Şimdi Ara

Renault Megane 1.5 DCI nedir, ne değildir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Enişte bu arabayı alacak herhalde, 2010 model 1.5 DCi Authentique, 70 bin km'de...

Ben pek bilmiyorum Renault'u, o yüzden buraya da sormakta da fayda var. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Sanırım boşline olması gerek bu donanımın. ESP var mı bu modelde? Herhangi bir kronik sıkıntı vs var mıdır?

Aslında Peugeot 208 al demiştim ben ona, 1.0 VTI ve inanılmaz az yakıyor, performansı da çok kötü değil hani.

Megane yaklaşık 31.500 Tl'ye mal olacak, 208'i öneren var mıdır? Trakyada yaşadıkları için Istanbul trafiği gibi bir şey söz konusu değil, ben 208'in megane dizelden neredeyse daha az yakacağını bile düşünüyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim, karar aşamasında o da, benden telefon bekliyor.

• motor iyi ama 70bindeymiş servise gösterin. 208 den iyidir hocam. kullandığım 2 megane oldu arka süspansiyonlar ses yapıyordu o araçlara özgü olabilir. ESP yok diye biliyorum. 1.5 ünite kesinlikle tasarrufludur.
  • 208'in dizel megane'dan az yakacağına ihtimal vermiyorum. Ayrıca en alt donanımda esp yok. Bu araçlarda kronik olarak deri direksiyon soyulması var ama sizin düşündüğünüz araçta deri direksiyon yok zaten.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 19 Kasım 2013; 16:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

208'in dizel megane'dan az yakacağına ihtimal vermiyorum. Ayrıca en alt donanımda esp yok. Bu araçlarda kronik olarak deri direksiyon soyulması var ama sizin düşündüğünüz araçta deri direksiyon yok zaten.

edit:imla

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 dci den az yakamaz yaksa bile 1.5 dci den iyi gitmez diye tahmin ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.