Şimdi Ara

RENAULT CLİO 1.2 JOY PAKET İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
7.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sizlere aracı mümkün olduğunca tanıtmaya çalıştım. Zaten çok satan bir araç. Bizim de bir katkımız olsun dedim.

• Emeğinize sağlık.Uzun dönem şehiriçi ve şehirdışı tüketim verileri de olursa daha da faydalı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz kullandıktan sonra onun için de bir bilgilendirme yapacağım ama gördüğüm kadarıyla şehir dışı tüketimi iyi. En azından Toyota Yaris 1.2'den çok daha ekonomik ve yol tutuşunun iyi olduğunu söyleyebilirim. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • Orta panel ne kadar kötü duruyor,90 model şahinler gibi. Bizim arkadaşın aracında ortasında ekran vardı ve kapıda bass... bilmem ne yazıyordu. Mp3 kalitesi yüksek ve bass sesleri iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dentul

Emeğinize sağlık.Uzun dönem şehiriçi ve şehirdışı tüketim verileri de olursa daha da faydalı olacaktır.

Uzun dönem kullanıcısı olarak, şehiriçi 6 - 7 lt aralığında benzin tüketimi var... Şehirdışı 5 - 5.5 lt aralığında geziyor... Açıkcası ben tüketimden memnunum. Memnun olmadığım konu akaryakıt fiyatları...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajsız yada makyajlı kasa fark etmez bu araba istenen fiyatı hak etmiyor.

Güvenlik olarak dolu olabilir ama Renault öyle yerlerden malzeme çalmış ki insan şaşırıyor.

Özellikle Joy pakette kısacağız diye işin cılkını çıkarmışlar.

Göğüs kalitesi iyi değil trim sesleri mevcut. 2017 model arabada halen arka camlar elle açılıyor

Hele makyajsız kasada teyp tasarımı faciaydı.

Bi direksiyon veya koltuk yükseklik ayarı koymak kaç para çok merak ediyorum.

2 hoparlör var kalite yerlerde radyo İstanbul Şehir içinde zor çekiyor.

Yalnız klima ve dizel motoru efsane ona asla bir şey diyemem.

• AraCIN MALZEME KALİTESİ BENCE DE KÖTÜ Kİ ESKİ ARACIM DSG ŞANZIMAN SEAT IBIZA 1.0 ECO TSI 110 BEYGİR TURBOYDU. BU ARAÇ ONDAN SONRA GİTMİYORMUŞ GİBİ GELİYOR. AMA MADDİ DURUM GEREĞİ BUNU ALDIM. AMA ARACI GENE DE SEVDİM DİYEBİLİRİM. TASARIMI EFSANE BENCE. ÇOĞU ARACA TASARIM KONUSUNDA ON BASAR.
  • son mesajınızdan sonra yorum yazmaktan vazgeçtim

• Sadece tasarım olarak iyi gerisi boş bir araç.

• O kadar da acımasız olmayalım bence yav :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.