Şimdi Ara

Relex Smile Lazer Göz Ameliyat Tedavisi Bilgi Paylaşım Konusu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
24
Favori
123.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki sürekli güneş gözlüğü takmaya gerek duyuyormusun güneşli havalarda rahatsız oluyormusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senzizim12 S kullanıcısına yanıt
    Hayır sürekli takmaya gerek yok. İlk 1 ay takarsan yeterlidir. Smile lazer tekniğinde ilk aydan itibaren görmenin tam düzelmesiyle beraber tam iyileşme 3 aydır. Sonrasında zaten güneşten normal insan ne kadar etkileniyorsa o kadar etkileniyorsunuz. Şahsen ben yazın başında oldum ameliyatı. Şu anda da güneşli günlerde anormal bi rahatsızlık hissetmiyorum.

• ampdurden A kullanıcısına yanıt
    7000 tl toplam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Temmuzun 10 da olucam amaliyet yazarım burdan sürekli

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    Merhaba göz ün nasıl oldu şimdi.

6 gün oldu ameliyat olalı. Bazen çok iyi bazen bulanık görüyorum. Görüntü gidip geliyor :) göz damlalarını kullanıyorum şimdilik. Uzak çok iyi ama yakını bazen bulanık görüyorum. Ameliyat öncesi yakın görme sorunumda yoktu açıkçası. Miyop astigmat vardı bende. Söylenenlere göre 3 hafta içinde tam netleşme olacakmış, tam iyileşme süreci ise 3 ay deniliyor. Bakalım, şimdilik hayatımı olumsuz etkilemiş değil..

• Merhabalar. Benim gozlerim ikisi de 2 derece miyop astigmat yok. 10 yildir da lens kullanıyorum. Smile lazer olmak istiyorum. Tekrar numara geri gelir mi gelirse ne yaparim soru isaretleri icerisindeyim. Hiçbir doktora da guvenemiyorum artik maalesef. 28 yaşındayım erken mi sizce bu ameliyati olmak icin? Bu arada bursa da bulent koseye ameliyat olmak istiyorum. Kendisine ameliyat olan var mi? Teşekkürler simdiden.

Yaşınız kaçtı ? Ben 20 yaşındayım acaba acele etmesem mi 2 defa 6 ay arayla gittim gözde tam durma olmamış dediler Bursa Osmangazi Bülent beye gitmiştim

• Ebruklarinet E kullanıcısına yanıt
    Bülent bey gerçekten iyi bir doktor o hastaneninde ayrıca sahibi bı randevu alıp gorünmende fayda olacaktır yaş 28 göz ilerlemesi durmuştur muhtamelen.

37 yaşındayım. Yaşın daha çok genç, bence acele etme. 22-23 yaşını bekle. Her 6 ayda bir kontrole git, o zamana kadar belki durur. Tabii bu arada gözlük kullanmayı ihmal etme. Kullanmazsan büyüme durmaz..

Teşekkür ederim tavsiyen için.

• Yıllarca erteledim ancak bu sene lenslerden kurtulmayı ciddi ciddi düşünüyorum. Dünya Göz Ataköy Hastanesindeki doktorum Memorial Bahçelievler Hastanesine geçmiş ve geçen haftalarda kontrol için gittiğimde yeni makineler geliyor bu hafta, 2-3 ay sonra seni de artık lenslerden kurtaralım dedi. Tabi yine aklıma soktu.

Kısaca araştırdım ve en iyi teknik smile gibi görünüyor.

Memorial ya da Dünya Göz Etiler (Efekan beyi öneren birkaç kişi duydum) için yaz ortalarında fiyat teklifi alıp, yaz sonunda olmayı planlıyorum.

Doktor ve uygun fiyatlı güvenilir hastane öneriniz varsa onlara da açığım tabi...
    Bende ilerleme durmustur diye dusunuyorum zaten yildir ayni numara gozluk ve lens kullanıyorum. Bulent beyin uzman olduğunu duydum bu konuda. Smile istiorum bende. Tek korkum ilerde bozulursa gozler lens de takamicaz direk gozluk allah korusun.

Bende ilerleme durmustur diye dusunuyorum zaten yildir ayni numara gozluk ve lens kullanıyorum. Bulent beyin uzman olduğunu duydum bu konuda. Smile istiorum bende. Tek korkum ilerde bozulursa gozler lens de takamicaz direk gozluk allah korusun.

• Bu lens ne beter bisey. Gozlerimin ici damar damar oldu ayni sorunu yasayan var mi?

Yaş kaç acaba ? En kötü diğer yöntemlerle ameliyat olursun.

Yaş 28

Yaş 28

Nerde kaç tl oldun rica etsem bilgilendirirsiniz beni

Merhabalar

Lens konusu sıkıntı değil. Ameliyat olacağım zaman yanımda sıra bekleyen birisi vardı. O da uzun yıllar lens kullanan birisiydi ve ameliyata o da girdi. Numaranız 2 derece olması da önemli değil. Tek önemli olan yapılan muayeneden sonra gözlerinizin, kornea kalınlığının yeterli olup olmadığıdır. 18-20 yaşlarından sonra son 1-3 yılda göz numarsı değişmemiş veya 0.50 den fazla yükselmemiş kişiler muayeneden de olumlu sonuç alınırsa ameliyata uygundur. Göz numaranızın geri gelmesi mümkün olsa bile bu ancak uzun yıllar sonra olabilir. Tekrar yükselmesi durumunda da ikinci bir ameliyat olabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.