Şimdi Ara

Renault Mahmutbey ÇETAŞ ve Üstün Müşteri Hizmeti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
6.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok sağolun. Yukarıda da belirttim servise gitme nedenim evime yakın ve işyerime yakın olması yoksa Acar'dan oldukça memnundum ama çok uzak. Topkapıda uzak maalesef. ve Bundan sonrada İşim olmayacak zaten artık onlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Hocam çok sağolun. Yukarıda da belirttim servise gitme nedenim evime yakın ve işyerime yakın olması yoksa Acar'dan oldukça memnundum ama çok uzak. Topkapıda uzak maalesef. ve Bundan sonrada İşim olmayacak zaten artık onlarla.

Arabanın sorunlarından ve servis tutumu için soğudunuz belli ve aracı sattığınızı belirtmiştiniz haklı olarak ve en iyisini yapmışsınız, yeni araç olarak ne aldınız?
  • turkıyede maalesef cogu fırmanın adı bu tarz ısı bılmeyen baayılerı tarafından lekelenıyor...bu tarz kotu hızmetle karsılastıgınız zaman sıze onerım fırmanızın yurt dısındakı ana merkezıne maıl atmanız...
    yakınımın basına gelen bır olayı ornek vereyım sızlere

kendısı beyaz a3 ayırtmıstı..kendısıne soylenen tarıhte aracı teslım alamadı ve bunun nedenının de baayının ayırttıgı aracı baskasına satmasından kaynaklandıgını ogrendı...bunu uzerıne audı nın ana merkezıne sıkayet maılı attı ve aracını 5 gun ıcınde teslım aldı...ustelık ozur maksatlı araca 500 1000 euro arası bır ekstra ındırım yapıldı, sahsına hedıyeler gonderıldı, ozur telefonları acıldı...

Edıt:ımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TraceGT -- 11 Mayıs 2013; 18:51:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanlık bir alım yok. uzun vade de almayacağım işyerimin aracı ile devam edicem. 6.7 ay Connect ile devam edicem, 6 yıldır 1 kere beni evimden gece çıkardı oda lastik patlaması yüzünden. her hangi bir sorunu olmayan taş gibi araç. Sonrada 1.6 dCI EDC gelirse LTT dönüş yaparım tekrar. cidden sevdiğim bir araçtı ama servis yüzünden araçtan soğudum
  • quote:

Şuanlık bir alım yok. uzun vade de almayacağım işyerimin aracı ile devam edicem. 6.7 ay Connect ile devam edicem, 6 yıldır 1 kere beni evimden gece çıkardı oda lastik patlaması yüzünden. her hangi bir sorunu olmayan taş gibi araç. Sonrada 1.6 dCI EDC gelirse LTT dönüş yaparım tekrar. cidden sevdiğim bir araçtı ama servis yüzünden araçtan soğudum

Nasip kısmet artık latude yerine 1 yıl içinde Laguna 4 çıkarılcak diye dedikodular var yerinizde olsam samsung alt yapılı araç yerine lagunayı tercih ederim.
  • Şuanlık kafam cidden karışık hani maymun agızlılık tabiri var ya aynen öyleyim. Laguna 3 leri çok seviyorum belki temiz uygun bulursam 2.0 DCI alırım ama dediğim gibi 6-7 aylık süre zarfında her hangi bir araç alamacağım.

Samsung aslında o kadar da kötü değil 68 bin km oldu araçtan bir ses seda gelmiyor. Kaliteli ama servisler bozuyor aracı onarıcam derken
  • Geçmiş olsun Yunus, öyle işmi olurmuş kardeşim?
    Cumartesi günleri isterlerse yapıyorlar. Ben aracımı çoğunlukla cumartesi Opel servisine götürür bırakırım ve hallederler. Yaşadığın durum gerçekten can sıkıcı.
  • Bugun yıkamada görüştüğümüzde sana telefon gelmesini bekliyordum ama gelmedi demiştim. Cidden can sıkıcı ve moral bozucu bir durum
  • Güzel ve yerinde bir paylaşım.

Herkes burada marka fanatiği ya da marka kötüleyicisi olmadan paylaşım yaparsa bilgilenmiş olunur.

Bence aracınızı bırakıp yapıldığı zaman almalıydınız.

Zaten bu onarım esnasında size başka bir araç tahsis edeceklerdi.
  • Siz iyi sabirliymissiniz ben olsam bu kadar sabredemezdim sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

Siz iyi sabirliymissiniz ben olsam bu kadar sabredemezdim sanirim

Ne yapardınız?
  • quote:

Şuanlık kafam cidden karışık hani maymun agızlılık tabiri var ya aynen öyleyim. Laguna 3 leri çok seviyorum belki temiz uygun bulursam 2.0 DCI alırım ama dediğim gibi 6-7 aylık süre zarfında her hangi bir araç alamacağım.

Samsung aslında o kadar da kötü değil 68 bin km oldu araçtan bir ses seda gelmiyor. Kaliteli ama servisler bozuyor aracı onarıcam derken

Kesinlikle haklısınız bizde eski laguna III kullanıcısıydık ve talihsiz arızalarla karşılaşınca soğuyup takasa verdik ne yazık ki birazda şans diyebilirim.
  • Hocam napayım bagırıp çağırıp kalp kırmak huyum değil -ki bu yuzden bu magduriyeti yaşadım. Kısacası insancıl şekilde davranmak hata imiş Çetaşta.
  • 2005 de Çetaşta Megane 2 1.5 DCI Dynamıque almıştım 0 kilometre. O dönemde ÇEtaş bir Ankara firmasıydı. Ankaradaki servise aracımı götürdüğümde hiç bir sıkıntı çıkarmadan benimle ilgilenmişlerdi. Hatta servise bir ara stop lambam patlamıştı onu değiştirmek için gittiğimde, aracın fren sisteminde bir hata olduğunu söylediler. Ve Laguna nın komple fren sistemini takmışlardı. Oldukça memnun kalmıştım. Söylemeseler haberim bile yoktu. Bundan dolayı Ankaradaki eski Çetaş bende iyi anılar barındırıyor. Ancak İstanbula taşındığında bazı şeyler değişmiş anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

quote:

Ne yapardınız?

Gösteriyimmi

• Çetaşın geçmişini bilmiyorum. son 8-9 aydır Çetaştan haberim var aslında için iyi ustalar ve müşteri temsilcileride var ama genel olarak yogunluk nedeni ile hep geri atılıyor işler. Mesela Serviste Sercan Bey var ne zaman gitsem ilgi ile ilgileniyor. Ama o da bir yere kadar. Bildiğiniz devlet kurumu gibi olmuş ordan oraya atıyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Ne yapardınız?

Gösteriyimmi

Soruma cevap ver. Saçmalama.

Seviyeni soran yok.

Ne yapardınız? Anlat. Bakalım. Herkes bilsin.
  • Gecmis olsun da video da arıza ısıgı mı yanıyor. O dikkatimi cekti ?

• Arka tampon olmadığı için park sensörü arızası veriyor hocam. Ve 11 gündür bu ışıkla geziyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yapardınız?

Gösteriyimmi

Soruma cevap ver. Saçmalama.

Seviyeni soran yok.

Ne yapardınız? Anlat. Bakalım. Herkes bilsin.

Cetas'in müdürünü yakaladik beyler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.