Şimdi Ara

Renault Mahmutbey ÇETAŞ ve Üstün Müşteri Hizmeti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
6.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lafı döndürüp dolandırmak yerine direkt söylemek gerçeğini kabül etmek gerekir.

Yani ben DH otomobil bölümünü çok ciddiye aldım gerçeği, yok olmak üzere mi?
  • Ben basimdan gecen olayi ve hala bitmemis olayi anlattim. Bu surede aracimida sattim ki alan adamin her seyden haberi var. Servisin bana yaptiklarinindan ama sizlerin konuyu uzatmanizi anlamiyorum forumdaslar. Araci satma nedenimiz ise nakit sikisikligi. Yakindan taniyan
    Arkadaslar biliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun,maalesef ülkemizde iş disiplini ve ahlakı diye birşey kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Ben basimdan gecen olayi ve hala bitmemis olayi anlattim. Bu surede aracimida sattim ki alan adamin her seyden haberi var. Servisin bana yaptiklarinindan ama sizlerin konuyu uzatmanizi anlamiyorum forumdaslar. Araci satma nedenimiz ise nakit sikisikligi. Yakindan taniyan
    Arkadaslar biliyor.

Açtığınız konuda bunları neden söylemediniz?

Ya da şimdi niye böyle bir açıklamada bulundunuz? Araçınızdan kurtulduğunuz için mi?

Sizin mesajlarınızı takip edenler için tam bir hayal kırıklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 11 Mayıs 2013; 23:06:44 >
  • Bu cetas' tan memnun olan bi kisi duymadım daha.bizde sirket icin kangoo almistik araba 10000 km'de iken bakima girdi ve aracin motorunda tornavida unutmuslar (yada öyle bi madde tam bilmiyorum) arac servisten ciktiktan yarim saat sonra motoru dagitti ve servis parayla yeni motor takcagini söyledi, en son bagris-cagris yeni motoru taktilar ücretsiz olarak.

• 11 gün boyunca trafiğe çıktınız mı?

Bence zorunlu olmadıkça trafiğe çıkılmadı.

Bu konu gerçekten DH otomobil bölümünü tekrar sorgular hâle geldi.

Samimi söylüyorum. Niye böyleyiz?
  • bunlar o kadar mükemmeldilerdi ki (!) ankara bayisini kapatıp ankaradan kaçtılar!
  • tam yerine gitmissin dostum ben ünideyken oraya staj için gitmiştim iö oldugumdan bos günlerimde çalışırım fazla bi ücretde talep etmem dedim servis müdürüne adam bana bedavadan çalıştırırım seni dedi bende öyle bi eleman bulursanız bana haber verin dedim çıktım tanıdık vasıtasıyla gitmiştim onada ayıp oldu
  • Geçmiş olsun Yunus.

Çetaş, Renault Master bilmem ne hortumu için 700 lira istedi, aynı hortumu İkitelli'den 10 liraya aldım. Geçen yılda liste fiyatı 60.800 olan araç için 64.000 fiyat verdiler. Oldu teşekkürler diyip çıkmıştım. Bana yakın olmasına rağmen asla tercih etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Ben basimdan gecen olayi ve hala bitmemis olayi anlattim. Bu surede aracimida sattim ki alan adamin her seyden haberi var. Servisin bana yaptiklarinindan ama sizlerin konuyu uzatmanizi anlamiyorum forumdaslar. Araci satma nedenimiz ise nakit sikisikligi. Yakindan taniyan
    Arkadaslar biliyor.

Açtığınız konuda bunları neden söylemediniz?

Ya da şimdi niye böyle bir açıklamada bulundunuz? Araçınızdan kurtulduğunuz için mi?

Sizin mesajlarınızı takip edenler için tam bir hayal kırıklığı.

Konuyu actim arac hala bende. Ve bu surede yasadigim ve hala cozulmeyen sikintilarimi paylastim siz satildimi satilmadimi derdine dustunuz. Yok satmadan once acsaydiniz diye zaten aracim bende sattigim kiside aracta olan yasanan sikintilari biliyor. Ve hala sahibinden.comda aracimin ilani var. Araci satma sebebim farkli nedenlerden dolayi falat bu sure zarfinda bu olaylari yasadim. Ve burada da dedik aracimin ön cami catlak onu bile degistirip vericem. Siz hala on yargilar icinde tutuyorunuz kendinizi. Ben alacak kisiye aractaki her problemi tampon altindaki ciziklerine kadar gosterdim. Ben kendi vazifemi yaptim aracta ne var ne yok soyledim siz hala neyin polemigindesiniz. Ben araci tampon uzerinde degilken sattim satali daha 2 gun oluyor. Ama arac 2 hafta daha bende durucak bir kac anlasma geregi. Kaza yapali 15 gun olmus neyin kafasindasiniz. Videoda plakami paylastim ve ogs bilgilerinde yada sheel bilgilerinden arattir hangi gun nerede ne kadar yakit almisim son 11 gunde. Son 11 gunde yaptigim yol 1500 civari evet mecbur kaldikca binmisim demi. ? Sonra otomobil genel guvenilmez oluyor tabi olmaz her yazidan bir bit yenigi arar olmussunuz size ozelden de yazdim araci alanin zaten aile akrabam oldugunu. Hala israrla acik arama derdindesiniz. Anlamiyorum sabrediyorum seviye dusmesin diye ama illa seviye dusuruyorsunuz. Bu durum araci sattiktan sora degil once yasana bir durum alan adam zaten biliyor aracta tampon olmadigini. Akil var mantik var aracimda hala tampon yok ve pazartesi takilacak alan adamin nasil haberi olmayacak? Kendi icinizde celisiyorsunuz?

• Okmeydanındaki Reno servisi "nesil" i tavsiye ederim. Bağdatlılarıysa pek tavsiye etmiyorum söyledikleri zamana hiç uymuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

Geçmiş olsun Yunus.

Çetaş, Renault Master bilmem ne hortumu için 700 lira istedi, aynı hortumu İkitelli'den 10 liraya aldım. Geçen yılda liste fiyatı 60.800 olan araç için 64.000 fiyat verdiler. Oldu teşekkürler diyip çıkmıştım. Bana yakın olmasına rağmen asla tercih etmem.

Eray pazartesiden sonra bende daha tercih etmeyecegim. Zaten aracta gidicek ve bu cetastan kimse mi memnun degil.

• hocam maslak delta var bir de sanayinin içinde facia resmen adamlar çamurluk eziğini bile tam yapamıyorlar.Bazı servisler gerçekten felaket.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz iyi sabirliymissiniz ben olsam bu kadar sabredemezdim sanirim

Ne yapardınız?

Gösteriyimmi

Soruma cevap ver. Saçmalama.

Seviyeni soran yok.

Ne yapardınız? Anlat. Bakalım. Herkes bilsin.

Cetas'in müdürünü yakaladik beyler

Git derslerine çalış.

Ya da konuyla ilgili konuş.

Daha fazla kendi seviyeni ortaya koyma.

Çetaş'la yakından uzaktan bağlantım yok. Paylaşımı kirletme, lütfen!

özelden bekliyorum seni

Ben "siz" diye hitap ediyorum ve seviyenizi yükseltiyorum.

"Sen" diye hitap ederek daha fazla seviyenizi ortaya çıkarmayın.

Soruma hâlâ cevap yok.

Sadece kendine göre cevaplar yani seviyendekilerin gülebileceği cevaplar. "Vay, Be! Helal olsun! bak adamı nasıl yamulttun. Adamsın sen..."

Hadi git sınavlarına çalış.

Önünde İnşallah hayâl ettiğin hayat olur.

Birak hocam bu tiplerden bikkinlik geldi yeminle. Gosteriyimmi ne ya?

• Renaultun genel servisleri bu şekilde anlaşılan.
  • Anadolu yakasından örnekleyeyim.

2011 Kangoo'nun (güncelin bir önceki kasası) sizin araçtakine benzer bir problemden ötürü KAREN servis fransadan tampon geleceği ve değişim için haber verileceği söylendi.

Araç satılalı 7 ay oldu ve hala bekliyoruz
  • sayın aydoğan ben sizin yakınmanızı anlayamadım burda.
  • Sayın aydoğanın yakınma sebebi. Ben aracı sattıktan sonra neden konuyu açmam. Satmadan önce niye açmamışım. Zaten olaylar satıldıktan sonra yaşan mış ve hala yaşanmakta, aracımın tamponu hala uzerinde değil ? Alan adam aracı tamponsuz halde görüp kabul etmiş. Diğer durum ise servis ile benim aramda yaşanan durum.

Ama başarı ile konuyu dagıtmış durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

bunlar o kadar mükemmeldilerdi ki (!) ankara bayisini kapatıp ankaradan kaçtılar!

Ankamall tarafindaki servismiydi bu cetas

• Aydoğan üstadım kusura bakmada sizinki biraz konuyu saptırma olmuş. Adam aracını satacak diye konu açamaz mı? Ya da herşeye konu mu açmalı? Yeri gelince yazmış işte. Kaldı ki sattığıda amcası zaten, bütün detayları biliyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.