Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.311.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sefer4229

quote:

Orijinalden alıntı: __ugur__

quote:

Orijinalden alıntı: Sefer4229

quote:

Orijinalden alıntı: __ugur__

bir akrabanın şirkette 2014 model fluence touch modeli varmış..ona icon modelini alacağımı söyleyince direksiyonundan memnun değilim..direksiyonu çevirirken ilk anda takılma gibi yapıyor.falan dedi..hiç böyle birşey başına gelen varmı acaba...kimbilir belkide onların direksiyonu arızalıdır.

Merhaba,ben aracımı almadan önce en az abartısız 50 tane fluence sürdüm,farklı paketler idi,ama hiç birisinde direksiyon da takılma görmedim,bu araçların direksiyonu eloktrohidrolik çok hafif ve yumuşaktır,arkadaşınızın aracının muhtemelen direksiyon kutusu arızalı olabilir,icon'a gelince ;şu andaki en dolu pakettir,kendi içinde bir kaç farklılıklar olabilir,içinize sindiyse araç almanızı tavsiye ederim,kazasız belasız sürüşler dilerim

teşekkürler..mayıs teslim dizel icon modeline yazıldım..bahsettiğim akraba wv hayranı..belkide şirket arabası olduğu için hor kullanmış olabilirler..ben ilk defa fluence kullanacağım.daha önceki arabam corolla idi..umarım sıkıntı yaşamayız..

Hayırlı olsun aracınız,marka fanatiklerine en kral özellikleride versen memnun edemezsin,Ada'm bu gün talisman'ı yapıyor,Reno mu?bu ne kağıt gibi diyorlar,kronik sorunu olan o markaya laf etmezler,o yüzden kimsenin lafına bakmayın,aracınızdan keyif alın.(bu arada fluence ye çamur atanların bir çoğu hayatlarında bu arabaya bile binmemişlerdir😀)kimseyi küçük görmek istemem fakat Ada'mın cebinde 1000 lirası yok senin 60-70 bin liralık arabanı kötüler,Allah kaza bela vermesin inşaalah

teşekkürler..Allah daha güzellerini sizlere nasip etsin...malesef marka fanatikliğinden vazgeçilemiyor..birşeye körü körüne bağlanmak bana saçma geliyor..bahsettiğiniz talismanı bayide gördüm..renault baya iyi iş çıkarmış..
  • selamlar arkadaşlar
    özellikle fluence alacaklar bunu okursa..

120km ile temde giderken 2 tırın arasında kalmamak için makas attım, ancak önüne geçtiğim tırın önündeki dorseli bir arac vardı
    o hızla orta şerit'e atlayınca duramadım tabiki
    yaklasık 100km ile arkadan vurdum arabanın dorsesine
    tamamen eşşekliğim yani..

neyse adamda akıllık etti, akan trafikte durmadı hemen yavasca sağ şeride geçtim
    indiğimde ne görsem beğenirsiniz?

sadece plaka yamulmuş, ön tamponda hafif çizikler vardı..
    100km ile carpıp bu kadar hafif atlatmak..
    gerçekten şükürler olsun..

birde kazadan cok sonra fark ettimki
    korna bozulmus.. çarpmanın etkisiyle olsa gerek
    neyseki o da ucuz bişe..
    temennim başka bir arızanın cıkmaması,
    dönüşlerde hiç bi sıkıntı yok, gaz fren hiç bi sorun yok, gazı kökledim 6bin devire falan yine sorun yok
    sizce muhtemel başka ne olabilir ?
    yeni korna taktırırken birde çatlak falan bişe varmı diye baktırıcam arabanın altından

fluence bana gerçekten güven verdi
  • iyi gunler arkadaslar bende daha once fluence vardı satmak zorunda kalmıştım... simdı tekrar araba almak ıstıyorum.... fakat satıgım aracın ses sıstemı cok kotuydu yenı kasa touch ve ıcon modelerının ses sıstemlerı hakında bılgı verebılırmısınız.... simdiden tesekkurler
  • diamond4000 kullanıcısına yanıt
    Buyuk gecmis olsun. Allah beterinden saklasin insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Aracıma 4 Mevsim 4 adet tekerlek almak istiyorum. Aklımdan Petlas Markası geciyor. petlas alıbda yorum yapabilecek var mı ?
    Başka marka veya Model onerirmisiniz. Güvenlik benim için 1. öncelik.
  • diamond4000 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Kazanın fotoğrafları var mı?
  • Kaza yapan arkadasa gecmis olsun

Yaklasik2 senedir kullaniyorum,Lada fanatiklerin bir tabiriyle Tanker gibi araba

Mercedes in yaninda Panzer gibi duruyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar kimse yardımcı olmadı ama ben yinede bluetoothun arada bir devre dışı kalması konusunda yardımcı olayım.

Aracın Bluetooth cihazı arada bir devre dışı kalıyor kullanılmıyordu.Ne zamanki aküyü söküp taktım düzeliyordu. Sonunda torpido üstündeki parçadan başlayarak teyp dahil söktüm plastik parçlar lego gibi sökülüyor tırnak kırılma riski yok çift yönlü tırknakları. Sonra teybin arkasındaki soketi sökerek WD40 sıktım geri taktım şuan sorunsuz kullanıyorum. Sorun yaşayanlar aynısını yapabilirler.

!!!Bu arada unutmadan teyp içinde kendine ait pil olduğundan belli süreler aküden bağımsız kalabiliyor lakin çok uzun süre aküden ayrı tutarsanız kod isteyebilir diye okumuştum bir yerde belirtmekte fayda var.

Sorun yaşayanlar özelden yazarsa detaylı anlatabilirim
  • Arkadaşlar ekranım bu şekil...tom tom navi...
    Bu ekranı iptal edip çerçeve içine 7 inch tablet giydirmeyi düşünüyorum...

Şimdi merak ettiğim malum sol kısımda ikaz lambaları var...
    Bunlar sıkıntı olur mu?
    Aracın bluettoth çalışmaz dediler ama alt cd çalar duracak çalışmaz mı?
    Sonuç nasıl olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungArmandi

Arkadaşlar Merhaba,
    Aracıma 4 Mevsim 4 adet tekerlek almak istiyorum. Aklımdan Petlas Markası geciyor. petlas alıbda yorum yapabilecek var mı ?
    Başka marka veya Model onerirmisiniz. Güvenlik benim için 1. öncelik.

Aracımda 1 yıla yakındır petlas kullanıyorum imperium modelini.alırken yorumlara güvenerek hepsiburadadan almıştım biraz çekincelerim vardı ama gidip taktırdığımda gayet memnun kaldım farkı net bir şekilde hissediliyordu. Mutlaka daha iyileri vardır ama F/P ürünü olarak parasının karşılığını veren bir ürün frenlemede falan şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Arkadaşlar ekranım bu şekil...tom tom navi...
    Bu ekranı iptal edip çerçeve içine 7 inch tablet giydirmeyi düşünüyorum...

Şimdi merak ettiğim malum sol kısımda ikaz lambaları var...
    Bunlar sıkıntı olur mu?
    Aracın bluettoth çalışmaz dediler ama alt cd çalar duracak çalışmaz mı?
    Sonuç nasıl olur ?

bence orjinalliğini bozma derim bluetoothla ilgili yukarıda yazım var aşağıdaki düğmelerin olduğu yerdeki teyple alakalı iptal olmaz.Lakin oraya koyacağın tabletin dokunmatik olarak çok verimli olacağını düşünmüyorum çok uzak kalır uzanmak sıkıntılı olur diye düşünüyorum.Klima tuşlarının oraya olsaydı tadından yenmezdi ama üstteki ekran uzakta kalır kullanmak eziyet verir kanımca.direksiyon yanındaki düğmeler bir ihtimal iptal olabilir dicem ama muhtemelen oda teybe bağlıdır.
  • slymn93 S kullanıcısına yanıt
    Aslında zorluk olmuyor hocam şöyleki...
    Androidde makrodroid uygulaması ile istediğin şeyi yapabilirsiniz...altta kendime ait video paylaşacağım ona bakıp yorum yapabilirsiniz...
    Lakin ben şuan ekranın önüne tableti monte ettim enerjiyide çakmaktan alıyorum...
    Lakin şöyle güzel bir işçilik olsun istiyorum...
    Boş tomtom çerçece buldum...
    Orjınaline dokunöuycam.satarken yine orjınalini takar satarım....

Benim merak ettiğim malum bu ekrana gelen birkaç soket var bunlar tablet bağlı olunca iptal olacak yani boşta duracak...
    Tablete şarjı yine çakmak tarafından alıcam ama içerden...
    Böyle bir projem var eğer bu soketler çok önemli değilse sökebilirim...
    Bildiğim emniyet kemeri ve airbag ikaz lambası var
    Sistemde sıkıntı yasarmıyım...

• Buda yaptığım ilk proje ama bu tableti içeri almaya çalışıyorum,çerçeve içine...
    Özellikle bluetooth ve direksiyon kumanda kontrolü iptal olur mu?

Çektiğim fluence tablet bağlama videom
    https://youtu.be/7dSbo-bMVNE

• merhaba herkese 2010 model fluence 1.5 dci Expression 110 hp 150 bin km de bir araba almayı düşünüyorum 35 bin tl fiyat verdiler
    150 binde dizel fluence alınır mı , masraf çıkartırmı ? bu km de rutin değişmesi gereken (triger v.s.) parçaları varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgili_bilgili -- 6 Mart 2016; 22:56:35 >
  • bilgili_bilgili kullanıcısına yanıt
    Bu km de araçları galeriler alır km yi asağı çeker ve satar...
    Bana sorarsan az km li araba al...
    Dizelde 100.000 km sınır gibi bizim ülkede...
    Adam 100000 binde alırım 140 da satarım düşünüyor çoğu...
    Paranız o kadarsa bence benzinli alın...
    Tüple dizelin pek farkı yok gibi iyi bir tüp takılan araç bulursanız bence kaçırmayın...
    150.000 dizelde çok

• Fluence için performans ürünü kullanan var mı hiç.. Tuning ürünlerinden race chip veya başka bir ürün tavsiye edecek birileri var mı acaba..

• bilgili_bilgili kullanıcısına yanıt
    Ben yakın Zaman'da 2011 model aldım 130000 km si,daha önceki aracım Megane 2 yi 164000 de aldım,201000 de sattım ikiside dizel,aracın evveliyatına bakın ,eğer şirket aracı ise uzak durun,şahıs ise bir de düzgün be Zaman'ında bakımlarını yaptırmışsa alın,ben öyle yapıyorum,çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım,dizel araç benzinliye göre her koşulda daha avantajlıdır,tabi seçim sizin😊

• Merhaba arkadaşlar,
    Şuan palio kullanıyorum 2008 1.3 dizel, araç büyütme ve model yükseltme bahanesi ile Fluence yada Latitude düşünüyorum (Dizel).
    Bir anda çok büyümüş olacağım ama meganların fiyatları biraz yüksek sanırım piyasası var.
    Fluence ve Latitude arasında ki yakıt farkını merak ediyorum, bir de Fluence modelleri arasındaki farkları.
    Bu modelleri yılına ve donanımına göre sıralayabilecek olan var mı? Mesela en son icon > touch bildiğim kadarı ile

Authentique
    Business
    Dynamique
    Expression
    Extreme
    Extreme Edition
    Icon
    Joy
    Privilege
    Touch
  • 2010-2012 arası en dolusu privilege
    Orta dinamik
    En boşu business

2013-2016 arasi en dolusu icon
    Orta olan touch
    En boşu joy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALENJEKTAZİ -- 7 Mart 2016; 18:14:58 >
  • Dinamik ile privilege arasında donanımsal olarak çok bariz farklar yok,dinamik içi siyah privilege nin içi bej döşeme,privilegeye ek olarak sanroof zenon far ilave edilebiliyordu,2013 ten sonra business-joy olarak,Expression-touch olarak,dinamik ve privilege de icon olarak değiştirildi,fluence ile latitude arasında seçim yapmak istersen fluence derim,yakıt olarak daha az yaktığını biliyorum,en önemliside 2.el de latitude çok zor satılır,bir Zaman'lar ki concord,manager,optima misali..

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.