Şimdi Ara

renault latitude mi,peugeot 508 mi, citroen c5 mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: shifisitert

hocam sızın konuyada yorum yazmıstım ben hatırladım. Hayırlı olsun aracınız. Yalnız bu 508 ve c5 e hdi araclarda direksıyon kutusu sıkıntı cıkartırsa cok buyuk masraf oluyor direksıyon tuy gıbı hafıfse sorun yok ama sert gelıyorsa bırde ustasına gösterın derim elektronık sistem bunların bıraz sıkıntılı elektrohıdrolık dıreksıyonda

Alıntıları Göster
    Aldığım yer peugeot bayisi, bugün expertizde yapıldı, şimdi otobüsteyim almaya gidiyorum sabah bi bakarım uyarı için sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende uzun araştırmalar sonucu c5 aldım. 508 ile ikisi arasında kalmıştım ama ikisi arasındaki fiyat farkını göz önüne aldığımda 508 e o kadar para fark ödemeye gerek olmadığına karar verdim ve c5 1.6 yarı otomatik executive aldım.Deri koltuk sunruff ve navigasyon lu modeli bundan alırsan kesinlikle memnun kalırsın. Param var diyorsan 508 allure de alabilirsin ama sunruff çoğunda yok c5 de executive alırsan hepsinde sunruff var. Deri koltuk, sunruff ve navigasyonsuz olanlarına bakma bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.0 hdi exclusive c5
  • Merhaba hocam şu an olmasada ilerleyen zamanlarda benimde düşündüğüm bir üçlü bu. C5 çok iyi bir araç ama xenon yok. Bende fazla uzun yol yaptığım için aydınlatma performansı oldukça önemli benim için o yüzden 508 bakacağım diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 508 benim de gözüme çarpan bir araç. Önden biraz 301'i andırsa da güzel araba. 308 ile 508 arasında gidip geliyorum aslında ama 308 fiyatına D segmenti 508 daha mantıklı geliyor.
    Benim düşündüğüm kombinasyon blueHDI + EAT6.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 15 Mart 2019; 10:14:25 >
  • Mondeo ve 508 varken İnsignia,C5,Latitude'dan birisini tercih etmezdim.
  • Insignia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.