Şimdi Ara

Renault Kangoo Topluluğu ( bilgi, teknik, fikir, resimler) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
67.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 ile 80 in yakıtı aynı aşağı yukarı ve 13,5 YKr ama 65 şehir içi biraz daha fazla yakıyor ama bu da abartılacak kadar diil. 80 ortalama 5,3 - 65 ortalama 5,5 yani aynı gibi bişey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressor -- 31 Ekim 2006; 16:27:40 >
  • allah kaza bela vermesin güle güle kullan
  • slm kardeş .aynı benm kangoo m gb .senn kide.ya ben şimdi buraya yeni üye oldum .buralara benm kangoo nun resimlerini koycam da nasıl yapcamı bilmiyom yaww.bi yardımcı olun ...
  • Kango iyi güzelde çok pahallı bir araba.

Yüksek olması bir açıdan bakınca avantaj ve tam aile arabası.

Ama diğer yandan bakınca Kango ile kaza yapan çok kişi gördüm yol tutuşu yükseklikten dolayı biraz zayıf.

Sakin bir kullanıcı için ideal araba ucuz olsa alırdım.

Saygılarla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 3 Kasım 2006; 0:53:54 >
  • HAYIRLI OLSUN
  • Teşekkür ederim arkadaşlar,

quote:

Orjinalden alıntı: Ebu Computer

Kango iyi güzelde çok pahallı bir araba.

Yüksek olması bir açıdan bakınca avantaj ve tam aile arabası.

Ama diğer yandan bakınca Kango ile kaza yapan çok kişi gördüm yol tutuşu yükseklikten dolayı biraz zayıf.

Sakin bir kullanıcı için ideal araba ucuz olsa alırdım.

Saygılarla...

üstadım araç 5.vitese hiç geçmedi yani bana kursta öğretileni yapıyorum ben, kemerim takılı 90km hızla ilerliyorum gayette güzel gidiyor, yol tutuşuna gelince; ben hiç anlamam o konulardan dediklerin doğrudur ama bu arabalarla hız yapılmaz onu söyleyeyim. Alacaksın aileni şehirler arası gidiceksin nereye gidiyorsan, bagaj ve arka bölüm oldukça geniş

• son derece haklısınız sakin kullanıcılar için çok ideal +
  • KARDEŞİM ARABAN ÇOK GÜZEL BENDE DE KIRMIZI 2006 KANGO 80 VAR TAM ANLAMIYLA MÜKEMMEL BİR ARAÇ DOBLOCULAR ÇATLASIN DİGİTAL EKRANLARI YOK. KANGODAN BAŞKASI YALAN. BİR DE SİZE BİR HİKAYEMİ ANLATAYIM YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE ÇORLUDAN EDİRNEYE GİTTİM GELİRKEN OTOBANDAN ARABADA 5 KİŞİ VAR 200 KİLO KADAR DA YÜK VARDI 150 FALAN GİDİYORUM BAKTIM BİR DOBLO GELİYOR KANGOCU DURURMU ABİ BİR KAPATTIM YOKUŞ AŞAĞI 198--200 GİDİYORUM ARABA UÇUYOR TABİ DOBLO DAHA EDİRNE TARAFINDA BEN ÇORLUYA GELDİM . 80 LİKLER ÇOK SÜRATLİ KULLANMAYAN ARABANIN NE KADAR GÜVENLİ OLDUĞUNU KESİNLİKLE ANLAYAMAZ BİR DE ARAÇ HIZI HİÇ GÖSTERMİYOR YA ONA BAYILIYORUM 140 LA GİDERKEN SANKİ 80 LE GİDİYORMUŞ GİBİ GELİYOR TAM BİR AİLE ARABASI ....... BİR SORUM DA OLACAK 1,5 DCİ DEN FULL PERFORMANS ALMAK İÇİN YANİ YARIŞ İÇİN FALAN ÇİP OLAYI VARMIŞ ARKADAŞIM COMBOYA TAKTIRMIŞ TURBO NORMALDEN FAZLA ÇALIŞIYO SADECE BİRAZ SİYAH DUMAN ATIYO BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUM ÖLÜMÜNE KANGOO CU TŞK

• kangoo gerçekten güzel. Ama arkası biraz daha yere yakın olsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: KANGOO CU
    ARABA UÇUYOR

millet bu yüzden kangoo dan kaçıyor ne güzel de demişsiniz bir de dijital ekrandan kastınız nedir? doblolar ilk serilerden itibaren yol bilgisayarı ile satılıyor belki gözünüzden kaçmıştır
  • hie arkadaşım araban çok güzel. biraz çekişinden bahset kaç bastın nasıl bayılma felannnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broadway_94 -- 27 Kasım 2006; 17:03:16 >
  • ARKADASIM SU TICARI ARACLARI PERFORMANS ARACI OLARAK KULLANMAYALIM BENDE 2001 PAMPA VAR1.4İE UZUN YOLDA 720 KM YOL YAPTIK 50LT DEPOSU VAR VE ALLAHA COOK SUKUR ARABA DAHA BAKIMINDAN BASKA SERVISE GITMEDI KULLANICISINI UZMUYOR ...
  • Merhaba,

arkadaşlar ben bu araca 4x30x60 yada 15x30x50 taş yüklüyorum numune, ortalama 1-1,5 ton arasında, ve arabada full doluyoruz koltuklara fabrikadan ankaraya geçiyoruz, 3,4,5 araba gerçekten çok güzel gidiyor, kalkışları çıta gibi.

Fakaaaatt... araç boşta iken arka tarafı yüksekte duruyor buda arabanın kendini savuracağını gösteriyor, 120km den sonra evet!

Ama birkaç eşya koyduğunuzda çok konforlu oluyor.

- Klimalı, elektronik panel, sis far, üst yolcu dolapları, koltuk arkası yemek tabları, cd çalar, airbag (sürücü-yolcu), abs. Bana göre iyi bir aile veya seyahat arabası.
    ---

Fabrika yolunda lastik yardım ve renault servisini arayıp isyan ettim... tanımadığım bi müşteri fabrikada 2006 model kangoo ile geldi. söylediğine göre kangoo lastikleri dağ yoluna pek dayanmıyormus değiştirmemi önerdi. Lastikten anlamadığım için biraz bekliycem bakalım..
    ----

Bu aracı eylül ayından buyana kullanıyorum ve evet öneriyorum bu modellerharika fakat yük taşıyacaksanız alın yoksa benim gibi ilk 2-3 hafta arka kasayı biraz indirmeyi düşünürsünüz. Fakat yük koyduğunuzda dümdüz oluyor çok kasvetli ve güçlü görünüyor araba.

Arkadaşlar ben kangoo, opel, doblo,ford,wv çekişmesi yapmıyorum ama abimde Doblo var, evet araba çok ağır eşşek ölüsü. Bi akrabamızda Ford var arabanın görüntüsü var gerisi hikaye...

Kime gittiysem Wolksvagen Caddy i öneriyorlar, hakkaten harika kaçıyor dağ taş dere tepe.

Maddi durumumuz çok şükür idare eder olduğu için kangooyu hurda olana kadar satmayı düşünmüyorum, çok alıştım kocaaa camın arkasından millete bakmayı :) babamın volvo ya binemez oldum

• quote:

Orjinalden alıntı: broadway_94

hie arkadaşım araban çok güzel. biraz çekişinden bahset kaç bastın nasıl bayılma felannnn

üstadım ben hıza karşıyım 90km üstüne nadir çıkarım oda araba tepe aşşağıya boğulmasın yada trafiğe uyum olsun diye. Babam 180km ile geldi istanbuldan ankaraya, gerçi onun şöförlüğüne birşey diyemem yıllardır kelle koltukta. Araba iyi gidiyormuş ama tehlikeliymiş hız yapması şöför iyi bilirse yolu 200 yaparak gidebilir dedi.

• güzel araba kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız inşallah
    adam gibi ilk kez sürdüğüm arabadır kendileri 98 model 1.9 65hp vardı bizamanlar ey gidi ey
  • arkadaşlar, kangoo' ya mp3 çalar almak istiyorum fakat direksiyonda kumandası var bu kangonun, ona uyumlu bir mp3 çalar nereden bulabilirim?

2. isteğimde araca perde taktırmak istiyorum, ilk defa araba sahibi olduğum için bu konularda bilgisizim yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler
  • arkadaşım mp3 çalar almak istediğini yazmışsın... aracının üzerindeki cdcaları bana satarmısın bendede 2007 kangoo var ama bende teyp çalar var.. düşünürsen hemen cevap ver alırım sende ki cd caları sende mp3 calar alırsın
  • bugün neziroğluna gittim, yarın sonuçlanacak bakalım ortalama 1000ytl civarında imiş mp3 çalar. sanırım sıkı bi kazık geçirecekler ama kumandaya uyumlu olduğu için pahalı. modelini bulup buraya eklerim. piyasa fiyatınıda görmüş oluruz.
  • haberini bekliyorum yarın yoksa bende pionerin mp3 çalarına bi bakcam
  • arkadaşım senden cvp bekledim ama cvp vermedin... ben kangoo ya orjinal mp3 çalar aldım, fakat senin dediğn gibi 1000ytl felan değil baya ucuza aldım ben
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.