Şimdi Ara

Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
19.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracı gözlerimle gördüm bayide. fotoğraflardaki kadar kötü değil ama güzel olduğu da söylenemez. gerçi ben önceki megane sedanı da beğenmiyorum ama neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: traktus

polodan ucuz olmuş

pollyanna'cılık bazı yerlerde işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 29 Ekim 2009; 18:34:55 >
  • ayrıca araç okadarda kötü tipi yok en azından bunun
    edit: aracıın tasarımı gayet iyi megane2 lagunadan falan kat kat iyi tek kötü tarafı ön ızgarayı güzel tasarlayamamışlar.a.b.c sütunu süper bence ama fiyat çok uçuk
     Renault Fluencenin fiyat listesi açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan66_ -- 2 Kasım 2009; 19:27:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

ayrıca araç okadarda kötü tipi yok en azından bunun

araç bayağı bir yüksek yanlız reelde heybetli duruyor çok büyük bir bağajı var (12 ceset alabilecek kapasitede)ayrıca açık renklerde siyah değil krem renk orta konsol rengi var

ama fiyat uçuk benim gözümde en fazla 45 eder

• quote:

Orijinalden alıntı: Tubo

Tipini hiç beğenmemiştim ama canlısı güzel geldi gözüme, özellikle de spor paketlisi çekici duruyor.

Benim de tahminim canlı görünce begenicem bu arabayı. Şu an bana leylek linea gibi duruyomuş gibi geliyo ama resimlerden.

Yalnız bu resimde gerçekten çok güzel duruyo araba, hakkını vermek lazım..

Hoşgeldin abi bu arada, ne zamandır güzel yazılarından mahrum bırakmıştın bizi

• aracın içi neden siyah karbon yapmadılar anlamadım sarımtırak birenk pek yakışmıyor. döşeme sarı direksiyo plastik siyah irenç olmuş MEGANE III sedan içi gibi olur sanıyordum ama öle olmadı malesef auhtqin modeli siyah diyor sitesinde görmek lazım aracı. belkide auht. modeli sarılsın diye siyah yaptılar içini
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel025

aracın içi neden siyah karbon yapmadılar anlamadım sarımtırak birenk pek yakışmıyor. döşeme sarı direksiyo plastik siyah irenç olmuş MEGANE III sedan içi gibi olur sanıyordum ama öle olmadı malesef auhtqin modeli siyah diyor sitesinde görmek lazım aracı. belkide auht. modeli sarılsın diye siyah yaptılar içini

iç görünüş megane hb le aynı tek fark bunun göstergesi analoğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kaftr

Böyle diyoruz satamaz vs, tartışıyoruz falan...

Fakat yine satacak bu bence.Garanti alacaklar abi.Ne de olsa üreticisi vites topuzu feşisti Röno.

feşist ne demek? faşist'le fetişin birleşimi bişey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

quote:

aracın içi neden siyah karbon yapmadılar anlamadım sarımtırak birenk pek yakışmıyor. döşeme sarı direksiyo plastik siyah irenç olmuş MEGANE III sedan içi gibi olur sanıyordum ama öle olmadı malesef auhtqin modeli siyah diyor sitesinde görmek lazım aracı. belkide auht. modeli sarılsın diye siyah yaptılar içini

İÇ GÖRÜNÜŞ ATNIDA PRİV. VE EXP LARDA SİYAH DEĞİL İÇİ BEJ SADECE AUTH. DE İÇİ SİYAHMIŞ
  • resimdeki iç mekandan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orijinalden alıntı: Tubo

Tipini hiç beğenmemiştim ama canlısı güzel geldi gözüme, özellikle de spor paketlisi çekici duruyor.

Benim de tahminim canlı görünce begenicem bu arabayı. Şu an bana leylek linea gibi duruyomuş gibi geliyo ama resimlerden.

Yalnız bu resimde gerçekten çok güzel duruyo araba, hakkını vermek lazım..

Hoşgeldin abi bu arada, ne zamandır güzel yazılarından mahrum bırakmıştın bizi

Teşekkür ederim, hoşbulduk

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

quote:

İÇ GÖRÜNÜŞ ATNIDA PRİV. VE EXP LARDA SİYAH DEĞİL İÇİ BEJ SADECE AUTH. DE İÇİ SİYAHMIŞ

yukarlardaki mesajımda yamıştım iç mekanın açık renk olduğunu

• Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar da, yeni Fluence’ın amiral gemileri
    olacağının altını çizerek, aracın bugüne kadar 147 bin adet satan Megane Sedan’ın
    başarısını tekrarlayacağını hatta daha ileriye götüreceğine inandıklarını kaydetti.
    Kore’de yerel pazar için Samsung markasıyla ve SM3 adıyla üretilmekte.

http://otomobil.milliyet.com.tr/Otomobil/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&KategoriID=61&ArticleID=1155704&Date=29.10.2009&b=
    Renaultnun kozu kasimda piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta80 -- 29 Ekim 2009; 19:43:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meta80

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar da, yeni Fluence’ın amiral gemileri
    olacağının altını çizerek, aracın bugüne kadar 147 bin adet satan Megane Sedan’ın
    başarısını tekrarlayacağını hatta daha ileriye götüreceğine inandıklarını kaydetti.
    Kore’de yerel pazar için Samsung markasıyla ve SM3 adıyla üretilmekte.

http://otomobil.milliyet.com.tr/Otomobil/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&KategoriID=61&ArticleID=1155704&Date=29.10.2009&b=

hiç belli olmaz tutmayabilir bu araç.megane den sonra benim için büyük hayal kırıklığı yarattı mesela.güzel olmuş diyenide duymadım,yeni symbol un satışlarıda istenen düzeyde değil önceki kasayla kıyaslandığında.

megane sedan ilk çıktığında beğenilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: antares07

quote:

Orijinalden alıntı: meta80

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar da, yeni Fluence�ın amiral gemileri
    olacağının altını çizerek, aracın bugüne kadar 147 bin adet satan Megane Sedan�ın
    Kore�de yerel pazar için Samsung markasıyla ve SM3 adıyla üretilmekte.

hiç belli olmaz tutmayabilir bu araç.megane den sonra benim için büyük hayal kırıklığı yarattı mesela.güzel olmuş diyenide duymadım,yeni symbol un satışlarıda istenen düzeyde değil önceki kasayla kıyaslandığında.

megane sedan ilk çıktığında beğenilmişti.

hemde çooooook güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

Orijinalden alıntı: kaf_kaftr

Böyle diyoruz satamaz vs, tartışıyoruz falan...

Fakat yine satacak bu bence.Garanti alacaklar abi.Ne de olsa üreticisi vites topuzu feşisti Röno.

feşist ne demek? faşist'le fetişin birleşimi bişey mi?

• Fluence kendine s 40 ı rakip alıyor galiba... Fiyatları neredeyse aynı biri 55 bin (full) biri 60 bin

• hadi ordan reno
  • bu fiyatlar düşer. şu an yeni bir araç. çok fazla stokta yok. fiyatı düşük olsa çok rağbet olacak. ama talepler karşılanamayacak.
    reno satışı güçlü bir marka. fiyat kozunu stoğuna göre belirleyen bir sistemi var. mutlaka bu fiyata da satacaktır bu arabayı.

otomobil piyasasını takip edenler olarak fluence'in aslında megan sedanın yerini alacak bir araç olduğunu, fiyatının da onun fiyatında olması gerektiğini düşünüyoruz. ancak bugün şahit olduğum örnek aslında isim değiştirmenin satış için iyi bir taktik olduğunu düşündürdü bana. arkadaşım olan yeni evli bir çift renonun yeni bir araba çıkardığını, bu arabanın insignia ayarında olduğunu, fiyatının da 60-70 milyar civarında olduğunu söylediler. ne yaptım ne ettimse de onları bu fikirlerinden vazgeçiremedim. alın işte size bir müşteri. arabanın insignia ayarında olduğunu sanıyor, fiyatının da 40'tan başladığını öğrenirse gider hemen alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

bu fiyatlar düşer. şu an yeni bir araç. çok fazla stokta yok. fiyatı düşük olsa çok rağbet olacak. ama talepler karşılanamayacak.
    reno satışı güçlü bir marka. fiyat kozunu stoğuna göre belirleyen bir sistemi var. mutlaka bu fiyata da satacaktır bu arabayı.

otomobil piyasasını takip edenler olarak fluence'in aslında megan sedanın yerini alacak bir araç olduğunu, fiyatının da onun fiyatında olması gerektiğini düşünüyoruz. ancak bugün şahit olduğum örnek aslında isim değiştirmenin satış için iyi bir taktik olduğunu düşündürdü bana. arkadaşım olan yeni evli bir çift renonun yeni bir araba çıkardığını, bu arabanın insignia ayarında olduğunu, fiyatının da 60-70 milyar civarında olduğunu söylediler. ne yaptım ne ettimse de onları bu fikirlerinden vazgeçiremedim. alın işte size bir müşteri. arabanın insignia ayarında olduğunu sanıyor, fiyatının da 40'tan başladığını öğrenirse gider hemen alır.

reklam için geliri çok yüksek tutuyor renault bu noktadada çok başarılılar gel gelelim şahsi fikrim olarak ben renault markasından pek hoşlanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.