Şimdi Ara

Renault manager 1991 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır uygun fiyatlı araç bakıyordum. Daha önce 2004 c3, 98 mercedes a160 gibi araçlarım oldu. İnternette araştırdığımda çok şaibeli konular buldum. Parça sorunu/pahalılığı, arıza vs vs gibi konular. Gözümü kararttım ve şu an aracı almaya gidiyorum. Araç sahibindende 6000tl olarak ilan açılmış ve sıkı pazarlıkla 4000e bitti. Aracı aldıktan sonra edit yöntemi ile ss.li olarak devam edeceğim. Benim gibi bütçesi dar olan arkadaşlara yardımcı olmak adına açıyorum konuyu. İlk edit akşam üstü gelecek. Görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meshood -- 3 Temmuz 2015; 10:11:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1994 model concorde kullandım hala yazlığa gittiğimde kullanırım bu kadar rahat bu kadar performanslı bir araç görmedim(kullandıklarım arasında)
    Manager da R21 serisinden çok fark olcağı sanmam.
    Facebookta R21 kulüpleri var onlara üye olun hocam orda parça tedarikleride var bir sürü bilgide sunuyolar.
  • Cocncord'lar yılına göre çok konforlu ve donanımlı araçlardı.
  • almam esamesi okunmuyor
  • Hayırlısı olsun hocam ne diyelim.

• Fiyat gayet uygunmuş o fiyata 126 bis anca veriolar.
  • Alınır ama muayene,kaporta,motor durumuna bağlı bunlar başınıza iş açmayacaksa o fiyata bence gayet makul bir seçim olacaktır.
  • O fiyata satılan araçta masraf epey olacaktır. Eğer tabanda ve çamurluklarda çürüme varsa 2000 TL civarında boya kaporta masrafınız olur. Motor mekanik olarak iyi durumda olsa bile en az 500 TL ona masraf yapmak gerekir. Bunun dışında, yürüyen aksama ve elektrik aksamınada bakmak gerekecektir.

Saygılar...

• hocam hem alınırmı diyorsunuz, hem de aldım diyorsunuz. daha 10 yıl önce söylüyorlardı alınmaz diye. helal olsun size doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

O fiyata satılan araçta masraf epey olacaktır. Eğer tabanda ve çamurluklarda çürüme varsa 2000 TL civarında boya kaporta masrafınız olur. Motor mekanik olarak iyi durumda olsa bile en az 500 TL ona masraf yapmak gerekir. Bunun dışında, yürüyen aksama ve elektrik aksamınada bakmak gerekecektir.

Saygılar...

Tabanda ve kulelerde çürüme var, sanayideyim 350ye hallediyor usta. Şanzımanda ikinci vitese geçerken garçlama var, sorun yapmaz ses yapar diyor usta. Başka da bir sıkıntımız yok. Ha bir de arka sağ cam otomatiği çalışmıyor (: iddia ediyorum bu rakama alınabilecek konforlu bir araç. Klimaya gaz bastık küfür küfür (:

• quote:

Orijinalden alıntı: meshood

quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

O fiyata satılan araçta masraf epey olacaktır. Eğer tabanda ve çamurluklarda çürüme varsa 2000 TL civarında boya kaporta masrafınız olur. Motor mekanik olarak iyi durumda olsa bile en az 500 TL ona masraf yapmak gerekir. Bunun dışında, yürüyen aksama ve elektrik aksamınada bakmak gerekecektir.

Saygılar...

Tabanda ve kulelerde çürüme var, sanayideyim 350ye hallediyor usta. Şanzımanda ikinci vitese geçerken garçlama var, sorun yapmaz ses yapar diyor usta. Başka da bir sıkıntımız yok. Ha bir de arka sağ cam otomatiği çalışmıyor (: iddia ediyorum bu rakama alınabilecek konforlu bir araç. Klimaya gaz bastık küfür küfür (:

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.