Şimdi Ara

Renault Kangoo Topluluğu ( bilgi, teknik, fikir, resimler) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
67.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde aynayı ayrladığımız kol kırıldı ona 110.00ytl istediler+kdv +işcilik
  • ***** NEW KANGOO ******

Renault un Frankfurt 2007 fuarında tanıttığı NEW KANGOO nun resimleri aşağı linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    Aracın ayrıntı resimleri sayfanın sağ alt kısmında...

http://www.worldcarfans.com/9070910.013/mini1/new-renault-kangoo-at-frankfurt

özellikleri ile ilgili bilgilerde bu adreste..

http://arabam.e-kolay.net/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=281564
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobraaa

***** NEW KANGOO ******

Renault un Frankfurt 2007 fuarında tanıttığı NEW KANGOO nun resimleri aşağı linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    Aracın ayrıntı resimleri sayfanın sağ alt kısmında...

http://www.worldcarfans.com/9070910.013/mini1/new-renault-kangoo-at-frankfurt

özellikleri ile ilgili bilgilerde bu adreste..

http://arabam.e-kolay.net/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=281564

Evet fuardaki kangoo iç dizayımı daha güzel.
  • selam arkadaşlar
    bende geçen hafta bi 2008 model kangoo 1.5 aldım.65 bg. 1 airbag var,abs yok.klima vs war.
    üstündeki lastikleri yerine michelin lastikli istedim.
    25.300 ytl ye geldi.

fiyat uygunmu.birçok arkadaşım 24 desedinde verirlerdi diyip şimdi tadımı kaçırıyo ama... :D butür muhabbetler herzaman olacaktır,ii abi gel benim adıma pazarlıı sen yap deyincede genelde işleri çıkar ahahha

neyse...
    araç gerçekten çok komforlu,güzel bir araca bindiğinizi hemen hissettiriyor.araç boşken savrulma olayına dikkat etmek gerekiyor.
    ve en önemlisi şimdi olsa 65 değil 80 bg alırdım.
    araç bastımı gitmiyor resmen.
    özellikle 1. vites,köklüorsunuz gazı anca 1 sn sonra tepki veriyor.yavaş hızlanıyor.
    daha 1000km de,bakımdan sonra düzelcekmiki acep yoksa 65 bg in özelliklerimi bunlar
  • Kangoo çok güzel ya araç şahane olmuş.
    Tipi ve dizaynını çok beğendim.Doblo falan kıyaslanmaz bu araç.Dobloyla kıyaslayan dengesizler varda
  •  Renault Kangoo Topluluğu ( bilgi, teknik, fikir, resimler)

Renault Kangoo Topluluğu ( bilgi, teknik, fikir, resimler)

Renault Kangoo artık iş arabası modundan iyice sıyrılmış fakat yine kangoo satışı patlar.
    Şu anda piyasada adam akıllı kangoo bulunmuyor.Satışlar aşırı derecede devam ediyor.
  • slm kangoo severler..bi fotoğraf buldumda sizinle paylaşayım dedim..kalın sağlıcakla...
  • slm arkadaşlar biz arabayı model degiştirmeyi düşünüyoruz bi türlü karar veremedik yaw bu kangooların hususi(otomobil) ve ticari(kamyonet) diye iki ruhsat tipi var bunların vergileri ne kadar (modeliyle birlikte yazarsanız sevinirim) bide bu ticariler(kamyonet ruhsatlı) her yıl muayne ne kadar a oluyo bide taysiye edermisiniz arkadaşlar bu kangooyu nası araba kullanışı nasıl bi arızası warmı servis masrafları ne kada tutar şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: erselyilgin

Renault Kangoo artık iş arabası modundan iyice sıyrılmış fakat yine kangoo satışı patlar.
    Şu anda piyasada adam akıllı kangoo bulunmuyor.Satışlar aşırı derecede devam ediyor.

bu araba güzel olmus türkiyede varmı bunlardan yaa
  • New Kangoo Express

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 24 Ekim 2007; 19:32:25 >
  • Bu yeni Kangoo çok güzel olmuş ama arka tarafı pek becerememişler sanki...
  • herkese slm

arkadaşlar bizde geçen hafta sonu aldık 2004 dci kangoo. cuma günü parayı ödeyip alacağız hayırlısıyla. 20.300 e almış babam.
    arabaya bindim geçen çok süper geldi bana =) ( torosatan inip ona binince olabilir =) )

adama beygirini sordum. ruhsatta 60 yazıo ama 80 beygir bunlar dedi.. ne iş??
    bide hususi oto olarak geçiyormuş bu aldığımız. neye göre hususi neye göre ticari oluyor?
    +
    kenarlara basamak, arkaya merdiven ve üste bagaj toplam kaça patlar bize?

herkese ii günler
  •  Renault Kangoo Topluluğu ( bilgi, teknik, fikir, resimler)

• Selam Tüm kangoo cular ve kangoo sevenler ve diğerleri.

Bende 2008 0km kangoo aldım. İnanılmaz bi fiyat. 24500 ytl. anahtar teslim.
    aslında 2. el almak için yola çıkmıştım. Ama sıfır ile 2.el arasında fiyat farkı olmayınca sıfır almaya karar verdim.
    arabayı henüz teslim almadım. Allah nasip ederse salı günü denizliye gidip alıyorum. Sagolsunlar bayi ve satış yetkilisi İrfan bey ellerinden geleni fazlasıyla yaptılar. Arabayı alınca resimlerini ve tecrübelerimi sizinle paylaşırım
    .
  • Arkadaşlar selamlar, 2008 kangoomuz var ve 2.5 - 3 aylık bir araba 1.5 dizel 80 bg versiyonu var. Sorum şu; acaba şu anda elimizdeki aracı satıp, Kangoo 2'yi beklemek ne kadar mantıklı olur? Kangoo 2 ticari modelinde ne gibi donanımsal farklar olur ve fiyat farkı ne kadar olur? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Force -- 16 Aralık 2007; 21:45:40 >
  • beyler bi sorum olacak....

2004 1.5dci kangoo aldık geçen ay. ne kadar yakıyor diye depoyu fulleyip denedik 20 kuruş (200bin) yakıo. eurodizel aldık... çok değilmi??? sizinkiler ne kadar yakıo acaba???
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildnesss

beyler bi sorum olacak....

2004 1.5dci kangoo aldık geçen ay. ne kadar yakıyor diye depoyu fulleyip denedik 20 kuruş (200bin) yakıo. eurodizel aldık... çok değilmi??? sizinkiler ne kadar yakıo acaba???

ya bizde almayı düşünüyoz (tam karar veremedik ama) yakıtı en uygun olan kango diyolar o kadar yakıyosa vazgeçelim hemen
  • arkadaşlar
    2008 65 bg kangoo var,3 aylık,12000 km deyiz.

hergün manisa-izmir arası gidip geliyor ve çiftlikte kullanılıyor yani öle şehir içi dur kalk olayı yok

ama bir depo eurodizelle 800km yi buluyorki peder bey herzaman her arabada en ekonomik kullanımı sağlamıştır şimdiyekadar
    ama bu 800km bize çok geliyor.özellikle 10000 bakımından sonra bu mesafe durumu azaldığını görüyoruz.
    servisden önce bi 30-40 km daha fazla gidebiliyordu.

sizde durum nedir?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.