Şimdi Ara

Remember Me Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yahu bu kadar kaliteli bir sitenin çöp gibi bir video oynatıcısı ve diksiyon ,sunum kurallarına uymayan bir inceleme editörü var .s :s :S

Bence video oynatıcı gayet güzel ayrıca video oynatıcıları gökten zembille inmiyor.

Diksiyon, sunum kurallarında ben bir kusur göremiyorum.
    Emeğe saygı duymak yerine her şeye çamur atıyorsunuz
  • Arkadaş desene bu ay gene tomb raider,metro last light gene oynuyacağız.Valla katılırmısınız bilmem ama ben bu sezon tomb raideri çok beğendim 4 kez bitirdim metro ise 1 kere bitirdim,bu 2 oyun çok güzeldi.Remember me incelemenizi sonuna kadar izledim,fakat beni çeken hiç bir şey olmadı.Ben şuan için amnesia ve assasian creed oyunlarını merakla bekliyorum...
  • Orijinal bir fikir geliyor diye sevinmiştim de olmamış sanırım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alike03

"Döneme ugun olarak elektro müzik" lafi biraz garibime gitti.
    Daha kimse o zamanlari görmedigi halde o zamanlarda heryerde elektro müzigin calacagindan emin.
    Acaba bundan 50 yil önce bu devirde hangi tür müzigin calacagini tahmin ediyorlardi.
    Oyuna gelecek olursak bence de güzel bir fikri maf etmisler.

Gayet güzel bir eleştiri yapılmış ve belkide yanlış düşünülen bir noktaya dikkat çekilmiş.. Neden eksi atılıyor onu anlamıyorum.. Başka arkadaşlarda gördüm,video oynatıcıdan ve diksiyondan şikayetçi ve ki haklıda... Neden bu "fanlık" ? Yapıcı eleştiriler olmalı ki, işler daha ilerilere gitsin... Bu eksileri atanlar, şu zamanlardaki olayları desteklerler, ama yapıcı muhalefete - atarlar... Muhalefet olmalıdır,ki bugün destekleyip beğendiğimiz BSC yanlış bir şey yaparsa,biri çıkıp söyleyebilsin ki herkes kazansın... Bu şuan ki olaylardada böyle.. Ayrıca "Oyuna gelecek olursak bence de güzel bir fikri maf etmisler." sözüne de katılıyorum. Demosu yok diyen arkadaşlar bence torrentden çekin ben öyle yapıyorum,bugünün demoları torrentler oldu artık.. :) Sevgiler,öperler

• oyungezer dergisi ile bsc'nin arasındaki fark. en basit farklılğı biri grafiğe 75 veriyor diğeri 5 yıldız veriyor. kimi oyundan anlıyor kimi anlamıyor.
    [sizer=red]Remember Me Video İnceleme
  • Potansiyeli olan bir oyun heba olmuş

• 7.5 puan verdikleri oyunun grafiklerine bak arkadaş. bsc editörleri oynayamadığınız oyunlara düşük puan vermeyi kesin!

• GRAFİKLER GÜZEL AMA SANKİ BİR ÇOK OYUNDAN ÇALINTI VAR

• oyun berbat oynanabılırlık berbat
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.