Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.312.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadazlar yen fluence 2013 sonrası için donanim tablosu acil lazım. Joy edc de hangi özellikler mevcut ? Donanım tablosu olsa daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fluence 1.6 benzin otomatik. Şehir içi 11.2 yakıt tületiyor

Hız ortalamam 50-70 ve geç hızlanıyorum. Maşallahı var içiyor mübarek km 55 kuruş. Birde yokuş yukarı sanki 20 vagonlu yük trenini çekiyor. acıyorum bazen inip itelessemmi diyorum. Ama yokuş aşşağı kendini affettiriyor, gaza basmadan 100'ü görüyor. :)

• mertbil M kullanıcısına yanıt
    Ben 55 aldım kar lastigi sıkıntı yok kullaniyorum

• 40bin bakımı yaptıran oldu mu? ne gibi işlemler yapılıyor.
    fiyat bilgisi paylaşan olursa sevinirim (dizel otomatik.)
    ben 875tl fiyat aldım. çok geldi. garantide devam ediyor.
    dışarıda 250-300 arası yaptırabilirim. kararsız kaldım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemotti1453

Fluence 1.6 benzin otomatik. Şehir içi 11.2 yakıt tületiyor

Hız ortalamam 50-70 ve geç hızlanıyorum. Maşallahı var içiyor mübarek km 55 kuruş. Birde yokuş yukarı sanki 20 vagonlu yük trenini çekiyor. acıyorum bazen inip itelessemmi diyorum. Ama yokuş aşşağı kendini affettiriyor, gaza basmadan 100'ü görüyor. :)

Benzinli atmosferiklerin hepsi oyle , tup taktirmak icin gec bile kalmissin

• Sadece fluence değil tüm atmosferik benzinlilerde bu hantallik söz konusu. Astra civic corolla.... hangisi olursa olsun atmosferik ise bu yığılma veya hantallik şikayeti var. Turbo motorların gerek benzin gerek dizel araçtaki tadı ve torku görülünce eski motorlar hantal geliyor hepimize. Bu nedenle FLUENCE alınacaksa 110 hp lik 6 vitesli için alınmalı, çünkü kasa battal.

• quote:

Orijinalden alıntı: letourdefrance

40bin bakımı yaptıran oldu mu? ne gibi işlemler yapılıyor.
    fiyat bilgisi paylaşan olursa sevinirim (dizel otomatik.)
    ben 875tl fiyat aldım. çok geldi. garantide devam ediyor.
    dışarıda 250-300 arası yaptırabilirim. kararsız kaldım arkadaşlar.

Yag degisimini serviste yaptirdim 500 tl aldilar , illa garantisi bozulmasin diye ... disarda yaptirsak bozuluyomu garanti ??

• Az önce 2010 fluance autetik aldım. Exper yaptırdım kazasi yok. Sağ camurlukta lokal bir karış boya var. Adamda zaten söylemişti. Arac 106.000 km de 105 hp. 35.500 a aldim. Çok ta aceleye geldi. Sizce fiyat nasıl

• MaxPayné kullanıcısına yanıt
    Dışarıda yaptırırsak garanti bozuluyor. Siz ilk 20bin bakıkına mı 500 ödediniz? Aracınız dizel otomatik mi bu arada

• quote:

Dışarıda yaptırırsak garanti bozuluyor. Siz ilk 20bin bakıkına mı 500 ödediniz? Aracınız dizel otomatik mi bu arada

Dizel edc fluence yag degisimine gittik 17 binde yag filtresi ,yag , hava filtresi ,polen filtresi karbonlu,yag kapagi contasi degismis , 500 tl aldilar iscilik 200 tl civari malzelemere 300 tl almislar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayné -- 6 Şubat 2017; 16:23:14 >
    Benim 2. bakım olacak. 40bin bakımı mazot filtresi de değişiyomuş. dışarıda 250-300 yaptırmayı düşünüyorum yarı yarıya fiyat farkı var. Belki indirim vs olursa onuda beklerim. Nisana kadar vaktim var yıl olarak. Yakıt tüketiminiz nasıl?

• nemotti1453 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı araç var ama benimki böyle yakmıyor.. Çok mu sert kullanıyorsunuz.. kalkışlarda evet hantal ama sonrası güzel gidiyor.. benim için tek kusur 4 ileri olması.. Daha yeni tatilden geldim yaklaşık 3000 km yol yaptım. ortalama tüketim 6,8 l/km de.. Ful bagaj ve 5 yetişkin ( İstanbul-iskenderun arası) hızım da 90-130 arasıydı... bende filtrelerinizi ve bujilerinizi kontorl ettirin derim, ya da aracınızı bilgisayara bağlatın bir sıkıntı var mı ona bakın..
  • quote:

Benim 2. bakım olacak. 40bin bakımı mazot filtresi de değişiyomuş. dışarıda 250-300 yaptırmayı düşünüyorum yarı yarıya fiyat farkı var. Belki indirim vs olursa onuda beklerim. Nisana kadar vaktim var yıl olarak. Yakıt tüketiminiz nasıl?

Yakit tuketimim en son 100km de 6 litre gosteriyor

Yazin dahada dusuk olacagini dusunuyorum malum hava soguk yakiti yukseltiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bide benim araba

12.000 kmde 2016 fluence touch edc 110 bg

58.000 tl ye aldik sizce fiyat iyimi ?

Arac boyasiz sadece arka tamponda ufak bi kazadan dolayi boya var 1.500-2.000 tl gibi bi hasar kaydi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayné -- 8 Şubat 2017; 13:45:42 >
  • Nicola Tesla N kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat. Bunlarda km çekme olayı çok oluyor. Serviste abs beyninden baktırın yanılmayın.

hayırlı olsun güle güle kullanın çok iyi almışsınız Allah kaza bela vermesin.
    benimde yakıt tüketimim yol bilgisayarında 5.9lt gösteriyor. katılıyorum size yazın daha da azalır.
    Güzel almışsınız hocam 2 hafta önce 2014 icon manuel 58.500e sattım bende 2 parça boyalıydı. Sizin araç edc.

• Symbollerde sonradan bilgisayar ile olmayan yok bilgisayarı, yokuş kalkış desteği gibi özellikler aktif edilebiliyor imiş.

Yokuş kalkış olmayan fluence lerde yokuş kalkış sistemi yine bu şekil aktif edilebiliyor mu bilen duyan???

• Merhabalar herkese, ufak bir tavsiye istiyordum ben,

2011 1..5 extreme , 105000 de, 7 parça da boya var ama değişen yok, araç içi çok temiz.

39999 ilanı var ama 38500 bırakacak gibi konuştuk, bugün öğleden sonra bakıp, karar verirsek ekspere vericez.

Ne dersiniz

Teşekkürler

• MemphisMafia M kullanıcısına yanıt
    yılına göre km normal hatta az bile sayılır dizel arabaya göre.
    Ancak benim kafamda soru işareti olan 7 parça boya meselesi oldu.
    Toplam hasar kaydı ne kadar gözüküyor tramerde. Bunlarada bakın ve
    boyaya takılmıyorsanız takdir sizin.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.