Şimdi Ara

Remember Me Türkçe Yama Çalışması İPTAL EDİLDİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
11.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omris2013

quote:

Orijinalden alıntı: 12oguzhan

aynı yamayı torrent oyun yapıyor ve %89 da

torrent oyun yapıyor bi arkadaşımdır yapan ona gel katıl dedim ama cevap vermedi onla bi arkaşı yapıyor ama biz 3-4 kişi ile yapıyoruz yapanlar kaliteli yapıyorlar hemsi de işini biliyor unuttmayın yama çabuk çıkar ama kötü çıkabilir kalitede işin acelesi yoktur ama biz acele ediyoruz sizi daha bekletmeyelim diye az daha sabredin

Hocam yardımcı olmayı çok isterim. Bana da görev paylaştırırsan sevinirim. Mütercim Tercümanlık okuyorum Üniversitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: bakır-cu

Çeviri bitince bir de Türkçe yama gerekecek gibi

Yinede destek veriyoruz. Bu işler böyle başlar ve yükselirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 26 Haziran 2013; 10:39:11 >
  • daha ilk yapışımız birlikte devamla yükseliriz

tamam olur pm attım

darkest earth
  • yüzde kaç hocam? Hala %50 demisiniz?
  • hayır yakın zamanda güncellenecektir
  • Yama ne durumda
  • yama ne oldu acaba ?
  • torrnet oyun yamayı 1 veya 2 güne çıkarır.
  • Oyun eskidi la, sonunu getirin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çeviriyi yapan kişilerde sorun çıktı halletmeye çalışcam
  • torrent oyun sitesinin yaptığı çalışma bitmiş test aşamasında
    çeviri başlığının linki ( link torrent linki değil türkçe yama linki o açıdan kural dışı değildir herhalde ama yöneticiler kuraldışı derse hemen kaldırırım birde ceza yemeyelim )
    http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=135059.0
  • Arkadaşlar gerçekten karışık bir ingilizce bazı yerlerde zorlasa da beni en güzel çeviriyi atabildik :) benimkiler bitti beklemedeyiz diğer dostlarımızı :)
  • AnGeLoFDeaTH1453 A kullanıcısına yanıt
    Oyunu kurdum yamayı bekliyorum..Daha dokunmadım bile Emeğinize sağlık, bekliyoruz yakın zamanda.
  • diğer yama test aşamasında olduğu için galiba arkadaş çalışmayı bıraktı.
  • diğer çeviride ki son durum şöyle yazılmış .

oyun ici altayazi ve ara videolar %100 tamamlandi testi bitti.

menü %100 tamamlandi test ediliyor..

kombo menüsü %100 test edilicek..
  • Adamlar testte dedi diye biraktiniz ama 10 gun oldu hala cikaramadilar oyunun aciklama kismini da daha cevirememisler sadece oyun ici altyazi cevirilmis adam haftaya cumaya cikaririz ama yama eksik olacak v2 cikaririz diyor keske birakmasaydiniz bu adamlardan once cikarirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jegande -- 14 Temmuz 2013; 15:56:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepinizden özür dileriz takımda sorunlar çıktı ulaşamadım bıraktı bazıları ve başka forumda benim arkadaşım çevirdiği için yamayı iptal ettik bırakmak istemezdim ama belki başka oyunda tekrar görüşürüz
  • Bu zamana kadar hiç bir işimi yarıda bırakmadım böylelikle daha hızlı biter dedim ama millete güvendik yarı yolda kaldık tabi bu sözüm omris için değil o da çabaladı :) ama hiç kimse sözünde durmadı

Gerçekten güzel bir çeviri bekliyordum diğer arkadaşlardan o yüzden yamayı paylaşmaktan vazgeçtim , yalnız bugün kontrol edebildim ancak çok hata gördüm bazıları yanlış çevrilmişti.. Benim tek başıma çevirim 100%85 oranında çevirdim bunu hafta sonu 100%100 çevirip paylaşıcam.. Yalnız şöyle birşey var.. Almanca diyaloglar ile ingilizce diyaloglar çok farklı benim de anadilim gibi almancam var ingilizcemde var ikisinde çok farklı cümleler kurmuşlar o yüzden hatalar meydana gelmiş olabilir.. Ama yine yaptılar sonuçta tebrik etmek lazım =) Ben sadece işimi tamamlayıp paylaşıcam.. Yani benimkini yada onunkini indirmek sadece size kalmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGeLoFDeaTH1453

Bu zamana kadar hiç bir işimi yarıda bırakmadım böylelikle daha hızlı biter dedim ama millete güvendik yarı yolda kaldık tabi bu sözüm omris için değil o da çabaladı :) ama hiç kimse sözünde durmadı

Gerçekten güzel bir çeviri bekliyordum diğer arkadaşlardan o yüzden yamayı paylaşmaktan vazgeçtim , yalnız bugün kontrol edebildim ancak çok hata gördüm bazıları yanlış çevrilmişti.. Benim tek başıma çevirim 100%85 oranında çevirdim bunu hafta sonu 100%100 çevirip paylaşıcam.. Yalnız şöyle birşey var.. Almanca diyaloglar ile ingilizce diyaloglar çok farklı benim de anadilim gibi almancam var ingilizcemde var ikisinde çok farklı cümleler kurmuşlar o yüzden hatalar meydana gelmiş olabilir.. Ama yine yaptılar sonuçta tebrik etmek lazım =) Ben sadece işimi tamamlayıp paylaşıcam.. Yani benimkini yada onunkini indirmek sadece size kalmış :)

angel at şu yamayı bana :) len senin yüzünden oyunu oynamayı bıraktım

• torrent oyun çevirdiği yama çıkmış çeviren arkadaş kendi sitesi olan türkçe oyun sitesinde yayınlamış isteyen oradan indirip oyuna dalabilir .
    http://turkce-oyun.com/forum/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara duman -- 30 Temmuz 2013; 17:00:20 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.