Şimdi Ara

@ Renault Megane 4 HB 1.5dci EDC @ 2019 a C180 Exclusive ile giriyoruz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.142
Cevap
29
Favori
121.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binin hocam ankara fatih'te gördüm aynı aracı siz miydiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bayide inceledim meganı ancak aracın içi cok dar geldi bana

Ön kokpit oldukça iyi hatta test ettiklerimiz içinde en ferah mekanlardan biri. Kumandaların yerleşimi, sürüş pozisyonu, koltuklar Subaru'yu bize aratmadı diyebilirim. Buna rağmen koltukların konfor odaklı kalınlığı arka alanı biraz daraltmış gibi buna bende katılıyorum. Opel Astra bu konuda daha cüretkar bir arka alan sunuyordu..

• astra, focus ve golf bu sınıfta artık iyice rekabetin sertleştiğini görecekler.
    yeni i30 ve megane yardırıp geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

astra, focus ve golf bu sınıfta artık iyice rekabetin sertleştiğini görecekler.

Özellikle Audi A3 ve Mazda CX-3 bazı konularda kendilerini geliştirmeleri gerek. A3 sanki Audi üretimi değilde Seat üretimi gibi 116i yada A180 e rakip olması biraz zor.

CX3 Mazda ise 1.5 dizelin motor sesini hiç yalıtmayı düşünmemiş gibi. motor sanki metal perdenin ardında çalisiyor gibi gürültülüydü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 27 Eylül 2016; 17:28:13 >
  • Bende çok beğenmiştim.Renault bu sefer başarmış.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

astra, focus ve golf bu sınıfta artık iyice rekabetin sertleştiğini görecekler.

Özellikle Audi A3 ve Mazda CX-3 bazı konularda kendilerini geliştirmeleri gerek. A3 sanki Audi üretimi değilde Seat üretimi gibi 116i yada A180 e rakip olması biraz zor.

CX3 Mazda ise 1.5 dizelin motor sesini hiç yalıtmayı düşünmemiş gibi. motor sanki metal perdenin ardında çalisiyor gibi gürültülüydü.

cx3 çok dar, yalıtım konusu ise üretici ülkenin halen anlaşılmaz bir şekilde bu konuda para harcamadığı kronik bir problem.
    a3 modelinin 1.16 nın ardında kalacağını sanmıyorum.

• Çektiğiniz Fotoğraflar birbirinden güzel olunca haliyle katalog çekimiymiş muamelesi yapılıyor.

Kazasız belasız binin.Son dönem Hb araçlar içersinde en iddialı tasarımlardan.

• Megane yerli üretim olunca kalite devam edecek mi bakalım. Malesef megane 3'de bariz şekilde yerli araçlar kalite fakiriydi. 2010 modeller, yani ithal olanlarda iç mekanda daha kaliteli malzeme kullanılmıştı ve süspansiyonlar daha yumuşaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 27 Eylül 2016; 20:34:40 >
  • Hayırlı olsun renk kesinlikle çok yakışmış, çok şekil duruyor. Showroomda beyazını incelemiştim pek ilgimi çekmemişti ama kırmızı aracı bambaşka göstermiş.

• o ekran tüm büyüsünü bozmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba ve rengi çok güzel maşallah, Allah nazardan saklasın kazasız belasız binin İnşallah. Fotoğraf ile ilgilenen birisi olarak sadece ağzım açık bakakaldım fotoğraflara.. Hangi makina ve objektifi kullanıyorsunuz?

• Bizdede mavi gtline var bi sıkıntısı yok sadece yol sesi var onun dışında çukurlar falan baya iyi hissettirmiyor

• Yemin ediyorum, eee aracin fotograflarini da koysaydiniz ya diyecektim sonradan farkettim ki kendi aracinizmis :)

Arac sahane, cekimler daha sahane
  • Tasarımı gerçekten guzel ve led farlarıyla da dikkat cekıyor ama arka tekerleri donen bir araç yapmakla bakım masraflarından geçirmeyi planlamışlar mlsf. Nissanın amerikadaki modelleri biraz gosterişli ve tasarımda da nissanla bir ortaklık içine girmişler kanaatimce
  • Öncelikle aracınız hayırlı olsun.
    Ben de 2005 üyesiyim, 34 yaşındayım ve öğretmenim.

Forumda gerekmedikçe yorum yazmayan 'eski' tayfadanım diyebilirim. Sadece konuları okuyup geçiyorum ve otopark'ta editörlük yapıyorum.
    Sizin gibi eski arkadaşları görünce yazmadan olmazdı tabi ki.
    Otomobiliniz gerçekten çok güzel. Hatchback düşünsem, düşünebileceğim modellerden olurdu ama Auris'ten sonra benim de yeni hedefim inşallah Elantra 1.6 Crdi Elite Plus olacak. Sedan karoserin en yakışıklısı da bence kendileri.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın; kazasız, belasız ve de cezasız.

• Megane 3 rezaletinden sonra resmen segment atlattılar arabaya. Aracanız çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah. Çok beğendiğim bir araç şu aralar.
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Aracınız çok güzel Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin....

Bende sizin gibi fransızlara ön yargılı olarak bakarken test sürüşü bile yapmadan yeni kasa 2015 model dizel eat6 bluemotion 308 allure aldım. tam bir sene ve 15bin km oldu araçtan çok memnunum...

308e de bakmışsınız kıyaslama yaparsanız 2 araç arasında +/- leri nedir?
  • Hayırlı olsun gule gule kullanin com guzel bir araç.. umarim trim sesi cikmaz bunlarda da. Megane 3 aracimda trampet calardi yolda giderken.

• O ekranda bastiginiz yerlere serit cekmeniz cok mantikli olmus parmak izleri hos olmazdi.

Fotograflar da on numara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansın bel kemiği kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim biz Oran'dayız. Fatihteki farklı bir kullanıcı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.