Şimdi Ara

Renault Latitude... Renault, E segmentine sedan ile dönüyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
40.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok hocam, Safrane efsanesini diriltmeye bu araç yetersiz bence Zamanının gerçekten ilerisinde, Renault'nun premium'a belki de en çok yaklaşabildiği modeldi, makyajlı kasa 2.5 RXT'leri hala yolda gördüm mü arkamı döner bakarım..
  • Safrane 93'te çıktığında yılın oyomobili seçilmişti. O dönem BMW'nin 7 serilerinde, Mercedes'in S serilerinde olmayan teknolojileri insanlara sunmuştu daha uygun fiyata ve oldukça kaliteli bir araçtı dönemine göre yalıtımı olsun malzemeleri olsun bu aracın Safrane gibi getirdiği bir yenilik göremedim ben..
  • l'automobile

kesinlikle

ya onu geçtim ceremi abimiz dahi neden fransız arabası almamamız gerektiği konusunda yıllar önce açıklamasını yapmış

f1 kazanıyorlar ralli şampiyonu oluyorlar ama yola o tecrüebelerini aktaramıyorlar demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Accent Erayla şu aracın tasarımı bir mi? Ben de VW kullanıyorum ama bu kadar fanatizm görmedim insaf diyorum..Kaldı ki şu anki Passat'ın göğsündeki plastik kalitesi Lagunaya göre daha düşüktür, işçilik olaraksa bi fark yoktur.Latitude'a gelirsek facia bir ismin yanısıra Bence iç-dış tasarım son derece başarılı, tek sıkıntı şudur, E segmenti olduğuna bende katılmıyorum, Laguna ile birebir aynı kokpit ve Megane'dan araklanmış klima kontrolleri ile bmw 5-merso E-audi a6 rakibi olunmaz.. Ama Superb'e çok dişli bir rakip çıkabilir özellikle dizel-otomatik şanzıman kombinasyonuyla gelirse.. Dediğim gibi tasarım başarılı, VW'nin çoğu modelinden daha başarılı.. Ama E segmenti mi bu araç? HAYIR.

Can, Latitude'un iç mekanı SM5 ile aynı olmayacak. O yüzden hiçbir yerde Latitude adı altında içmekan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

Doktor sonuç olaarak ADAC sorunsuzluk testlerinde Renault'un son yıllardaki performansı ortada. Sen neye bakarsın bilmiyorum ama ben bilimsel veriye bakarım. ADAC'ta şuan arıza istatisliği olarak VW'den daha başarılıdır Renault. Yok elektrik arızası veriyor falan bunlar boş laflar.

Laguna f/p olarak sınıfının lideri zaten. Türkiye'de sınıfında en çok satan araç 1. olduğunu kabul ediyorsan yıllardır aksini savunduğun Megane II Sedan'ın Jetta dan iyi olduğunu kabul etmen gerekecek

Şu Latitude'un da Phaeton'dan tipsiz olduğunu söyleyebilecek bir sen varsındır şu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 14 Haziran 2010; 0:34:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilx

quote:

Doktor sonuç olaarak ADAC sorunsuzluk testlerinde Renault'un son yıllardaki performansı ortada. Sen neye bakarsın bilmiyorum ama ben bilimsel veriye bakarım. ADAC'ta şuan arıza istatisliği olarak VW'den daha başarılıdır Renault. Yok elektrik arızası veriyor falan bunlar boş laflar.

Laguna f/p olarak sınıfının lideri zaten. Türkiye'de sınıfında en çok satan araç 1. olduğunu kabul ediyorsan yıllardır aksini savunduğun Megane II Sedan'ın Jetta dan iyi olduğunu kabul etmen gerekecek

Şu Latitude'un da Phaeton'dan tipsiz olduğunu söyleyebilecek bir sen varsındır şu forumda

f/p'de en iyi D sınıfı passat olmamasına rağmen hatta kazık olmasına rağmen satıyor her ne hikmetse demekki insanlar lagunanın veremediği herşeyi onda buluyor megan örneğini vermişin de ucuza 1.5 dci ve filo satışlarını unutmuşsun aynı paraya golf ve jetta 1.6 tdi ve uygun servis olanağı sağla bir kişi gidip de megan almaz !

dizel ve fiyatı uygun olsa C veya D sınıfı araç alacak birisi önce alman arabasına yönelir pazarda ama öyle olmuyor işte malum satış politikalarından dolayı

ben zaten arıza oranlarında iyileşme olduğunu kabul ediyorum etmiyor değilim onu yukarıya yazdım ama bir sürüş pozisyonu, konfor ve özellikle kalite açısından bir iki fırın ekmek yiyecek reno

neyse her zamanki gibi latitüd gelsin görelim o da sınıf lideri olacaktır zamanında lagunanın olacağı gibi

• "Kalas Kaleos la tiguan emi ?" Bu yanlış olmuş ama Tourareg ile koleos olucaktı...

Forumdaki vw tutkusu da bitecek gibi değil
    tam azalıyor pat biri daha çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper911 -- 14 Haziran 2010; 9:17:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

"Kalas Kaleos la tiguan emi ?" Bu yanlış olmuş ama Tourareg ile koleos olucaktı...

Yoo doğru olmuş. Koleosun segmentindeki araç tiguandır. Touareg ziyedesiyle x5 segmentindedir ki bu segmentte renaultun aracı yoktur. Koleos yeni kompakt suv dediğimiz segmenttedir. Ve tiguan, glk, cr-v, xc60, captiva, antara vb. araçlarla aynı segmenttedir. Yani tiguan kıyaslanması doğru.

• quote:

f/p'de en iyi D sınıfı passat olmamasına rağmen hatta kazık olmasına rağmen satıyor her ne hikmetse demekki insanlar lagunanın veremediği herşeyi onda buluyor megan örneğini vermişin de ucuza 1.5 dci ve filo satışlarını unutmuşsun aynı paraya golf ve jetta 1.6 tdi ve uygun servis olanağı sağla bir kişi gidip de megan almaz !

dizel ve fiyatı uygun olsa C veya D sınıfı araç alacak birisi önce alman arabasına yönelir pazarda ama öyle olmuyor işte malum satış politikalarından dolayı

ben zaten arıza oranlarında iyileşme olduğunu kabul ediyorum etmiyor değilim onu yukarıya yazdım ama bir sürüş pozisyonu, konfor ve özellikle kalite açısından bir iki fırın ekmek yiyecek reno

neyse her zamanki gibi latitüd gelsin görelim o da sınıf lideri olacaktır zamanında lagunanın olacağı gibi

filo d segmenti satışları olmuyor mu Birçok boş donanım Passat yeşil intercity plakalıklarıyla geziniyor..

Golf'ün ve Jetta'nın daha çok satabilmeleri belki bir 20 yıl sonra olur.. Etrafındaki Fluencelara bir bak, yüzde kaçı filo aracı. Hani Symbolü falan desen anlıcamda.. Benim burada gördüğüm çoğu Expression ve Dynamique donanım.

Sürüş pozisyonu istiyorsan gel Ankaraya misafirim ol sana Coupe'nin sürüş pozisyonunu göstereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 14 Haziran 2010; 12:33:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asilx

quote:

filo d segmenti satışları olmuyor mu Birçok boş donanım Passat yeşil intercity plakalıklarıyla geziniyor..

Golf'ün ve Jetta'nın daha çok satabilmeleri belki bir 20 yıl sonra olur.. Etrafındaki Fluencelara bir bak, yüzde kaçı filo aracı. Hani Symbolü falan desen anlıcamda.. Benim burada gördüğüm çoğu Expression ve Dynamique donanım.

Sürüş pozisyonu istiyorsan gel Ankaraya misafirim ol sana Coupe'nin sürüş pozisyonunu göstereyim

d segmenti satışları oluyor ama dizelin payı çok az bunda

diğer yandan fluansların yüksek donanımlılarına üst düzey yöneticiler biniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: byatunga

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

"Kalas Kaleos la tiguan emi ?" Bu yanlış olmuş ama Tourareg ile koleos olucaktı...

Yoo doğru olmuş. Koleosun segmentindeki araç tiguandır. Touareg ziyedesiyle x5 segmentindedir ki bu segmentte renaultun aracı yoktur. Koleos yeni kompakt suv dediğimiz segmenttedir. Ve tiguan, glk, cr-v, xc60, captiva, antara vb. araçlarla aynı segmenttedir. Yani tiguan kıyaslanması doğru.

Haklısınız koleos epey büyük gibi düşündüm tiguanla kıyaslayınca ..... Hala da öyle gibi geliyor aklıma ama sınıf olarak koleos ta alttaymış....

• Konudan sürekli şikayet gelmekte, lütfen üsluplara biraz daha dikkat edelim arkadaşlar.
  • E segmenti yapacam diyorsun ey Renault , peki ölür müsün iç mekanda Megane III ya da Laguna'yı andırmayan parça kullanmasan !

Renault Latitude... Renault, E segmentine sedan ile dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

E segmenti yapacam diyorsun ey Renault , peki ölür müsün iç mekanda Megane III ya da Laguna'yı andırmayan parça kullanmasan !

İç mekanı böle olmucakki aracın farklı olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

E segmenti yapacam diyorsun ey Renault , peki ölür müsün iç mekanda Megane III ya da Laguna'yı andırmayan parça kullanmasan !

İç mekanı böle olmucakki aracın farklı olucak..

Umarım , ancak kullandığım görsel konunun ilk sayfasında bulunan bir görsele aittir.

• Evet bu araç Samsung modeline ait Renault yaptığı bildiğimde iç mekanın bu araçtan farklı olacağını belirtmiş.
  • quote:

Bunlarda andırmıyor değil hani

Scirocco

Polo

Passat CC

Transporter

Golf

Jetta

Passat

Touran

Volkswagen reklamlarında abartmıyor durumu ha passat CC almışsın ha polo çok fark yok nasılsa aralarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf -- 14 Haziran 2010; 18:46:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf

quote:

Bunlarda andırmıyor değil hani

Scirocco

Polo

Passat CC

Transporter

Golf

Jetta

Passat

Touran

Volkswagen reklamlarında abartmıyor durumu ha passat CC almışsın ha polo çok fark yok nasılsa aralarında.

Vw konusunda elbette hem fikiriz.

• Ey renault efendi ne zaman ürettiğin araçlarda doğru düzgün bi direksiyon göreceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Ey renault efendi ne zaman ürettiğin araçlarda doğru düzgün bi direksiyon göreceğiz?

Daha iç mekan resimleri çıkmadı.Hangi direksiyonu söylüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.