Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.313.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet hocam kül beji toz göstermediği doğrudur ama popüler bir renk değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

Millet işi bilse kül beji gayet popüler bir renk olurdu, üstelik Fluence'da epey bir karizmatik duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Millet işi bilse kül beji gayet popüler bir renk olurdu, üstelik Fluence'da epey bir karizmatik duruyor.

zevkler ve renkler tartışılmaz hocam
  • Bugün mesela favori ilanlarımda yer alan 22 bin km extreme 110bg galeri ilanındaki araç satılmış. Fiyat olarak 42,900 yazıyordu mesaj attım kaça sattınız diye bakalım cevap gelirse paylaşırım.

Ben 38 satarım diyordumda yok bu ilandan sonra 40 zorlarım baktım arayan soran yok düşeriz duruma göre Daha araç 18 binde tertemiz servis bakımlı.

@yılanlıdağ Bu arada hocam ilanı güncelleme yeni bir ilan açmanı tavsiye ederim
  • quote:

Demek istediğimi anlamadınız, ben zaten popüler olmadığını biliyorum, demek istediğim ilanda rengin artılarını yazıp popüler gösterinki daha kolay satılsın. Pazarlamanın altın kuralı, sattığın ürüne kendin inanmazsan müşterini asla inandıramazsın.
  • hocam o iş aklımda haftasonunu bekliyorum ilgilenebilmek için

@arrowcolt hocam haftasonu iyice yıkatıp parlatıp ilana koyacağım bakalım ne olacak gelişmeleri yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Ne araçlarda ne renkler keşfedilmemiş bizim millet beyaz gri hastası
  • quote:

hocam o iş aklımda haftasonunu bekliyorum ilgilenebilmek için

@arrowcolt hocam haftasonu iyice yıkatıp parlatıp ilana koyacağım bakalım ne olacak gelişmeleri yazarım

İlandan sonra bir linkte buraya atıver
  • Renault fluence alma niyetindeyim fakat donanımlarını pek fazla bilmiyorum.sıfır km mi ikinci el mi alacağıma henüz karar veremedim.bana hem eski fluence ların hem de makyajlı kasaların donanım seviyelerini ve hangi donanımda hangi özelliklerin olduğunu makyajlı ve makyajsız tüm fluence lardaki donanım seviyelerini ayrıntılı bir şekilde söyleyebilir misiniz ya da elinizde bununla ilgili bir link varsa gönderebilir misiniz ben çok aramama rağmen hiç bir yerde bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral 2000

Renault fluence alma niyetindeyim fakat donanımlarını pek fazla bilmiyorum.sıfır km mi ikinci el mi alacağıma henüz karar veremedim.bana hem eski fluence ların hem de makyajlı kasaların donanım seviyelerini ve hangi donanımda hangi özelliklerin olduğunu makyajlı ve makyajsız tüm fluence lardaki donanım seviyelerini ayrıntılı bir şekilde söyleyebilir misiniz ya da elinizde bununla ilgili bir link varsa gönderebilir misiniz ben çok aramama rağmen hiç bir yerde bulamadım.

Bir sürü paket var tek tek detaya insek roman olur

Makyajsız kasa için

-Business baz
    -Extreme orta
    -Privilege dolu

Makyajlı kasa için

-Joy baz
    -Touch orta
    -Icon dolu

desek en kısa hali ile özetlemiş oluruz

• Bende 2012 110HP sondan bi önceki kasa EDC var, geçen ay İzmir ve Balıkesir'e gittim, zaman zaman 90-100 ile CC ile gitmeme rağmen 5,6'nın altına düşemedim. Gördüğüm en dip değer 5,6 L oldu. Çok gibi geliyor ama ilk bakıma henüz girmedi 18binlerde. Bakalım bakımdan sonra değişecek mi?

Bu arada aracın bluetooth çok tırt bence. Müzik çalarken kesilme ya da bir yerden sonra şarkı etiketleri göstermemesi vs. hani kötü telefonlarda olsa ok de Samsung s3 gibi güçlü işlemcili telefonlarda olması saçma. Ha ittir kaktır iş görüyor o ayrı tabii
  • Hocam ben kışın 9,1 lt ortalamayla gezdiğimi biliyorum. (Çok kısa mesafe kullanımda tabiki.)

Şuan benim araçta 18 binde 15 binden sonra 0,5 lt gibi düşme oldu tüketimde. Şuan mesela aracı denize giderken kullanıyoruz ş.içinden geçerek 20-25 kmlik bir yolu kullanıyorum klimayı genelde açmadan çok sakin kullanımla ortalamam 6,1-6,3 arası değişiyor.

Uzun yoldada klima sürekli açarak 110-120 arası 5,2-5,6 arası tüketim yakalıyorum. Şahsen ben bu 18 bini 2.5 senede yaptım dizel almak benim için bir hata oldu bunu satıp benzinli almayı düşünüyorum zaten ama dizelin bence avantajı şurda ortaya çıkıyor mesela basarsan yakacağı benzin süpriz olmuyor. Kız kardeşimde fluence var şirket aracı İstanbul-Ç.kale arası 140-160 arası geliyorum radar olan yerlerde hızım düşürüyorum klima açık 6,2-6,4 geçtiğini görmedim. Kız kardeşimde İstanbulda kullanıyor aracı yol bilgisayarını sıfırlamayı bile bilmiyor ekonomik kullanayım derdide yok kırmızı ışık varsa ayağını gazdan çekmez mesela, hemen hızlanır ortalamasının 7,5 lt geçtiğini görmedim. Benzinli bir araç kullansa tüketimi düşünemiyorum.

Yani aslında dizel araç varsa basıp gideceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: kego

Bende 2012 110HP sondan bi önceki kasa EDC var, geçen ay İzmir ve Balıkesir'e gittim, zaman zaman 90-100 ile CC ile gitmeme rağmen 5,6'nın altına düşemedim. Gördüğüm en dip değer 5,6 L oldu. Çok gibi geliyor ama ilk bakıma henüz girmedi 18binlerde. Bakalım bakımdan sonra değişecek mi?

Bu arada aracın bluetooth çok tırt bence. Müzik çalarken kesilme ya da bir yerden sonra şarkı etiketleri göstermemesi vs. hani kötü telefonlarda olsa ok de Samsung s3 gibi güçlü işlemcili telefonlarda olması saçma. Ha ittir kaktır iş görüyor o ayrı tabii

Hocam bu sene uzun yol yapmadım daha ama geçen sene Ankara-İzmir gidiş-geliş ortalama tüketimim 4,3 litreydi 100 km'de. Bence 5.6 L yüksek bir rakam. Bakımdan sonra değişir umarım. Bluetooth ile ilgili benim sorunum yok ama megane3 forumunda samsung'larla ilgili sıkıntısı olanları okumuştum. Sanırım telefon kaynaklı. Megane3 başlığına bir göz gezdirin isterseniz.

• quote:

Bende 2012 110HP sondan bi önceki kasa EDC var, geçen ay İzmir ve Balıkesir'e gittim, zaman zaman 90-100 ile CC ile gitmeme rağmen 5,6'nın altına düşemedim. Gördüğüm en dip değer 5,6 L oldu. Çok gibi geliyor ama ilk bakıma henüz girmedi 18binlerde. Bakalım bakımdan sonra değişecek mi?

5.6 değeri normal değer fazla değil, olması gereken rakam, 5-5.6 arası gayet doğaldır. Aşağısını pek beklemeyin. 2011 1.5dci. kullanıp satan olarak yorumum.

• Aynı sorun bendede vardı götürdüm servise düzelttiler direksiyonu
    Ne denirki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90-100 km hızlar için 5,6 litre değeri bence normal değil. Aracımı 1.5 seneyi aşkın süredir kullanıyorum ve 110-120 km arası hızlarda kullansam bile şehirlerarası 5 litrenin üstünü görmedim. Bahsedilen hızlarda benzinli araçlar için o değerler normaldir, dizel araçlar için değil bence. Bir önceki aracım benzinli megane2 idi ve ankara-izmir gidiş geliş ortalama tüketimim 5,5 litre civarlarındaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: malimete

90-100 km hızlar için 5,6 litre değeri bence normal değil. Aracımı 1.5 seneyi aşkın süredir kullanıyorum ve 110-120 km arası hızlarda kullansam bile şehirlerarası 5 litrenin üstünü görmedim. Bahsedilen hızlarda benzinli araçlar için o değerler normaldir, dizel araçlar için değil bence. Bir önceki aracım benzinli megane2 idi ve ankara-izmir gidiş geliş ortalama tüketimim 5,5 litre civarlarındaydı.

Hız sabitleyiciyi 84 km/s ayarlanınca 3,9 gibi değerler görülebiliyor. 110 hp motorlu motorlarda turbo 1750 devirde açıyor, 84 km/s 6. viteste tam sınırın altı. 86 da turbo açıyor. 105 liklerde durum farklı, 2000 devirde açılan turbo ile daha yüksek süratte daha düşük tüketim elde edilebilir sanırım. Benim aracım 90-100 km/s CC de 5 in altına pek düşmüyor. 110-120 ile giderkende 5.5 lt 5.6 lt gibi değerler elde edebiliyorum. Genelde hız sabitleyici 116 -118 gibi değerlere ayarlı oluyor. En son bir depoyla İstanbul Ayvalık arası toplam 1030 km seyahat ortalamam 5.6 lt, yaklaşık 100 km si Ayvalık içi kısa mesafe. Bir depo mazot yetti. Bu arada aracımın ilk bakımı henüz yapılmadı ve henüz 6 binde. 110 luk motorlar için, 84 le gidecek sabrınız varsa çok az yakma şansınız var.

Edit not: 1030 km lik seyahat için 2 yetişkin ve bagaj dolu (yaklaşık 100 kilo yük) ortalama hız 77 km/s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 21 Temmuz 2013; 9:29:47 >

• quote:

hocam 42 yazdım 2010 dynamique 30 binde pazarlık payı da bıraktım ama satılmıyor.Keşke corolla veya jetta alsaymışım diyorum sırf bu 2.el meselesi yüzünden.Severek kullandım tamam eyvallah ama satmak istediğimde de çabukca satılsın istiyorum.Ben bunu alırken megane 2 sedanlar 2.el de peynir ekmek gibi satılıyordu.Güvendim aldım ama sonuç hüsran

Pm atıyorum fiyat konusunu konuşalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Bende 1 ay sonra ilana vermeyi düşünüyorum şimdiden versek mi

Hocam valla ben bayadır sahibindende takip ediyorum hani az çok fiyatımı belirledim satılan araçlara göre tabi burda bilemediğimiz satış fiyatından ne kadara satıldığı aracın ama ben az çok belirledim bakalım.

Sizin fiyat yüksek gibi hani pazarlık var sonuçta ama ilanda çok önemli isterseniz bir ilanı verin olumsuz görülebilecek şeyler varsa söyleriz. Ama benim şahsi fikrim 40,500 den ilan verip 40 bine satabilirsiniz gibi geliyor. Siz Allah'tan ilk çıktığı zaman almışsınız uygun fiyata aldığınızı düşünüyorum. Jetta almış olsanız o dönemde şuan kar edip satmıştınız bile büyük ihtimalle ama Şuan şu fiyatlarla reno alanlar bence büyük kayıplarla satacaklar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-garaj-arabasi-105-bg-lik-dynamique-123240746/detay/

hocam ben 44 e aldım o zaman corolla da 45 bindi.Jetta e kadardı hatırlamıyorum ama 2 ay bekleme süresi vardı corolla da 90 beygirdi 15 bg fazlasına kandım gittim fluyu aldım.Pazarlık isteyene kapım açık gelsin arabaya baksın ona göre konuşuruz o işi adamın biri 40 bin veririm dedi gel araç başında konuşalım dedim.Gelmedi.Birde 36 veren ölücü vardı daha da arayan soran yok.

Değişen olması işi bozuyor açıkçası neyse ben im jetta'yi satmam gerek araba bir giresun'a gidecek gelince satacağım o zaman fluence alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

quote:

5.6 değeri normal değer fazla değil, olması gereken rakam, 5-5.6 arası gayet doğaldır. Aşağısını pek beklemeyin. 2011 1.5dci. kullanıp satan olarak yorumum.

5.6 şu anda Ankara şehiriçi değerimiz..

Datça Ankara arası hatırladığım kadarıyla 4.2 / 4.3 civarında idi. Hız 90 - 100 km arası...

Bluetooth ise Nokia ile çok stabil çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.