sıkıntı? YOKK
    O zaman?
    Var mı virajda kafa tutabilen?
    Altını sürtmeyeceğini bilmek güzel şey
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.E -- 20 Ağustos 2011; 15:14:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidxxx

quote:

Orijinalden alıntı: house2019

kontağı kapadıktan bı sure sonra camlar kapanmaz yaw.zaten bunda bi acayiplik yok.bunu bıle sorun olarak buraya yazan arkadaşlar var.benım oncekı aracımda da aynıydı.anormal bı durum yok.kartı sokupta açmak gayet normal.

normal olmayan şey 2011 bi araçta kumandadan cam kapatma olayının olmayışı.
    dahada acayibi ithallere koyupta yerlileri es geçmeleri.sırf bu yuzden araç degıstırılmez ama ıthal almak tercıh sebebi olur..

O normal ,öbürü anormal ..öylemi ....

çok ilginç doğrusu ..Bana göre normal değil ..

söyle bakalım kumandadan aracın farlarını yakmıyormusun
    ellerini kapıya değidğinde kapı açılmıyormu
    radyo cd çalışmıyormu aynalar kilitlenmiyormu

sadece elektrik devresini açıyor o sistemi çalıştırıyorsun

tüm bunlar yapılırken motorumu çalıştırıyorsun ??

hadi camların kart ile dışarıdan otomatik kapanması elektrikli krikoları değiştirmek gerekti

ya araba içinden açık klan camı çalıştırmak için ??

biraz düşünerek konuşalım ..
    burada bunu kullanan onca insan var ve aynı şeyler söyleniyor

Şükür müş...yok yahu ..

tamam arkadaşlar dediğiniz gibi olsun yok yahu olmaz diyelim... diyelim diyelim de sonuç?? bence bu konuyla ilgili çok sorun olmadığını beyan eden arkadaşlar bence biraz artıları fazla görmeye çalışıyorlar. tamam bunun problem olduğunu belirten arkadaşlarımıza katılıyorum. olsaydı güzel olurdu. ama yoooook napacaz o zaman bu konuda kimse bişey demiyor diyemiyor . benim dediğim yakıtına bakalım gidişine bakalım donanımına bakalım tatmin etmiyorsa bir araç değiştirilir. ama camlar otomatik kalkmıyor diyede bence araç değiştirilmez gibime geliyor. ben almadan önce sayfalarca ithal yerli savaşı sürdü gitti e ben araba almaya gittiğimde ''yok kardeşim illede ithal desem ne değişecekti'' aldım yerli montaj aracı rabbime çok şükür biniyoruz.18 ay arabasız gezdim hastamız oldu cenazemiz olduğu hakikaten yokluğu kötü.

şimdi bu bahsedilen konularda herkes muzdarip bu konuda hemfikiriz. herşeyide sineye çekiyorlar diyen bir arkadaşımız oldu yukarıdaki mesajlarında bende ona sorayım siz sineye çekmeyip naptınız yaptıklarınızdan aldığın sonuç nedir. ben cidden merak ediyorum. ben çok fazla takılmayın derken benim temel olarak gözettiğim bu araç ş.içinde 5,9litre yakıyormu yakıyor. bu ekonomiklikte ve bu donanımda araç var mı varsa ben bulamadım (dizel otomatik) olmak kaydıyla.

hepinize yazdıklarımı okurken gösterdiğiniz sabrınızdan dolayı teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afrasyab77 -- 21 Ağustos 2011; 1:03:44 >

• quote:

quote:

bence tüm HB meg 3 ler yaylansın.gözume çok kotu gorunuyor yaw .leylek gıbı

Önce insanların araç satma nedenlerini haklarına saygı duymadan eleştirdin
    Ardından bizim önemli bulduğumuz ama senin önemsemediğin sorunları buraya yazmamızı eleştirdin
    Ardından ithal yerli hortlatması denedin
    Ardından normal olan ve normal olmayan diye yazdıklarınla herkesi hayretler içerisinde bıraktın
    Ardından yazdıklarım nedeni ile bana hakaret ettin
    Şimdide HB leri olanlara sataşıyorsun

Nedir amacın açıkça söyle .Paylaşmakmı yoksa bi ona bi buna sataşmakmı.
    Burası ucuz kabadayılık yapıp hakaret ederek, akıllıı olup olmadığımızı sorgulayabileceğin bir yer değil . .

Bu nedenle bence sen biraz ağır ol ..
    Yapılan hakaret ve sataşmalara burada çok sık rastlanmamakla beraber bundan böyle hukuk yolu ile ben sizinle muhatap olurum .Öyle laf ile mesaj vs ile uğraşamam,
    o nedenle kelimelerinize dikkat ederek burada ya paylaşım yapın yada provake etmemeye çalışın en azından .

Belliki Eller serbest ile ilgili bilgilerinde eksiklik var ve bizim sıkıntımızı sende eller serbest olmadığı için de anlamamışsın .
    Bu arada eller serbest sisteminde kapıların kilitlenme sesini zaten duyduğunu ve bunun üzerinede aracın ses ve ışıkla uyarı verdiğini hemen belirteyim.
    O nedenle ''kapıların kilitlenme sesini duyacam'' yorumun ancak bir teselli olabilir ..

Gerçi 207 gibi bir B sınıfı bir araçtan C sınıfı bir araca geçmenin sarhoşluğu ve birazda yaşça benden küçük olduğun nedeni ile bu davranışları yapma nedenindir, tahminlerimle birlikte bir süre sonra bu sarhoşluk geçince elindekinin alçaltılmış megan3 ten başka bişey olmadığını sende anlayacak ve eleştirilere sende başlayacak olursan ..O zaman birisi san hoş geldiiiin derse alınma kimseye

davidxxx söylediğine katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afrasyab77 -- 21 Ağustos 2011; 1:07:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: afrasyab77

quote:

quote:

Ardından bizim önemli bulduğumuz ama senin önemsemediğin sorunları buraya yazmamızı eleştirdin
    Ardından normal olan ve normal olmayan diye yazdıklarınla herkesi hayretler içerisinde bıraktın

Burası ucuz kabadayılık yapıp hakaret ederek, akıllıı olup olmadığımızı sorgulayabileceğin bir yer değil . .

Yapılan hakaret ve sataşmalara burada çok sık rastlanmamakla beraber bundan böyle hukuk yolu ile ben sizinle muhatap olurum .Öyle laf ile mesaj vs ile uğraşamam,
    o nedenle kelimelerinize dikkat ederek burada ya paylaşım yapın yada provake etmemeye çalışın en azından .

Belliki Eller serbest ile ilgili bilgilerinde eksiklik var ve bizim sıkıntımızı sende eller serbest olmadığı için de anlamamışsın .
    Bu arada eller serbest sisteminde kapıların kilitlenme sesini zaten duyduğunu ve bunun üzerinede aracın ses ve ışıkla uyarı verdiğini hemen belirteyim.
    O nedenle ''kapıların kilitlenme sesini duyacam'' yorumun ancak bir teselli olabilir ..

Gerçi 207 gibi bir B sınıfı bir araçtan C sınıfı bir araca geçmenin sarhoşluğu ve birazda yaşça benden küçük olduğun nedeni ile bu davranışları yapma nedenindir, tahminlerimle birlikte bir süre sonra bu sarhoşluk geçince elindekinin alçaltılmış megan3 ten başka bişey olmadığını sende anlayacak ve eleştirilere sende başlayacak olursan ..O zaman birisi san hoş geldiiiin derse alınma kimseye

davidxxx söylediğine katılıyorum. arkadaşım o leylek gibi araç sivas gibi yolları pancar tarlasına dönmüş bir yerde ne kadar işime yaradığını sen nerden bileceksin. eller serbestte kapılar kilitlendiğinde sesli ve ışıklı uyarı yaptığını nerden bileceksin bilemezsin tabi bunlar senin uzak olduğun şeyler.benim bir kulağım duymaz işitme kaybım var ama araç sağolsun kilitlendiğini normalinden fazla duyuruyor. hani demişsin ya bütün meganlar yaylansın yaylat gel bakalım sivasta bir kaç ana yola sokayım seni( ara yol bile değil) arabanın altından nelere veda edeceksin cidden merak ediyorum. yada kış gelince aracının altına dolan karla askıda kalıp kaç metre gidebileceğini cidden merak ediyorum. eibach 4-5cm yay 600tl. 52bin verdiğim araca 600tlde vermek hiiiiiiiiiç sorun değil ya sonra ezbere konuşmayalım da leylekler kızmasın olmazmı canım kardeşim. tam 20yıllık sürücüyüm sen sadece görüntü olarak bakıyorusun ununu elemiş vatandaşlar ise işlevine. enkei jant taktı diye bizim bakkalın hondasına madalya vermediler. viraja iyi tutunacakmış edebiyatını hiiiiiiç yapmayalım bile bu memleketin otoyollarında inek geziyor hangi yol hangi sürat. 200le bilmem ne virajını alacaklarmış yahu önünüze cennetimi serdiler bu acele neden. hayır senin canın ucuz malın ucuz diye milletinkide ucuz değil. son cümlem geneleydi. süratin getireceği 3 şey var arkadaşlar ADRENALİN- AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ-MADDİ YADA ÖLÜMLÜ KAZA. üçünede ihtiyaç olan dönemleri geçtim çok şükür

afrasyab77 bu forumda çoğu kişi benim düşüncelerimi zaten biliyor .Dediklerine zaten katılmamak mümkün değil .İzmir gibi bir büyükşehirde bulunuyor olmama rağmen ,her iki üç günde bir olanlar nedeni ile yüksekliğinin kurtarıcım olduğunu daima hatırlamışımdır .Ancak bunun beni memnun etmesine rağmen yinede olmayanlar için bir tercih sebebidir saygı duymak lazım .yine aynı düşünce ile adam isterse aracının rengini bile beğenmediğinden satabilir yine tercih ve ekonomi meselesidir ..3 ayda bir araç değiştirebilir vs vs beni onu kimseyi bağlamaz ..hepsi yine aynı, tercih -ekonomi sebebidir .Önemli olan insanların tercihleri ile alay etmek yada vazife olmadığı halde eleştirmek gibi bir hak ihlalinde bulunmamaktır .
    Yine söylüyorum ben aracımdan memnunum .Benim sorunum araçla ilgili değil ..hatta gördüğüm kadarı ile eğerki bu araç sorunlu diyebilecek tek kişi var ise bu forumda bu da tgezerdir ben onun aracının gerçekten bir şanssızlık eseri ona denk geldiğini düşünüyorum .adam sonuna kadarda haklıdır .ancak o bile bu sorununa karşın hala aracını kötülememektedir..oda benim gibi renault un söyledikleri -sundukları arasındaki mantıksızlıklardan şikayetçi .çoğu kişide bu doğrultuda fikir beyan ediyorlar ..

ben hiç kimseye tercihlerinnden dolayı saldırıda bulunmadım ama ne zamanki birisi benim tercihime saldırıda bulundu ,ne zamanki kırıcı oldu ,aynı kırıcılığı belkide daha fazlasını bende ona sundum ..

son zamanlarda bahsettiklerim ise üzerinde araştırmaya son bir-iki hafta içerisinde başladığım ancak bir sonuç alamdığım durumlardır .Fakat bunların hiçbirisi ne motor ne yürüyen aksam nede yakıt tüketimi gibi can alıcı konular değil tamamen konfora dayalı olan şeylerdir .Bu nedenle çokta elzem meseleler değldir.ancak aradan geçen belli sürelerde bu konuların araştırılmasında fayda var ve belkide bu süre içerisinde bazılarına çözüm üretenlerde var ve nitekim gündüz farı konusunda bir arkadaşın çözümünü hepimiz gördük ..Far titreme olayının audiden tutun çoğu araçta olduğunu da gördük ve renaultun bu olaya normal deyip uğraşmadığını da bir kez daha yaşamış olduk ve oldum ...

Sıkıntılarımızı yazmayalımmı ..iki üç sıkıntıdan bahsediyor yada çözüm arıyorsak bu aracımızı kötülediğimiz anlamınamı gelir ...elbetteki hayır ..bence buraya girip bakanlar neyin sunulduğunu neyin alındığını neyin arada kaynadığını bilmeliler ..Ayrıca bu sıkıntıları buraya yazarken sadece burada paylaşmadığımı .bunları mais e bursaya hatta fransaya kadar yazdığımı hemen belirteyim ..benim gibi düşünüp yazanlar sorgulayanlar sayesinde bu kişiler belkide burada konuşulanlardan haberdar olacaklar ve insanların kendi markaları hakkında neden böyle böyle düşündüklerini sorgulayacaklar ki renaultun bu konuda dikkat ettiğini bilirim .Belkide bir gün bu araçlar çağırılacaklar ve bazı uygulamalar geçirecekler ..bunu bilemeyiz..

Hamdolsun demesinide biliriz ..Ancak , ha öylemi ..ne yapalım eyvallah demekte çok doğru değil

Ben senin dediklerini dikkkatle okudum gayetde güzel anladım .Ellerine sağlık .ancak yazının giriş kısmından itibaren o denilenleri ben demişim gibi bir anlam çıkaranlar olabilir .Düzeltmen mümkün ise sevinirm

saygılar

• İlaveten;

Her ne konuda sıkıntı var ise mutlaka Reno merkeze telefonla yada internet sitesi üzerinden iletilmeli. Küçücük bir vida dahi olsa. Bir konuda ne kadar çok şikayet gelirse düzeltilme ihtimali o kadar artar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afrasyab77

quote:

quote:

davidxxx söylediğine katılıyorum. arkadaşım o leylek gibi araç sivas gibi yolları pancar tarlasına dönmüş bir yerde ne kadar işime yaradığını sen nerden bileceksin. eller serbestte kapılar kilitlendiğinde sesli ve ışıklı uyarı yaptığını nerden bileceksin bilemezsin tabi bunlar senin uzak olduğun şeyler.benim bir kulağım duymaz işitme kaybım var ama araç sağolsun kilitlendiğini normalinden fazla duyuruyor. hani demişsin ya bütün meganlar yaylansın yaylat gel bakalım sivasta bir kaç ana yola sokayım seni( ara yol bile değil) arabanın altından nelere veda edeceksin cidden merak ediyorum. yada kış gelince aracının altına dolan karla askıda kalıp kaç metre gidebileceğini cidden merak ediyorum. eibach 4-5cm yay 600tl. 52bin verdiğim araca 600tlde vermek hiiiiiiiiiç sorun değil ya sonra ezbere konuşmayalım da leylekler kızmasın olmazmı canım kardeşim. tam 20yıllık sürücüyüm sen sadece görüntü olarak bakıyorusun ununu elemiş vatandaşlar ise işlevine. enkei jant taktı diye bizim bakkalın hondasına madalya vermediler. viraja iyi tutunacakmış edebiyatını hiiiiiiç yapmayalım bile bu memleketin otoyollarında inek geziyor hangi yol hangi sürat. 200le bilmem ne virajını alacaklarmış yahu önünüze cennetimi serdiler bu acele neden. hayır senin canın ucuz malın ucuz diye milletinkide ucuz değil. son cümlem geneleydi. süratin getireceği 3 şey var arkadaşlar ADRENALİN- AŞIRI YAKIT TÜKETİMİ-MADDİ YADA ÖLÜMLÜ KAZA. üçünede ihtiyaç olan dönemleri geçtim çok şükür

afrasyab77 bu forumda çoğu kişi benim düşüncelerimi zaten biliyor .Dediklerine zaten katılmamak mümkün değil .İzmir gibi bir büyükşehirde bulunuyor olmama rağmen ,her iki üç günde bir olanlar nedeni ile yüksekliğinin kurtarıcım olduğunu daima hatırlamışımdır .Ancak bunun beni memnun etmesine rağmen yinede olmayanlar için bir tercih sebebidir saygı duymak lazım .yine aynı düşünce ile adam isterse aracının rengini bile beğenmediğinden satabilir yine tercih ve ekonomi meselesidir ..3 ayda bir araç değiştirebilir vs vs beni onu kimseyi bağlamaz ..hepsi yine aynı, tercih -ekonomi sebebidir .Önemli olan insanların tercihleri ile alay etmek yada vazife olmadığı halde eleştirmek gibi bir hak ihlalinde bulunmamaktır .
    Yine söylüyorum ben aracımdan memnunum .Benim sorunum araçla ilgili değil ..hatta gördüğüm kadarı ile eğerki bu araç sorunlu diyebilecek tek kişi var ise bu forumda bu da tgezerdir ben onun aracının gerçekten bir şanssızlık eseri ona denk geldiğini düşünüyorum .adam sonuna kadarda haklıdır .ancak o bile bu sorununa karşın hala aracını kötülememektedir..oda benim gibi renault un söyledikleri -sundukları arasındaki mantıksızlıklardan şikayetçi .çoğu kişide bu doğrultuda fikir beyan ediyorlar ..

ben hiç kimseye tercihlerinnden dolayı saldırıda bulunmadım ama ne zamanki birisi benim tercihime saldırıda bulundu ,ne zamanki kırıcı oldu ,aynı kırıcılığı belkide daha fazlasını bende ona sundum ..

son zamanlarda bahsettiklerim ise üzerinde araştırmaya son bir-iki hafta içerisinde başladığım ancak bir sonuç alamdığım durumlardır .Fakat bunların hiçbirisi ne motor ne yürüyen aksam nede yakıt tüketimi gibi can alıcı konular değil tamamen konfora dayalı olan şeylerdir .Bu nedenle çokta elzem meseleler değldir.ancak aradan geçen belli sürelerde bu konuların araştırılmasında fayda var ve belkide bu süre içerisinde bazılarına çözüm üretenlerde var ve nitekim gündüz farı konusunda bir arkadaşın çözümünü hepimiz gördük ..Far titreme olayının audiden tutun çoğu araçta olduğunu da gördük ve renaultun bu olaya normal deyip uğraşmadığını da bir kez daha yaşamış olduk ve oldum ...

Sıkıntılarımızı yazmayalımmı ..iki üç sıkıntıdan bahsediyor yada çözüm arıyorsak bu aracımızı kötülediğimiz anlamınamı gelir ...elbetteki hayır ..bence buraya girip bakanlar neyin sunulduğunu neyin alındığını neyin arada kaynadığını bilmeliler ..Ayrıca bu sıkıntıları buraya yazarken sadece burada paylaşmadığımı .bunları mais e bursaya hatta fransaya kadar yazdığımı hemen belirteyim ..benim gibi düşünüp yazanlar sorgulayanlar sayesinde bu kişiler belkide burada konuşulanlardan haberdar olacaklar ve insanların kendi markaları hakkında neden böyle böyle düşündüklerini sorgulayacaklar ki renaultun bu konuda dikkat ettiğini bilirim .Belkide bir gün bu araçlar çağırılacaklar ve bazı uygulamalar geçirecekler ..bunu bilemeyiz..

Hamdolsun demesinide biliriz ..Ancak , ha öylemi ..ne yapalım eyvallah demekte çok doğru değil

Ben senin dediklerini dikkkatle okudum gayetde güzel anladım .Ellerine sağlık .ancak yazının giriş kısmından itibaren o denilenleri ben demişim gibi bir anlam çıkaranlar olabilir .Düzeltmen mümkün ise sevinirm

saygılar

estağfurullah elbetteki herkes sıkıntısını dile getirecek. üstad sözüm zaten size değil. o kısımda bir karışıklık oldu.gerekli düzeltmeyide yapmaya çalıştım fikrilerinize bir çok noktada katıldığımı belirttim tekrarda belirtmek isterim. ben forum geneli için yazdığım birkaç cümleydi. çözüm şu an için bahsedilen konularda aracın orijinalliğine uygun olarak çözüm bulamamamızdır. aslında çözüm bulunuyor bulunuyorda garantide olan araçlar için uygulamak çok sıkıntılı. 300küsür sayfalık forumun her sayfasını her mesajını okumuşumdur abi ancak eğer ben burda yazılanların çoğunu dikkat ederek araç almaya kalksaydım sizde taktir edersiniz ki megane almazdım. bahsedilen sorunlar aşırı bir ciddiyetle vurgulanıyor. gerilere doğru gittiğimizde sayfalarca hatırlarsanız ithal yerli savaşı vardı ya o kadar boyutlara ulaşmıştıki yaw dedim yerli alınmaz.
    hatta farklı marka ve modellere yöneldim ancak bu tartışmaların inanın boş olduğunu düşünüyorum şimdi. zaten ithal alma imkanıda belli modeller dışında yok onlarda bana hitap etmiyordu. cidden bazı eksikliklere rağmen aracımı cidden sevdim. olacaktı.

davidxxx üstadım sözlerim sanki size söylenmiş gibi olduğu için şahsınızdan özür dilerim benim el çabukluğumdan mı ramazan dalgınlığındanmı artık ne derseniz o şekilde kabul edin. yoksa görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afrasyab77 -- 21 Ağustos 2011; 1:05:36 >

• Ben cok şikayet etmisimdir. Ama hiç bir zaman kimseye bu araç alınmaz demedim demem de.
    Ha ben bir daha Reno almam o ayrı benim tercihimdir. Edc den beklentilerim üst duzeydeydi.
    Dün arkadasım kullandı benim arabayı. Kusura bakma dedi aracın mükemmel. Sende bir sorun var demez mı :-). O kullanırken araç hiç silkelemedi. Ya da hissetmedi. Kendisinde hangi araç var diye sorunca corolla MMT deyince tamam dedim. MMT den sonra edc yağ gibi gelir adama.

Sonuçta araçlarımız fiyatına göre en ideal araçlar. Cam meselesinden de kimsenin aracını sattığı falan yok. Ama insana koyan aptal yerine konmak. İthallerde var yerlide yok.

Kusura bakmayın sahura kadar vakit geçsin diye biraz uzun tuttum. Davullar çalmaya başladı zaten burda. Hayırlı sahurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Ben cok şikayet etmisimdir. Ama hiç bir zaman kimseye bu araç alınmaz demedim demem de.
    Ha ben bir daha Reno almam o ayrı benim tercihimdir. Edc den beklentilerim üst duzeydeydi.
    Dün arkadasım kullandı benim arabayı. Kusura bakma dedi aracın mükemmel. Sende bir sorun var demez mı :-). O kullanırken araç hiç silkelemedi. Ya da hissetmedi. Kendisinde hangi araç var diye sorunca corolla MMT deyince tamam dedim. MMT den sonra edc yağ gibi gelir adama.

Sonuçta araçlarımız fiyatına göre en ideal araçlar. Cam meselesinden de kimsenin aracını sattığı falan yok. Ama insana koyan aptal yerine konmak. İthallerde var yerlide yok.

Kusura bakmayın sahura kadar vakit geçsin diye biraz uzun tuttum. Davullar çalmaya başladı zaten burda. Hayırlı sahurlar.

Hayırlı sahurlar. Bu arada yazı hiç uzun değil ya. Yazarken öyle geldi herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: weewee

quote:

bencede kıla tüye takılmayın arkadaşlar.megena 3 ler gercekten süper araçlar.bende almadan once arastırdım ve baktımkı buyuk cogunluk renault megane markasına saygı duyuyor.yıllardır saglam bı yer edinmiş kendıne.

zaten bu son kasasıyla olayı kopardı.ben yıllardır pejo kullanıcısıydım .meg 3 coupe aldım.ve ınanılmaz konforlu cok cok guzel bı araç aldıgıma defalarca kanaat getırdım.3 aydır kullanıyorum.

kulak asmayın bosverın gunduz farını felan.hepsı benım aracımda var.ama olmasada araçtan sogumazdım..bi kere tipi yeter,kullanım konforu yeter..aracın genel durumu çok başarılı..

Kıla tüye takılmıyorum ama benimkinde böcek var.Ön taraf tavan aydınlatma lambalarından birinde pirinç tanesi büyüklüğünde, siyah renkli, lamba yakılınca bariz görülen bir böcek var.
    Benim düşüncem sonradan kullanım sırasında girmesinin mümkün olmadığı yönünde.Büyük ihtimalle üretimden gelmiş.
    İlk bakımda çıkartın diyeceğim servise.Yüzleri kızaracak mı bakacağım artık...

Hocam ben Fluence kullanıcısıyım. Bu forumdada geziniyorum malum kardeş arabalarımız :) ama bu msjını görünce dayanamadım bende yazmak istedim. O dediğin böcek bendede war aynı yerde :D ışığı açınca böle simsiyah dediğin gibi pirinç tanesi büyüklüğünde bi böcek war :D Ama benimki 1 aydır war yani yeni girmiş nereden ve nasıl becermişse artık. Harbiden şaştım kaldım nerden girebilirki arkadaş...

• Bizim araçların üretim bandını bocukler basmış heralde. :-)
  • Çok ilginç o böcek ten bendede var ..Yalnız o gerçekten böcekmi şimdi şüphelenmeye başladım ..Görmek lazım ..Yalnız böcekse ve herkesinde sağ tarafına yerleşmise bu tam bilimsel olay olur ..böcek neden sağ tarafa yerleşiyor ,neden bi tane ,neden sadece orası ,niye megan ve fluencelerei tercih ediyor..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKER75 -- 21 Ağustos 2011; 17:26:51 >
  • quote:

Çok ilginç o böcek ten bendede var ..Yalnız o gerçekten böcekmi şimdi şüphelenmeye başladım ..Görmek lazım ..Yalnız böcekse ve herkesinde sağ tarafına yerleşmise bu tam bilimsel olay olur ..böcek neden sağ tarafa yerleşiyor ,neden bi tane ,neden sadece orası ,niye megan ve fluencelerei tercih ediyor..

Hocam ben şöyle birşey söylim. Bendeki böcek 1 ay önce köye gitmiştik, orada girmişti. ben canlı olarak yakaladım cünkü :) bi baktım cızırtı kambanın icinden geldigini anladım. sonra ısıgı yaktım içinde cebellesiyor. bi 10 - 15 sanıye sonra nalları dikti ve orada kaldı öyle hala orda :)))) oyüzden nasıl nerden girdi ben hala çözemedim.

• quote:

Birisi bişey söyledi sanırım ..ama neyse..Ne desek boş ,öğrendiği 100 kelime den kurduğu cumleler ile kendi çapında bişey yapmaya çalışıyor .aynı şeyleri sürekli sürekli kuruyor.

Böcek demişken ..hazır tıpkı onun gibi vız vız vız .hep aynı terane ..kaale almayayım diyorum ama o ısrarla ..beni kaale al diye uğraşıp duruyor .aynı parkta oyundan dışlanmış salya sümük ağlayan küçük çocuklar gibi '' bendie oyuna alın benide aoyuna alın diye ağlayıp duruyor'' ..Ama oyun oynamasını bilmiyorsun ki daha yaşın küçük belliki ..
    Dediğim gibi böcek vız derse onunla konuşamam .böcekle ne konuşursunki heryerde karşınıza çıkabilir .bak işte aracın aydınlatma tavan ışığında bile çıkabiliyor ..Forumdad a olması gayet doğal

O dediğin bilgileri sana versem 1 senede anca okur ,ne demek istediğimi anlaman 1 sene daha sürer .4. senede anladığını sanırsın ama 5 senede asıl olanı belki anlarsın o nedenle vızlamaya istediğin kadar devam et..

ama seni uyarıyorum bu işin sonu hayır değil ..
    üzerine vazife olmadan bu sataşmalarınla burada tutunamazsın sen bu gidişle ..
    seni daha önce uyardım ..
    seçtiğin kelimelere dikkat et

onla bunla uğraşmak yerine forumda yapılması gereken şeylere harca enerjini ..
    Yoksa sen benim dediklerime yetişemezsin altında kalırsın ezilirsin .küçük düşersin herkesin önünde .sonra bunu kaldıramazsın bi iki kelime sarfeder yetemediğin yerde ucuz hakaretlere gidersin .onun ardından bi gün evine bi kağıt gelir bi kürsünün önünde buluşuruz beraber.üstüne bana hem para ödersin hemde özür dilersin ..ondan sonrada eyvallah abi der oturursun köşene ..

O nedenle hadi ,hadi bakalım kendi aklınla düzeyinle yetebileceğin kişilerle uğraş .
    Adım TÜRKER
    seninki Baran

Burdan başlarız tanışmaya sonrasında karşına çıkacaklardan hoşnut olmayabilirsin ..Bilip bilmeden kimse ile uğraşma abuk sabuk kelimelerinle .

Bana ''O virajı alamayıp yazılırsın bi yere '' diyen sen Yukarıda söylediklerimin çok daha fazlasını hakediyorsun Biz senin gibi değiliz ,Aile taşıyoruz ,Çocuğumuzu taşıyoruz .her gün ralliye çıkmıyorum ben bununla .Bu nedenle o dediğin Allah Tealanın taktiridir .Nerede nasıl gidileceğini bilirim sen dert etme ..

Senin gönlünden geçen senin deyiminle benim bi yere yazılmam ise ..
    Son kelime : İTlerin duası kabul olaydı Gökten kemik yağardı ..

sen bu duaya devam et

CAN ve aile güvenliğim ile ilgili kendine pay çıkarıp söz eden sen , Bunlardan daha fazlası için bana hak doğurdun

Tek kelimesi için zerre pişman değilim ..

Diğer arkadaşlardan af diliyor bunları bu zatın fazla ileri gitmesi nedeni ile yazdığımı ekliyorum .Kusura bakmayın lütfen

Bunu buradan sildim .Sen anlamazsın ama herkes anladı anlayacağını

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_darkness

quote:

Çok ilginç o böcek ten bendede var ..Yalnız o gerçekten böcekmi şimdi şüphelenmeye başladım ..Görmek lazım ..Yalnız böcekse ve herkesinde sağ tarafına yerleşmise bu tam bilimsel olay olur ..böcek neden sağ tarafa yerleşiyor ,neden bi tane ,neden sadece orası ,niye megan ve fluencelerei tercih ediyor..

Hocam ben şöyle birşey söylim. Bendeki böcek 1 ay önce köye gitmiştik, orada girmişti. ben canlı olarak yakaladım cünkü :) bi baktım cızırtı kambanın icinden geldigini anladım. sonra ısıgı yaktım içinde cebellesiyor. bi 10 - 15 sanıye sonra nalları dikti ve orada kaldı öyle hala orda :)))) oyüzden nasıl nerden girdi ben hala çözemedim.

O zaman bunların girebilecekleri kadar bi açıklık var bi yerde bakmak lazım .bu gün bi kontrol edeceğim ..Sanırım ışığa geliyorlar ve ölüyorlar
    . tüm böceklerin yaptığı gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue_darkness

quote:

O zaman bunların girebilecekleri kadar bi açıklık var bi yerde bakmak lazım .bu gün bi kontrol edeceğim ..Sanırım ışığa geliyorlar ve ölüyorlar
    . tüm böceklerin yaptığı gibi

Aynen hocam

• Arkadaşlar merhaba sonunda çok istediğim arabama geçtiğimiz çarşamba günü kavuştum :) ( Megane 1.5 Dci 105 HP Privilège Premium Paket+sunroof)
    bir sorum olacak size hiz sabitleyiciyi çözdüm de hız limitörü var bir de onu anlayamadım. normal düz bir yolda giderken gaza bassam da hızlanmıyor ancak bayır aşağıya inerken araba alabildiğine hızlanıyor ben mi yapamıyorum yoksa normali mi böyle yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataslan55

quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

arkadaşlar ön camları açıp kapatırken sizdede tam yarıdayken uğuldayarak ötme varmı ? cam fitillerine sürtmeden dolayı oluyor. böyle bir sorunu olupta çözüm bulan

arkadaş söyleyecek olduğum şey kesin çözümdür, bende önce camların dışında kalan fitil değişecek dendi ama nafile, sonradan bulunan çözüm ise, dışta kalan fitil sökülüp, içeride kapının iç kısmında fitil çıkınca görülebilen bir fitil daha var, orayı serviste yağlat, hem ses gidiyo, hemde camlar zorlanmadan daha kolay açılıyo

teşekkürler cam fitilleri siparişi verildi bugun 22 gün oldu hala aramadılar geçen gün aradım hala gelmemiş dendi. bu parça sipariş süresi ne kadardır bilen varmı ? ben 10 günde kesin gelmesi gferektiğini biliyorum doğrumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiqultekin

Arkadaşlar merhaba sonunda çok istediğim arabama geçtiğimiz çarşamba günü kavuştum :) ( Megane 1.5 Dci 105 HP Privilège Premium Paket+sunroof)
    bir sorum olacak size hiz sabitleyiciyi çözdüm de hız limitörü var bir de onu anlayamadım. normal düz bir yolda giderken gaza bassam da hızlanmıyor ancak bayır aşağıya inerken araba alabildiğine hızlanıyor ben mi yapamıyorum yoksa normali mi böyle yardımcı olabilir misiniz ?

Öncelikle hayırlı olsun
    Hız limitörü belirlemiş olduğunuz hızın üzerine gaza bassanız bile çıkmasını engeller. (dip gaz yaptığınız sürece devreden çıkar.) Tabiki ne hız sabitleyeci nede hız limitöründe
    sisteminde fren yapma özelliği olmadığı için yokuş aşağı yer çekimi etkisi ile belirmemiş olduğunuz hızı geçer. Bir sorun yok yani...

• 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.