Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim eksp.'da anahtarı takıp bir diş çevirdikten sonra çalışıyor...
  • anahtar tamam...

eller serbestli kartı diyorum
  • ewt bende merak edipte eksp. te nasıl oluyor diye merak edenler için yazdım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

kart takılsada açılmıyo bende...
    illa araba çalışacak

Siz nasıl denediniz bilmiyorum ama araba viteste ise zaten kartı taktıgınızda araba çalışmıyor sadece kontak acma durumu oluyor. Boylece camları acıp kapamak mumkun oluyor, tabıkı araba bosta yada devriyaja basılı şekilde iseniz direk araba çalışıyor zaten kartı takınca.
  • siz büyük ihtimalle aracı stop ettikten bir süre sonraki çalışma durumunu söylüyosunuz. bende tabiki vitesteyken taktım kartı ve camlar çalışmadı. ztn boşta olsa bile frene basmadıkça araç çalışmaz.

neyse, konu o değil aslında, bu detayı... mesela araç her durumda silecekleri çalıştırabilirken, camları indirmek için 40 takla atmak mantıksız...
  • açıkçası cam benim için olmazsa olmaz bir olay değil , olsaydı iyi olurdu ...
    ama örneğin bir esp standart veya standarta yakın olabilirdi diye düşünüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: applev

açıkçası cam benim için olmazsa olmaz bir olay değil , olsaydı iyi olurdu ...
    ama örneğin bir esp standart veya standarta yakın olabilirdi diye düşünüyorum ...

mesela o da benim için olmazsa olmaz değil. o yüzden bu tarz şeyler opsiyonel... ama bi arkadaşına bişe söylicem diye camı açmaktan korkuyorum. diyecekleri de şu arabaya 50 milyar verdin, camları mı açılmıyo
  • evet o doğru ....
  • ki o dediğin benim başıma geldi ,
    arkadaşın biri yanaştı , konuşacağım diye akla karayı seçtim , ve düşündükçe şimdi gülüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

siz büyük ihtimalle aracı stop ettikten bir süre sonraki çalışma durumunu söylüyosunuz. bende tabiki vitesteyken taktım kartı ve camlar çalışmadı. ztn boşta olsa bile frene basmadıkça araç çalışmaz.

neyse, konu o değil aslında, bu detayı... mesela araç her durumda silecekleri çalıştırabilirken, camları indirmek için 40 takla atmak mantıksız...

Ben son kez durumu anlatiyim yanlış anlaşılma olmasın, aksam arabayı park ettiniz. Sabah geldiniz arabaya aracı calıştırmadan camı acmak istiyorsunuz. Bu durumda ben kartı cıkarıp arac vitesteyken kartı taktıgımda arac calısmıyor ama sanki kontrak anahtarını yarım cevirmişim gibi elektrik geliyor ve camları sunroofu kontrol edebiliyorum. Bence sizde bu şekilde olmuyorsa bir sorun derim büyük ihtimalle aynı sistem meganedaki ile fluence.

Benim enteresan buldugum nokta neden bu sadece elektrik alma olayı kart cebimde ve araba vitesteyken, start/stopa bastıgımda olmuyor.

• valla ben kartlı, kartsız, viteste, boşta hepsini denedim. ama bi daha bakayım bari.

sen yaptım diyosun, ben olmuyo diyorum
  • pardon yanlış oldu megane başlığı sandım bir an..:)
    zyf:)
  • kocaman harflerle Fluence yazmışız ama olsun kardeşim,

"ne olursan ol gel"
  • ne farkeder zaten kardeş modeller bunlar...aynı ailenin evlatları...ben de hayırlısıynan alayım megane mi buraya da yazarım...si de gelirsniz bizim mekana..gerçi siizi takip ediyorum ama olsun işte davet davettir...bu arada bayinin biri liste fiyatı üzerinden 100 tl indirim yaptı..saolun dedim Allah razı olsun sizden dedim...bunu yapmasaydınız ben naapardım:))
    zyf:)
  • hocam bizim mekan demişsin de, o başlığın ilk sayfalarına bakmamışsın heralde... orda bizi bi gör yaw

neyse hayırlısı...

100TL indirim yapana deseydinki iki tane alsam 130TL yapar mısın
  • hocam sizi biliyorum ben..hani ben model sahibi bakımından bizim mekan dedim..yoksa ilgilerinizden faydalanıyoruz...
  • kendi çapımızda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

bu arada akşam denedim, kartı takınca camlar çalıştı. Ama bütün hafta cebimden çıkarmadığım kartı cam için çıkarmak güzel değil
  • benimkinde kartı yuvaya takınca camlar çalışıyor.
  • SLM ARKADAŞLAR BEN GEÇEN HAFTA SIFIR MEGANE 3 PRİVİLLİGE NAVİGASYON PAKETLİ BEYAZ BİR ARAÇ ALDIM. YANLIZ ARACIMIN JANTLARINI BEĞENMİYORUM ÇOK SIK KOLLU VE ÇOK BASİT DURUYOR. BİDE ZENON PAKETLİ ALMADIĞIM İÇİN ARACIMIN ÖNÜ BASİT DURUYOR. ŞİMDİ AKLIMDA MEGANE 3 COUPE UN JANTLARINDAN TALIYIM DİYORUM AMA SERVİSTEDE BU ÇOK PAHALI. ÇIKMA NEREDEN BULABİLİRİM. BİLEN VARSA LÜTFEN YAZSIN. AYRICA ARACIMIN ÖN TARAFINI NASIL DAHA ŞIK BİR HALE GETİREBİLİRİM. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend_dgn

SLM ARKADAŞLAR BEN GEÇEN HAFTA SIFIR MEGANE 3 PRİVİLLİGE NAVİGASYON PAKETLİ BEYAZ BİR ARAÇ ALDIM. YANLIZ ARACIMIN JANTLARINI BEĞENMİYORUM ÇOK SIK KOLLU VE ÇOK BASİT DURUYOR. BİDE ZENON PAKETLİ ALMADIĞIM İÇİN ARACIMIN ÖNÜ BASİT DURUYOR. ŞİMDİ AKLIMDA MEGANE 3 COUPE UN JANTLARINDAN TALIYIM DİYORUM AMA SERVİSTEDE BU ÇOK PAHALI. ÇIKMA NEREDEN BULABİLİRİM. BİLEN VARSA LÜTFEN YAZSIN. AYRICA ARACIMIN ÖN TARAFINI NASIL DAHA ŞIK BİR HALE GETİREBİLİRİM. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN TEŞEKKÜRLER...

http://www.sahibinden.com/orginal_megane_3_coupe_jant_17_lastik_3000_km_de-97WQQaXQQ24392923WQQpXQQdisplayitem

Megane III ile ilgili spesifik konuları Megane III Ana konu başlığında yazmanız daha doğru olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.