Şimdi Ara

Renault Fluence mi? Skoda Octavia mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Renault sitesinden inceledim,yeni Renault Fluence Icon 1.5 dci 110 bg veya Skoda Octavia modelinden almayı düşünüyorum.
    Kullananlardan,bilenlerden vs. fikirler ve deneyimler duymak isterim. Almayı düşünen diğer kişilere de faydası dokunacağına eminim.
    İyi günler.

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabroni -- 8 Ağustos 2013; 13:05:28 >

• Renault Fluence mi yoksa Scoda Octavia mı olarak değiştirdim konuyu. Yorumlarınızı bekliyorum
  • kesinlike octavia wolksvagen kalitesi sonuçta,
    bilmeyen arkadaşlar varsa bir binsin seyahat etsin yeni kasaları uzay mekiği gibi çok konforlu yol tutuşu çok iyi.
  • Çok teşekkür ederim sanırım gönlümden octavia geçiyor. Yeni kasaların ikinci elini bulmak mümkün olurmuydu acaba
  • bulursan ama sıfır ile aynı fiyatına. VW' deki karaborsa gibi. Çok az geldiği yada bilerek az getirildiği (!) için. Acelen yoksa 1-2 ay civarı sıra bekleyip sıfırını alabilirsin.
  • 1,5 ay önce Octavia aldım, her yönüyle tavsiye ederim. konforu müthiş, malzeme kalitesi süper, yakıt çok iyi, 2250km ortalaması 5lt/100km. tümü şehir içi ama yoğun olmayan trafik.
    2.eli ile sıfırı arasında hemen hemen hiç fark yok. ben aralık 2013 te 70.000 tlye aldım. dizel dsg. sıfırı 77.000tl şimdi. ikinci elleride az km yapanları 70-73.000tl arası diye biliyorum. biraz km yapanları da 65-70000 tl arası.
    fluence hakkında bilgim yok ama nedense Fransız arabalarına hep soğuk bakmışımdır
  • aman hocam eksik olsun vw kalitesi renault yeterde artar bile ,doguş otoyla ugrasmaktan bin kat iyidir ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.