Şimdi Ara

Remember Me Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
4
Favori
3.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ,,

ÇEVİRİ DURUMU:

Menü ve Arayüz:
    100%
    Diyaloglar:
    100%
    Kombo Menüsü:
    100%
    Senaryo:
    100%
    Ara Videolar:
    100%

AÇIKLAMALAR

Çeviri Açıklaması:

Lafa Girmeden Önce, Yamada En büyük Emeği Geçen '' Murat Keser '' Adlı Arkadaşımıza Gönülden Teşekkür Ediyorum.
    Oyun Almanca'dan '' Murat Keser '' Tarafından Çevrilmiş Olup, Kalan İngilizce Bölümleri ' Türkçe-Oyun ' Ekibine Aittir.
    Murat Keser'i Aramızda sık sık görebilirsiniz, Artık oda ekibimize katılmış bulunmakta.

Oyun Açıklaması:

Oyunda Yaşanılan En büyük Çeviri Sorunu, Bir Kısmı Almanca - Bir Kısmı İngilizce Olması.
    Bunu Ortaklaşa bir Çalışma ile Halletmiş Bulunuyoruz.Yama'da Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.

EMEĞİ GEÇENLER

Proje Koordinatörü:
    Murat Keser - Mert Kaynak

Çevirmenler:
    -Murat Keser
    -Batuhan Turan
    -Mert Kaynak

Kontrol & Düzenleme:
    -Murat Keser

Test Ekibi:
    -Mert Kaynak
    -Hakan Emre Yazıcı
    -Azizcan Sağlam

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER:
     Remember Me Türkçe Yama

Remember Me Türkçe Yama

Remember Me Türkçe Yama

Remember Me Türkçe Yama

Remember Me Türkçe Yama

Remember Me Türkçe Yama

DOSYA LİNKİ:
    http://ww1.turkce-oyun.com/forum/Konu-Remember-Me-%E2%80%93-T%C3%BCrk%C3%A7e-%C3%87eviri-%E2%80%93-T%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis000 -- 27 Temmuz 2013; 23:30:25 >

• Çeviriyi yapan site kapandığı için bulamayan kişilere ulaşmak adına upload ettim.
    http://www.mediafire.com/file/jgc1c314031bth3/Remember+Me++T%C3%BCrk%C3%A7e+Yama.rar

@XanthiN
    Türkçe yamalar bölümüne taşırmısınız
  • R-10 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Çeviriyi yapan site kapandığı için bulamayan kişilere ulaşmak adına upload ettim.
    http://www.mediafire.com/file/jgc1c314031bth3/Remember+Me++T%C3%BCrk%C3%A7e+Yama.rar

@XanthiN
    Türkçe yamalar bölümüne taşırmısınız

Site neden kapandı dostum? Bir bilgin var mı?

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok. Uzun süredir kapalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçi eski bir yama ama yinede teşekkür etmek istedim.

R-10'a da upload ettiği için teşekkürler.
  • çeviren arkadaşın ellerine sağlık güzel bir oyunu türkçe oynamanın mutluğunu yaşıyorum.
  • Yamayı kuruyorum ama Türkçe olmuyor. Steam versiyonu ile uyumlu değil mi?
    Teşekkürler hocam sayenizde indirebildim.
  • kuruyorum fakat olmuyo neden ?
  • Malafat31 M kullanıcısına yanıt
    türkçe yamayı masa üstüne kurun. kurulan dosyanın içindekileri aynı adlı oyun dosyasının içine atın türkçe oluyor.
  • aynı adlı oyun dosyasının içine mi ben o dosya ile değilştirdim direk olarak ve olmadı
  • Malafat31 M kullanıcısına yanıt
    değiştirmeyin içine atın yoksa ExampleGame içindeki diğer dosyalar kaybolur, benim oyunum steamden çalıştı. ExampleGame dosyasının içindeki Localization ve Movies dosyalarını oyunun dosyası ExampleGame içine atıp kopyala ve değiştir yapınca benim oyunumda oldu.
  • hoorrrtttttttttt  Remember Me Türkçe Yama 

• gurmer kullanıcısına yanıt

Birisi yamayı arıyor sandım :D

• yamanın açılmış halini atabilecek var mı ? Yama Steam orjinal versiyonda çalışmıyor.

yama oyunun hangi versiyonunda çalışıyor hocam ?

• emrahcey E kullanıcısına yanıt

Steamde çalışmadığına nasıl kanaat getirdiniz. Paylaşım yapan arkadaşlar yamanın steamde de nasıl çalışacağını anlatmışlar da. Arkadaşların dediği gibi setup'ı bir klasöre kurup içindeki dosyaları steamde aynı isimdekilerin içine atınca çalışıyor. Kendim yaptım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert simyager cem -- 11 Ağustos 2023; 3:29:42 >
  • Steamde yama çalışıyor arkadaşlar sadece setup'ı önce başka bir klasöre kurun, sonra o klasördeki dosyaları, steamin oyun klasörünün içindeki aynı başlıklı dosyalarının içine (dikkat dosyalarının içine) atıp değiştir yapın tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert simyager cem -- 11 Ağustos 2023; 3:31:34 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.