Şimdi Ara

Remington NE3455 Nano Serisi Burun&Kulak Tüy Kesme Makinesi -HB-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sinbo 5 lira.
  • Remington ve Rowenta kişisel bakım ürünlerinde sepette %20 indirim! 75,92 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
    Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
  • Ancyraa kullanıcısına yanıt
    uyanmışlar
  • Sabah 7 de 35 küsürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat yine 40 tl ye düşmüş ihtiyacı olan kaçırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Karnivor84

Fiyat yine 40 tl ye düşmüş ihtiyacı olan kaçırmasın

Allah razı olsun değerli kardeşim
    Remington  NE3455 Nano Serisi Burun&Kulak Tüy Kesme Makinesi -HB-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Cümlemizden. Güle güle kullan kardeşim.

• Sabah gittigidiyor mediamarkt mağazasından moser marka başka bir ürünü sipariş verdik şimdi bu aynı fiyata.

Hangisini tavsiye edersiniz?

• Sakalimdan hızlı çıkıyor kulak kılları ve artık inanılmaz rahatsız oluyorum, içinde üstüne her yerinde... O. C. Berber yaptı 4-5 sene önce gittikçe arttı artık yetişemiyorum.. Burunda kötü ama onu elle yoluyorum :)

Neyse, en kesin çözüm nedir, lazer vs çözer mi?

• Bu makinede burun için o yuvarlak olan aparattan varmı arkadaşlar.

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten muzdaribim, kulak kılını jiletle aldı zamanında hönk berber, dur mur diyene kadar bir kulak bitti. Lazer yaptırdım, 3-4 sene idare etti. Çok acılı ve biraz masraflıydı,seansı 120 eurodan 4 seans gittim. Şu an yine bu tür cihaz kullanıyorum. Aynı acı ve maliyeti istemediğim için lazer yaptırmayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Aynı dertten muzdaribim, kulak kılını jiletle aldı zamanında hönk berber, dur mur diyene kadar bir kulak bitti. Lazer yaptırdım, 3-4 sene idare etti. Çok acılı ve biraz masraflıydı,seansı 120 eurodan 4 seans gittim. Şu an yine bu tür cihaz kullanıyorum. Aynı acı ve maliyeti istemediğim için lazer yaptırmayacağım

Valla okadar bıktım ki parası gözümde değil ama hem acımasi ve tekrar etmesi kötü ya.. Amk berberi.. Sakaldan hızlı kulak kılı mi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Valla okadar bıktım ki parası gözümde değil ama hem acımasi ve tekrar etmesi kötü ya.. Amk berberi.. Sakaldan hızlı kulak kılı mi olur

nasıl bir morfolojiye sahip olduğunuzu tahayyül edemiyorum
    Allah kurtarsın
  • herkesde oluyor arkadaşlar.

peki yine soruyorum böyle bir alternatif var, hangisi daha iyi?:
    http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/wahl-moser-lityum-burun-kulak-kili-kesme-makinesi-275078580
  • laider kullanıcısına yanıt
    Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Remington da yuvarlak başlık yok, ben de moser ya da wahl almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytekinNet -- 13 Nisan 2017; 13:3:42 >
  • Moser, Wahl, Remington en iyileri bunları alırsanız büyük ihtimalle tatmin olursunuz. Kendi deneyimlerimden yuvarlak başlığın pek işe yaramadığını söyleyebilirim.
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle burun için iyi bir alet bulursan haber verirsen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: AytekinNet

Remington da yuvarlak başlık yok, ben de moser ya da wahl almayı düşünüyorum.

Bende çok amaçlı Philips makine var. Yuvarlak başlık kendi kendine takılıyor bir işe yaramıyor gibi geliyor bana.

Siemens almistim sırf bu iş için o da yuvarlak baslikliydi ondan da memnun kalmadım hemen bozuldu zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.