Şimdi Ara

Renault Fluence aracım çalındı - 34YR9533 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
6.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsn_33

Öncelikle geçmiş olsun aracın üzerinde 6 tane haciz varmış buda demek oluyor ki aracın yakalaması varmış ve sen kaçak geziyordun.Ne yaptın sen öyle ya
    edit:imla

Benim evimdede ipotek var kacak evle mi geziyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihdkcn

Herkese iyi dilekleri için teşekkürler,

immobilizer hakkında bir fikrim yok ama daha önce megane araçlar içinde kartsız çaldıklarını duydum çevremde bu şekilde bir tanıdığın megane 2 si çalındı. Sanırım kartlı olan Renault larda bir güvenlik açığı var ki bu kadar rahat götürüyorlar arabayı.

Kasko soran arkadaşlar ne yazıkki kasko yoktu arabada.

Tek temennimiz en kısa sürede bulunması.

dostum yıllar önce 3.18 bmw aldım 2.ci el daha paramı denkleştirmemiştim kasko yaptırmak için aracı aldıgımın 3. günü çalındı.....tüm paramı araca vermiştim...tam 1 yıl sonra bulundu ....adam yuzbın km yapmış ön ıkı lastıgı degıstırmış...araca apaçi tesisatıda yapmış....aldıgım gıbı aracı sattım....allah kolaylık versın cok zor bır durum....artık aracı almadan kasko yaptırıyorum...saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

immobilizer hakkında bir fikrim yok ama daha önce megane araçlar içinde kartsız çaldıklarını duydum çevremde bu şekilde bir tanıdığın megane 2 si çalındı. Sanırım kartlı olan Renault larda bir güvenlik açığı var ki bu kadar rahat götürüyorlar arabayı.

Karttan ziyade anahtarsiz calistirma ozelligi araclarin tamaminda guvenlik zaafiyeti varmis gecenlerdede forumda paylasilmisti.
    Hatta haberde anahtarsiz giris ve calistirma mekanizmasini bozarak calistiran cihazlarin Ebayde 159 dolar civarında satıldığı söyleniyordu.
    Sizikide privillege ise muhtemelen anahtarsiz giris ve calistirma vardi galiba.
    Umarim araciniz bulunur tez zamanda cok uzuldum.

Aynen kartsız giriş ve çalıştırma özelliği vardı. Ve yukarıda ki video da zaten işin ne kadar kolay olduğunu gösteriyor.

Dileğiniz için teşekkürler, inşallah kısa sürede bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

dostum yıllar önce 3.18 bmw aldım 2.ci el daha paramı denkleştirmemiştim kasko yaptırmak için aracı aldıgımın 3. günü çalındı.....tüm paramı araca vermiştim...tam 1 yıl sonra bulundu ....adam yuzbın km yapmış ön ıkı lastıgı degıstırmış...araca apaçi tesisatıda yapmış....aldıgım gıbı aracı sattım....allah kolaylık versın cok zor bır durum....artık aracı almadan kasko yaptırıyorum...saygılar...

Amin, teşekkürler inşallah böyle durumlar yaşamayız tekrar.

• oncelıkle gecmıs olsun dıleklerımı sunuyorum ınsallah en erken zamanda bulunur fakat sızede bır sıtemkar da bulunmak ıstıyorum kaskosuz da olmaz yanı nasıl böyle bır hataya duştunuz verıcegınız para en fazla 1000 tl kaskosunu yapmayan arkadaşlar umraım ders cıkartırlar
  • Bu konu ile ilgili bir başlık açmıştım.

Anahtarsız Giriş / Çalıştırma Hacklendi!
    http://forum.donanimhaber.com/m_102763845/f_//tm.htm#102768945
  • Çok geçmiş olsun hocam umarım aracınız bulunur. Arkadaş kaç yıllık emek verip alınan araçlar, gözünü kırpmadan çalıyor adamlar. Ne diyeyim Allahlarından bulsunlar. Yine de aracınızı bulduğunuzda kasko mutlaka yaptırın. Kaskosuz yola çıkmak gerçekten, özelllikle İstanbul'da, sakat iş.
  • Geçmiş olsun, inşallah bulunur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun
  • Hocam Bende başakşehir 1.etapta oturuyorum Bizdede 2012 Privilege 1.5Dci 110 Hp Sonroflu siyah Fluence
    vardı Bi An bizimki sandım Peki var mı Bi Gelişme Geçmiş Olsun
  • Geçmiş olsun umarım tez vakitte bulunur

• Herkese teşekkür ediyorum hala bir gelişme yok malesef beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelikanlıTony

Hocam Bende başakşehir 1.etapta oturuyorum Bizdede 2012 Privilege 1.5Dci 110 Hp Sonroflu siyah Fluence
    vardı Bi An bizimki sandım Peki var mı Bi Gelişme Geçmiş Olsun

Teşekkürler, Sizin kinin 2011 modeli benimki de. Dikkat edin aracınıza alarm vs taktırın bence sadece bir öneri. Bende bilmezdim bu kadar kolay gidecek bu araba ama öyleymiş. 1. etapta emin değilim site etrafı çevrili mi değil mi ama 4.etapı biliyorsunuzdur yayla gibi açık heryer, güvenlik var ama görüntü de var soruyorsun başka çalıntı arabaları anlatıyor size kamera da yok arabanın çalındığı yerde ki ana cadde üzeri sürekli iett geçen bir yol aslında.

Hiçbir gelişme yok halen bekliyoruz her arayan yabancı numaradan bir haber diye açıyorum ama malesef.

• geçmiş olsun... Bulunur inşallah...

bende önlem olarak hem kasko hemde direksiyon kilidi kullanıyorum.
  • arabaci_takimi A kullanıcısına yanıt
    Daha geçen günlerde motorlardaki immobilizer'in aslında çok basit bir yöntemle hacklenebildiğine dair bir haber okumuştum yabancı bir sitede. Tabiki bizim hırsızların hackle falan uğraşacak halleri yok ama çokta güvenmemek lazım.
  • Geçmiş olsun, keşke kasko yaptırsaydınız. İnşallah aracınız bulunur.
  • Temenniler için teşekkürler. 3hafta bitmek üzere hala bir haber yok.
  • Geçmiş olsun

• geçmiş olsun yaa, bu emek hırsızlarının ense köklerine sıkmak lazım, toplumun parazitleri bunlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.