Şimdi Ara

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 79 tl (vatanpc)***yeni*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
7.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kedim icin alsam is gorurmu sesi azmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010da 50tlye moser aldım İzmir çankayada orjinali hala tıkır tıkır çalışıyor. Yaptığı iş 10 yılda 5bintlye değer.

• Bir adet ben de aldım, arkadaş güzel bir konu içeriği yapmış

• önceki kampanyadan almıstım ve kendimi ilk defa traş ettim. beni berbere gitmekten kurtardı diyebilirim. Taraklarıyla hatasız istediğiniz gibi traş olabiliyorsunuz.
  • paylaşan arkadaşa teşekkürler, 69'dan almıştım. ilk kez traş olduk, gayet sessiz, cihaz sağlamlık hissi veriyor, sesi de önceki kullandıklarıma göre az denebilir. geçiş kesim başlıkları ise iyi düşünülmüş. her ihtiyacınıza göre başlık var zaten. tavsiye ederim.
  • Cihaz güzel ama etek tıraşı olmak istedim billurumu kanattı. Saç sakal harici kullanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: De Grado

Arkadaşlar iyi bir şey isteyeb buna baksın
    https://www.hepsiburada.com/panasonic-islak-ve-kuru-akulu-elektrikli-sakal-ve-sac-duzeltici-siyah-p-HBV00000NXPKU
    hocam o paraya ben 5 sene berberde traş olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_bye T kullanıcısına yanıt
    ucu hayvan traş etmek için uygun degil
  • Sakal tıraşı için uygun mudur, tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben öncekinde 69dan babama 1 tane aldım konu sahibi sağolsun

Sepete 2 tane ekletmemişti ayrı sepette 1 tane de kendime aldım ama telefonla arayıp iptal edeceklerini söylediler ve ikinciyi göndermediler bilginiz olsun.

Renkli tarakların hiçbiri olmasa bile yandan kendi ayarı var o baya kullanışlı bence.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    tr 6500 var bende forumda ilk powertec alanlardanım sanırım, hatta aynı siparişte fön makinesinide aldım (tr 701 sanırım) ikisinide berber arkadaşta görmüştüm ona istinaden sipariş geçtim ikiside canavar gibi çalışıyor hala.

bendeki tr 6500 traş makinesinde jhonson motor var gücü 5 V, araştırırsanız bu segmentte en iyi ve en kuvvetli motordur. misal birebir aynı çakmak moserler piranhalar falan patates bunun yanında.

tr-558 denedim benim sakalları sıkıştırdı makineyi tersten almaya çalışınca (ters tutunca sıfıra yakın keser bu tarz makineler çünkü hiçbirisi tamamen 0 mm değildir, özetle sert sakallar için daha güçlü motorlu modellerini araştırmanızı tavsiye ederim, ayrıca tr558 gibi t bıçaklar saç traşına uygun değildir, üzerindeki taraklar sakal düzeltmek için

makineyi aldığımda foruma yazmıştım, daha sonra bu mesaja istinaden yüzlerce özel mesajla tavsiye isteyen oldu, kısaca powertec sayemde çok para kazandı sanırım reklamın en iyisi kulaktan kulağa olandır yöntemiyle ;

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/124278679

• gunners49 kullanıcısına yanıt
    hocam en ucuz powertec 258 modelini 3 sene önce aldım 25 tlye
    daha hala canavar gibi çalışıyor, 3-4 bilemedin 5 kere traş olup şarja takıyorum,
    varsın 30 dk olsun toplamda ama
    3 sene sonra 25 tl ye hala çalışması bile olay bana göre
  • Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam tr-658 almaya karar verdim gibi şu an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Surekli baslik cikar tak... bunun yerine Braun Hc5090 tavsiye ederim. Ayarli mekanizma kullanimi cok rahat

• dostum ürün geldi, ana makinedeki kendi metal bıçağının altındaki kesme aparatı bildiğin yamuktu, sağ kısım uca yakınken sol gerideydi, açıp düzelteyim derken bir plastik siyah parçayı kırdım.

yani böyle saçma sapan bir durum yaşadım şaka gibi.
  • Arkadaşlar çoğunu denedim , geçenlerde moser marka aldım 250₺ gibi bir rakama harika bir makine tek sorun çok titreşim oluyor , ve sesi yüksek

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.