Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2011 fluence dynamique kullanıcısıyız. Ön 2 balata 2 disk arka 2 balata 2 disk değişti klima havalandırma filtresi (sanırım) değisti turbo havalandırması değişti ve yağı değişti hepsi 1120 tuttu işçiliğe 330 ödedik normalmidir?
  • smartsmart S kullanıcısına yanıt
    orjınal parca kullandılarsa malzeme ıcın odenen mıktar normal ıscılık ıcın bır sey dıyemem ustalar tuttugunu ben z rot degıstım parca 30 tl ıscılık 100 tl 30 dk ıs bıttı
  • bursadan 37binde 2013 model trafige 2014 çıkışlı 4600tramerli siyah icon manuel araç satılık.ilgilenenler özel mesaj atabilir fiyat 54bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Bende bu durumdan memnun değildim, geçen gün ön konsolda sağlı sollu bulunan tivitir yerlerine tivitir aldim taktım, içerideki ses biraz daha tatminkar oldu..Bence bunu bir deneyin derim

Yogunluktan bakamadım uyari mailide gelmedi biraz geç oldu hocam kusura bakmayın. Benim tivitirlarda boşmuş ben dolu zannediyordum içini açınca fark ettim taktireyim oraya iki tane denerim
  • scada kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolasınız balata vs. icin farklı fiyatlar soylendi orjinalliğini bilmiyorum ama hepsi en pahalı parçalarla değisti
  • smartsmart S kullanıcısına yanıt
    arka dıskler bılyalı oldugundan maıs marka orjınallerı 460 tl cıvarı
  • koroglunuray kullanıcısına yanıt
    Öncelike selamun aleykum arkadaşlar fluence lerde kronik ikaz sesi kesilme problemi var çözüm sakın saati değiştirerek birton masrafa girmeyin saati sökün veya anlayan birine sokturun saatin arkasında küçük bir hoparlör var o patlıyor hoparlörün siyah kapağını dikkatlice çıkarın kabloları kesin yerine ben çocuğun tabletinin hoparlörunu kesip taktım sizde 1w 1.5w gücünde bir hoparlör olabilir takin ses düzelecek inşallah geçmiş olsun kazasız belasız surusler
  • n_taha N kullanıcısına yanıt
    aleykum selam ellerinize sağlık sağolun
  • Amcama ait EDC 2014 72.000 km deki aracında ses yine başladı gel de kafayı yeme, en son egr valfi komple değişmişti benim 2013 EDC 77.000 binde onda ses yok. en son şimdi birde başka yetkili servisten randevu alındı onlarda çözemez ise amcamın midesi bulandı satacağım diyor, hayırlısı diyelim ne yapalım...
  • Arkadaşlar sol kapı paspas aydınlatmasını değiştirirken kısa devre oldu galiba lamba hiç yanmıyor. Büyük ihtimal sigortası attı. Kitabında aradım ama çok detaylı bilgi yok. Kaputta ki ve normal yerindeki sigortaların tablosu varmı?
  • hsaid kullanıcısına yanıt
    sol park lambalarıyla beraber dıye bılıyorum
  • scada kullanıcısına yanıt
    Onunla bir olsa bile klavuzda hangi sigorta olduğu gösterilmemiş
  • Aracin sag on kapisina biri gocuk yapip kacmis.

Herhangibir cizik yok ama gocuk var.

Boyasiz gocukculer varmis. Istanbul avr. Yakasi tavsiye edeceginiz uygun fiyatli biyer varmi arkadaslar
    sadece sol taraf mi attı yoksa ic aydınlatma tamamen mi gitti
  • TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    Sadece alt sol gitmişti. Deneme yanılma yoluyla bulup değiştirdim sigortayı şimdi düzeldi. Ayrıca parklarla birlikte değilmiş ayrı ayrı sigortaları var
    Merhaba
    bende de aynı sorun var. iç sol alt kapı aydınlatmayı led ampulle değiştirirken sanırım kısa devre oldu bi daha yanmadı.
    hangi sigorta olduğunu hatırlıyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsaid

Sadece alt sol gitmişti. Deneme yanılma yoluyla bulup değiştirdim sigortayı şimdi düzeldi. Ayrıca parklarla birlikte değilmiş ayrı ayrı sigortaları var

Merhaba
    bende de aynı sorun var. iç sol alt kapı aydınlatmayı led ampulle değiştirirken sanırım kısa devre oldu bi daha yanmadı.
    hangi sigorta olduğunu hatırlıyor musunuz
  • santralist1907 S kullanıcısına yanıt
    Şuan araçtan bakamıyorum aslında sigortalık bişey yoktu sigortaları oynarken birden düzeldi. Sonra lamba takarken tekrar söndü. Tekrar oynadım sigortaları tekrar yandı ama neden böyle yaptı anlamadım. İç aydınlatma sigortası üstten 5 10 10 olan bir sıra var. İkinci 10 iç aydınlatma sigortası onu sökünce sağ kapı lambasıda sönüyor. Ama sol kapıda nasıl bir sıkıntı oluyor anlamadım:)
  • TALENJEKTAZİ T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben iç aydınlatmayi led yaparken kısa devre oldu. Sigorta attı. Tam olarak nerdedir. ? Hangi sigortaya değiştirmem gerekir. Bunlardan hangisidir?
     *** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::xXx::: -- 6 Haziran 2017; 16:23:38 >
  • :::xXx::: : kullanıcısına yanıt
    YazıyorMuş görmedim. 5 10 10 olan sıranın 2. 10 iç aydınlatma imiş. Yedek varmış değiştirdim. Sıkıntı gitti. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.