Şimdi Ara

Renault 79 model ne kadar yakar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj
    3 bin tl ye Renault 79 model bir araç alacağım. Aracın tam modelini bilmiyorum ama 12 Ts olabilir. bir tanıdıktan alacağım arabayı sadece şanzımanda sorun varmış onuda yaptırıp verecek. Renonun bu araçları tahmini ne kadar yakar tüpte ve tüp bunların motorunu yıpratır mı? önceden 89 model bir skoda 136L vardı tüp motora iyi gelmiyormuş sonradan öğrendim çok sık arıza veriyordu bunda da bu tarz bi sıkıntı olurmu Teşekkürler.

|
    |
    99 model Toros kullanıyorum. Bir depo gaz ortalama 45-55 lira arasında doluyor.(Depoyu tam olarak hiç boşaltmadım,kırmızı yanar yanmaz tekrar doldururum). Yine ortalama 220-230 km gidiyorum. Güzergahım sürekli dur kalklı- ışıklı- sıkışık trafikli değil. Daha doğrusu şehir içi kullanım ama güzergahım şehir içi-dışı karışık denebilir.

Sizin aracınızda ts model,1.3 motor olması lazım. Yakıt ahım şahım farketmez. Motor durumunuz çok önemli, motor bakımlı ve ayarlarda sıkıntı yoksa benzer kullanımda o da aşağı yukarı bu şekilde yakacaktır. Malum araç 36 yaşında, tüpün vereceği zarardan bahsetmek anlamsız. O yaşlarda piyasadaki r12 ler bugün yaklaşık bir milyon kilometre yapmışlardır,ama hala yoldalar,kullananları çok. Motora zarar veriyor diye benzinde kullanılan Renault 12 görmedim,duymadım. Zaten kullanım amacınızda belliki A noktasından B noktasına gitmek. Merak etmeyin,gözünüz kapalı binebilirsiniz.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
kolayoto.com
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.