Şimdi Ara

RENAULT 12 Ve TOROS KULÜBÜ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
31
Favori
463.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracın kilometresi az, kasa da temizse bu parayı eder. Görmek lazım.
    Ben 94 model Torosumu ilk aldığımda kilometresi daha 28 bindeydi. Arabayı ilk gördüğümde sıfır zannettim. Tam bir garaj arabası, hatta bütün fabrika etiketleri yeni gibi duruyordu. Satıcı 9300 tl fiyat çekti araya tanıdıklar falan girdi de 8,700 zar zor alabildim. İnşaAllah sana da böyle bir araç denk gelir.
  • aracınızın daha aza yakmasıı istiyorsanız hava filtrelerini mutlaka temizleyin, yada değiştirin.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roadrunnerr -- 4 Mayıs 2015; 23:22:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roadrunnerr

Herkese iyi forumlar bende bir rn12 1986 TX sahibiym aracımı biraz daha performans açısından güçlendirmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

genelde insanlar 12'ye gereğinden geniş lastik takar..
    eğer lastikleriniz 175 veya 185 ise, orijinal ölçüler olan 155 veya 165e geçerek aracı hafifletebilirsiniz..

performans için motora müdahale etmenizi tavsiye etmem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar torosumda kullanmakta olduğum bridgestone lastikler artık ömrünü tüketti sayılır, yakın zamanda değiştirmem lazım.
    165/80/13 lastik ebatı olarak daha çok hangi markayı önerirsiniz. Genelde şehir içi araç kullanıyorum, bazen de hafta sonları doğa sporları adına taşlı yollara giriyorum, yani istiyorum ki her iki koşuldada uyum sağlasın. aynı zamanda da performansı ve yol tutuşu iyi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roadrunnerr

Herkese iyi forumlar bende bir rn12 1986 TX sahibiym aracımı biraz daha performans açısından güçlendirmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

benzinde kullanıp acık hava filtresi kullanımı elektronik ateşlemeye geçiş arabanın altına fazla rüzgar girmesini engellmek veya azaltmak için biraz aracı basmak orjin lastik ölçülerine dönüş 13 jant 165 taban genişliği geçilmemeli yanak kalınlığı düşürülmeli 65.. 70e kadar yani 165 /70/13
  • grup devam ediyorsa beni de ekleyin 89 renault 12 mavi 19 senedir bizde :)
    RS 360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mccall43 -- 11 Şubat 2014; 19:17:20 >
  • hoşgeldin sinan

buarada içinizde lpg regülatör beynini temzilğini yaptıran veyan yapanınız oldumu veya tamirini rolanti günü gününü tutumuyo bazen 7 8 arası bazen 9 oluyo yenisi pahllı tamiri olduğunu vvede temzilğinin yapıldığını nette videolarda gördümm
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba bende 87 model reno 12 tsw var, araca elektronik atesleme yapmak istiyorum ama tofasin distribütörünu uyduranlar var bi de devre seklinde meksefeyi iptal efenler var hangisi daha saglikli , performanslari ne derecede acaba ilgilenenler varsa bi sorayım.

• Herkese Merhabalar.Bizdede bir 1999 Sw Toros var. İlk sahibi biziz.Babam zamanında sıfır almış.Sedefli kırmızı Renkte. Kilometresi henüz 65.000 Ben bu araca kendi çabalarım ile birkaç gerekli donanım ekledim bunları listeleyeyim.

1-) Fasılalı Silecek (Zaman Ayarlı Silecek)

2-) Merkezi Kilit

3-) Alarm

4-) Sis Lambası

Birkaç Resimde Ben Ekleyeyim..

RENAULT 12 Ve TOROS KULÜBÜ

• 98 beyaz toros benide yazın lütfen :)
  • kömürkentli_67 K kullanıcısına yanıt
    sonuç nasıldı deyiştirdiğin zaman gaz yakıtı düştümü acaba
  • evet düşüş oldu 20 tl ye 50 km falan maksimum gidiyordu şimdi 61 km faln gidiyo yeni beyin atiker eskisni iş yerinde sökğp komple temizledim içinde neredeyse 1 cay bardağı yağ birikmiş sıcıak su kanalı ise kireçlenme olmuş diyafram yayı ise küflenmiş hepsini güzelse temizledim sildim topladım belli bri zamn sonra eski beyni takıp tekrar dneeceğim
  • Merhaba beyler babama 91. Model binek toros rengi abant mavisi araba aldik bu arabalar hakkinda pek birşey bilmiyoruz bu konada bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 91 toros 20 liralik gazla 50 km gitti sehir içi cokmu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: esendereli

91 toros 20 liralik gazla 50 km gitti sehir içi cokmu arkadaşlar

400 yakmıs km de bence çok o arabaya göre 75 beygir 14 motr yani benim reno 250 yakıyodu bi ayara ihtiyaç var bence yada beyini deyişicen
  • Hocam disbiritor ayarsizmis onu ayarlattim birde yagini degistirdim bakalim ne olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün akşam donanım sayfanın birinde gördüm r 12 ye fairway 1600 motor takmış nasıl yapırldığı hakkinda bilgisi olan varmı veya o sayfayı
  • mustang görünümlü toros sizce nasıl beyler

• içinizde bu bizim araçları önden alçatmak için ne yapılabildiğini bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.