Şimdi Ara

@ Renault Megane 4 HB 1.5dci EDC @ 2019 a C180 Exclusive ile giriyoruz. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.142
Cevap
29
Favori
121.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Cevabınız için teşekkür ederim.

Megane 2 Sedan kullanmış, hali hazırda Megane 3 HB kullanıcısı olarak Megane 4 Sedan düşünüyordum, izlenimleriniz benim için önemliydi. Şu kredi kampanyası olayı hala devam ediyorsa aileye yeni Megane'ı ekleyebiliriz. (Mümkün olursa kırmızı. :D)

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Megane 4 test ettiyseniz diğer serilerinden çok farklı bir araç olduğunu daha araca binerken hissedeceksiniz.

Kredi kampanyası devam ediyor ancak bu Aralık başında (Perşembe günü) zam geleceği söyleniyor bilginiz olsun.. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 29 Kasım 2016; 23:0:5 >
  • Vayy arkadaş!..
    Sedef beyaz aldığına pişman eder şu kırmızının güzelliğine bak!
    Hay maaşallah, :))

Koruyamam, ufak şeylerde bile üzülürüm düşüncesi ile böyle
    iddialı renklerden tercih etmemiştim ama keşke hiç olmazsa bi baksaymışım.
    Elinize, bilginize ve gözlerinize sağlık, tebrik ederim.
    Güle güle ve mutlulukla kullanın..
  • Üstadım küçük bir ricam olabilir mi,

Ankaradan grubunuza katılacak sedef beyaz icon'u olan ilk
    arkadaşınızın güneşli güzel bir günde böylesi güzel bir kaç
    resmini çekin ne olur yoksa sizin kırmızıyı gördükçe
    bizim sedef beyaz gözümüzden düşecek böyle giderse :))

Aman unutmadan, maşallah maşallah maşallah.. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemx72

Üstadım küçük bir ricam olabilir mi,

Ankaradan grubunuza katılacak sedef beyaz icon'u olan ilk
    arkadaşınızın güneşli güzel bir günde böylesi güzel bir kaç
    resmini çekin ne olur yoksa sizin kırmızıyı gördükçe
    bizim sedef beyaz gözümüzden düşecek böyle giderse :))

Aman unutmadan, maşallah maşallah maşallah.. ;)

Teşekkürler sizede hayırlı olsun. Sedef beyaz gerçekten muazzam duruyor, şimdi birde cam tavanlı gelmiş bugün gördüm ben alırken yoktu iç geçirdim doğrusu

Bu fotoğraftaki araç sedef beyaz fakat tam istediğim pozları alamadım. Bu Pazar Ankara Megane 4 grubu olarak buluşma yapılacak kısmet olursa orada sedef beyaz

için özel bir kaç poz daha alırım (ekipte cam tavanlı sedef beyaz icon mevcut)

• @  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.
  • Megane 4 beni pek şaşırtmadı maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyduruk reno yahu öve öve biterememiş arkadaşta herhalde daha önce başka araba kullanmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

Uyduruk reno yahu öve öve biterememiş arkadaşta herhalde daha önce başka araba kullanmamış

Önceki sayfalara bakarsanız neler kullandığımı görebilirsiniz.

Uslubunuz yanlış olmuş. Burada övme yada markayı ön plana çıkarmaktan ziyade yoruma açık sohbet tadında seviyeli bir inceleme var aslında, başlığa bakıp yanılmayın. Bende yıllardır farklı markalarda iyi araçlara sahip oldum.

Yeni Megane 4 kullanana kadar Renault'tan bende böyle bir araç beklemiyordum. Merak edip test ederseniz sizde önceki modellerinden bariz farkını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 1 Aralık 2016; 23:03:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

quote:

Uyduruk reno yahu öve öve biterememiş arkadaşta herhalde daha önce başka araba kullanmamış

Uslubunuz yanlış olmuş. Burada övme yada markayı ön plana çıkarmaktan ziyade yoruma açık sohbet tadında seviyeli bir inceleme var aslında, başlığa bakıp yanılmayın. Bende yıllardır farklı markalarda iyi araçlara sahip oldum.

Yeni Megane 4 kullanana kadar Renault'tan bende böyle bir araç beklemiyordum. Merak edip test ederseniz sizde önceki modellerinden bariz farkını görebilirsiniz.

Önyargıları Yok Etmek,Atom Çekirdeğini Parçalamaktan Daha Zordur
    Albert Einstein
  • Hocam seviyeli üslubun ve altı boş olmayan yorum ve bilgilendirmelerin için teşekkürler. Hiç araç almayacak olsam bu konuyu bu şekilde hem bilgilendirdiğin hem de resimler ve güzel üslubunla donattığın için takip ederdim. Açıkçası hiç aracı tanımadan sadece resimlerini ve kendisini gördüğümde megane bu kez bombayı patlatmış işte şuan içime sinen değiştirsem tasarımı itibari ile c4 ten daha iyi diyebileceğim tek araç demiştm. Size özel mesaj atmıştım. Burada da bir mesajım olsun ki konuyu takip etme imkanım daha rahat olsun.

Hazır aklıma gelmişken sorayım ben citroen c4 kullanıcısıyım. C4 leri test etme imkanınız olmadı mı? 2016 da bir yenilik yok mu c4 lerde? Başka arkadaşların varsa bu konuda bilgisi paylaşırsa sevinirim. Otomatk vites olusa daha iyi tabiki.
  • quote:

quote:

Zahmete girip birde cevap vermişsiniz arkadaşa

İnceleme ve resimler gayet iyi,böyle içi dolu dolu konuları fazla göremiyoruz elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

Hocam seviyeli üslubun ve altı boş olmayan yorum ve bilgilendirmelerin için teşekkürler. Hiç araç almayacak olsam bu konuyu bu şekilde hem bilgilendirdiğin hem de resimler ve güzel üslubunla donattığın için takip ederdim. Açıkçası hiç aracı tanımadan sadece resimlerini ve kendisini gördüğümde megane bu kez bombayı patlatmış işte şuan içime sinen değiştirsem tasarımı itibari ile c4 ten daha iyi diyebileceğim tek araç demiştm. Size özel mesaj atmıştım. Burada da bir mesajım olsun ki konuyu takip etme imkanım daha rahat olsun.

Hazır aklıma gelmişken sorayım ben citroen c4 kullanıcısıyım. C4 leri test etme imkanınız olmadı mı? 2016 da bir yenilik yok mu c4 lerde? Başka arkadaşların varsa bu konuda bilgisi paylaşırsa sevinirim. Otomatk vites olusa daha iyi tabiki.

Öncelikle değerli yorumunuz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Keşke tüm forum bu anlayışla yaklaşsa konulara..

C4 test ettim ancak Citroen i genel anlamda pek sevmediğim için beğenmedim diyebilirim ayrıca yalıtım ve konfor konusunda biraz daha çalışmaları gerek.

Dizel otomatik C4 motor sesinin kabine biraz fazla sızması, birazda yol sesi nedeniyle bu segmentte Golf 7 ve Megane 4 ten sonra pek keyif vermedi.

Aslında bu segmentte diğer rakipleride benzer sebeplerden dolayı bu ikiliden ayrılıyorlar.

Rafine ve konforlu sürüş konusunda Megane 4 üzerinde ciddi çalışılmış bunu görmezlikten gelen bir takım fanatikler var hala.

Ancak bende bu dikkatli izlenimlerimden önce açıkçası biraz ön yargılıydım ve bu kadarını Renault markasından beklemiyordum doğrusu..

Motor ve şanzıman konusunda her zaman iyi olduğunu söylerdim ancak aracın tamamını bir bütün halinde yapamıyorlar derdim ama bu sefer olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 5 Aralık 2016; 0:47:22 >
  • Dünkü buluşmadan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 5 Aralık 2016; 21:02:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

quote:

Zahmete girip birde cevap vermişsiniz arkadaşa

İnceleme ve resimler gayet iyi,böyle içi dolu dolu konuları fazla göremiyoruz elinize sağlık

Teşekkür ederim.

BU gibi yazanlar için yapacak pek bir şey yok, biraz toplum ahlakı ile ilgili bir durum.

Malesef ülkemizde insanların birbirlerine olan saygıları giderek azalıyor. Bunu başarmak isteyenler önce

toplumu cep telefonlarına bağlı hale getirerek aramızdaki sohbeti muhabbeti sınırladı ve sonra ahlak düzeyini

aşağı çekerek insanların arsızlaşmasına ve yozlaşmasına sebep oldu. İstemesekte Türk toplumu olarak geleneksel yapımız bozuluyor.

Aslında birçok test ettiğim araç var onlarla ilgili farklı tespitlerim var ancak polemiklerle uğraşmak ve bu sebeple

konuların giderek asıl çizgisinden sapmasından çekindiğim için bunları pek paylaşmıyorum.

Audi A3 - A4 - A6 - Mercedes A - C - CLA - E - BMW 525 - 116i - X1 - Volvo V40 - Golf 7 - Astra K - i30 - 308 - - Focus - Leon

Ceed - Sportage - Tucson vs araçlarında detaylı incelemelerini yaptım aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giovanni

quote:

quote:

Önyargıları Yok Etmek,Atom Çekirdeğini Parçalamaktan Daha Zordur
    Albert Einstein

Malesef öyle

Ama olsun. Belki bir gün insanımız hatasını anlar ve düzelir yaş yerine oturunca.

Hep aynı umutla aynı fikirlerle yazıyoruz izlenimlerimizi.

Bu arada Avrupa'da yapılan ''Altın direksiyon ödülü'' bu yıl Megane 4 e layık görülmüş.

@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz. @  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Aralık 2016; 1:4:13 >
  • *

Swiss Car of the year 2017 ödülünüde bugün Megane 4 almış yakında internete sızar..

* Ayrıca bugün 1.6dci EDC 165hp GT versiyon duyuruldu..

Link >> http://www.carscoops.com/2016/12/165-ps-diesel-joins-renault-megane-gt.html

@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz. @  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Aralık 2016; 1:12:35 >
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Fark ettiniz mi, GT deki lip daha düzgün.
    Özellikle tamponun sivrilen noktalarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemx72

Fark ettiniz mi, GT deki lip daha düzgün.
    Özellikle tamponun sivrilen noktalarında.

GT line daki fabrika orjinal tampon altı lip, kırmızı olan siyah jantlı ise touch versiyonu

ve ona sonradan yapılan bencede orjinali gibi olmayan bir lip zaten. Herşey orjinali ile güzel.

@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.

@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.@  Renault Megane 4 HB  1.5dci EDC  @ 2019 a  C180 Exclusive ile giriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 10 Aralık 2016; 15:58:24 >
  • Özelden bu konuyla ilgili mesaj yazan arkadaşlar;

Lütfen sormak istediklerinizi buradan yazın ki Megane 4 ile ilgili tecrübeleri merak eden diğer arkadaşlarımızda okusun.

• Bayilerde avantajlı araclar diye araçlar satıyorlar onlae neyin nesi ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.