Şimdi Ara

Rekor kırdım: 1 günde 39 bölüm dizi izledim (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
5.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayınlandığı gün iron fist i bitirdim ve 13 reason why aynı şekilde çıktığı gün bitirdim.

Rekorum Leyla ile Mecnun hiç sıkılmadan uyumadan bir sezon bitirdim seviyorum diziyi yaaa

O gemi bir gün gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 23 Mayıs 2017; 1:6:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen Zaman Kaybı

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

dizi 22 dk imiş, ben de buradan vuracaktım yoksa

Benim rekorum bir hafta boyunca 18 saat izlemek günlük. Sonra bu aktiviteden geriye kalan yüzümde sivilcelerimle kabızlığım oldu :(

Ben bir hafta boyunca supernatural'in bir kaç bölümünü izlemiştim çok keyifliydi

• Benim hazırlıktan arkadaşım lost izlemekle kafayı bulmuştu

Bi günde 1 sezon izliyormuş. Kendimi adada hissediyorum diyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 bölüm 40 dakikadan bir sezon spn i bir günde bitirmiştim hadi eyv. (20 saat)

• quote:

Orijinalden alıntı: baymühendis

quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

Bir dizi ortalama 50 dk

Bir gün 1440 dk

32×50 = 1600 dk

Yalanını

Bir The Office bölümü ortalama 22 dk. Get your facts straight.

o zaman belirt 20 dklık olduğunu ben anladım 20 dklık olduğunu da başkaları anlayamayabilir sanki fazla göstermek için yapmış gibisin 39 bölum normal bir dizinin 20 bölumune denk geliyor desek harbi benim kadar saykoymuşsun tebrik ediyorum :D Öyle psikopata bağlayıp hemen bitirdiğim dizilerden bir hayır gelmiyor friendste game of thronesta yaptım bu hataları hadi got ilk seyrettiğim diziydi tecrubesizdim friends'i niye öyle yaptım :D gerçi aklım yerine geldi 5. sezonda filan yavaş izlemeye başladım hele son sezonunu baya ağıra almıştım :D friends bitiyor diye ağlıcaktım bee yapmayın etmeyin.24 bölum supernatural kardeşimin rekor 2 gun hiç uyumadı sadece wc gitti yemeğide annem getirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 23 Mayıs 2017; 3:22:33 >
  • Allahın asosyalleri bana özel bir şey sanıyordum asosyallik bir değeri kalmadı artık yeni moda asosyal olmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatwxe

Hocam How I Met Your Mother tavsiye eder misiniz?

Sizce en iyi mizahi içerikli yabancı dizi hangisi?

senfield saygı duyulacak bir dizi ama eski filan hiym çağımıza en yakın olan dizi olmasına rağmen friendsin gerisinde kalmış bir dizi friendsten sonra senfield seyredebilirsin friendsten sonra himym seyredemezsin
  • keşke daha cok bölüm olsada daha cok vakit yesek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Yemeğim geldi?

Okumayın arkadaşlar yemeğim geldi.

Anlamadım.

Yemeğim geldi yaznışsınız hocam yemek ihtiyacım geldi falan deseniz eyv

• quote:

quote:

quote:

Yemeğim geldi?

Anlamadım.

Kurye yemek getirdi oğlum. Ne var bunda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yemeğim geldi?

Anlamadım.

Kurye yemek getirdi oğlum. Ne var bunda?

He, o mantıklı.

• Rekor kırdım: 1 günde 39 bölüm dizi izledim
  • 4 5 günde Prison Break'i bitirmiştim zamanında
  • Mesajda tuhaflık yok mu bana mı öyle geliyor?

Bence olması gereken;

1. Yemeğe gittim
    2. Tuvaletim geldi (Ki bence belirtilmesine gerek yok)
    3. Yemeğe gittim

Kısaca yemek ve ihtiyaç molaları hariç kalmadımda diyebilirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Mesajda tuhaflık yok mu bana mı öyle geliyor?

Bence olması gereken;

1. Yemeğe gittim
    2. Tuvaletim geldi (Ki bence belirtilmesine gerek yok)
    3. Yemeğe gittim

Kısaca yemek ve ihtiyaç molaları hariç kalmadımda diyebilirdim.

MESAJIMDA TUHAFLIK VAR DİYEN PEKAKALIDIR

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

quote:

Orijinalden alıntı: Ay Adam

quote:

Office dizisini öyle hızlı bitirirsen sonunda üzülen sen olursun yeğen. Bence yavaştan sindire sindire al. Bitince Office'den daha iyi bir mizah içeren dizinin olmadığını anlayacaksın. Parks and Recreation izleyeceksin o da çabuk bitecek ve artık sende aramıza katılacaksın.

daha onceki tecrubelerimden biliyodum guzel diziyi cabuk bitirmemenin gerektigini. gunde 1 bolum office diye kafama koymustum, kendimi tutamadigim oturup gunde 1 sezon izledigim oldu. suan son 1 sezon kaldi bitince ne yapacagimi bilmiyorum. parks and recreation office e oranla ne kadar guzel? ve ingiliz versiyonunu izledin mi? nasil

İngiliz versiyonu kısa zaten hemen izlersin. P&R gerçekten güzel dizi. İlk bölümlerden sonra çıtayı yükseltiyor. O yüzden ilk bölümleri izleyip bu ne deme 1-2 sezon bitir. The Office'in yeri bende çok ayrı. Dizi bittiğinde bile tüm içerikleri izledim office ile alakalı. Mini episodelar bile var dizi devam ederken bazı olayları vlog şeklinde gösteren. İzlemediysen tüm oyuncuların Scranton'da beyzbol sahasında tüm şehirde yaşayanlarla beraber vedası var. İzlerken gözlerden iniyor baya

hocam 2 gun once bitti dizi. o scranton baseball sahasindaki wrap party videosunu izledim, onun cikisinda bara gidiyolar, kevin herkese shot ismarliyo onu da izledim, 3 partlik farewell videolari var oyuncular veda ediyor onu da izledim ama bahsettiginiz mini episodelari bulamadim link atabilirmisiniz? keske bitmeseydi, 9 sezon izleyince artik herkesi yillarca taniyorsun karakterleri seninle gelisiyor evleniyorlar cocuklari oluyor, uzun zamandir tanidigin arkadasinmis gibi. keske jim ve pam son bolumde tasinmasalardi veya hickimse son sezonda bi degisiklik yapmasaydi. dizi bitse bile disarida biryerde o ofisin oldugunu bilmek, biryerlerde jimin dwightla sakalastigini, michaelin sacma sapan toplantilar duzenledigini bilmek bana yeterdi. parks and recreationa basladim ilk 3 bolumu izledim officeten sonra hic tat vermedi.ana karakterdeki kiza hic alisamadim ve hep office cakmasi gibi geliyor. ilk sezona dayansam ileride sarar mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Office dizisini öyle hızlı bitirirsen sonunda üzülen sen olursun yeğen. Bence yavaştan sindire sindire al. Bitince Office'den daha iyi bir mizah içeren dizinin olmadığını anlayacaksın. Parks and Recreation izleyeceksin o da çabuk bitecek ve artık sende aramıza katılacaksın.

daha onceki tecrubelerimden biliyodum guzel diziyi cabuk bitirmemenin gerektigini. gunde 1 bolum office diye kafama koymustum, kendimi tutamadigim oturup gunde 1 sezon izledigim oldu. suan son 1 sezon kaldi bitince ne yapacagimi bilmiyorum. parks and recreation office e oranla ne kadar guzel? ve ingiliz versiyonunu izledin mi? nasil

İngiliz versiyonu kısa zaten hemen izlersin. P&R gerçekten güzel dizi. İlk bölümlerden sonra çıtayı yükseltiyor. O yüzden ilk bölümleri izleyip bu ne deme 1-2 sezon bitir. The Office'in yeri bende çok ayrı. Dizi bittiğinde bile tüm içerikleri izledim office ile alakalı. Mini episodelar bile var dizi devam ederken bazı olayları vlog şeklinde gösteren. İzlemediysen tüm oyuncuların Scranton'da beyzbol sahasında tüm şehirde yaşayanlarla beraber vedası var. İzlerken gözlerden iniyor baya

hocam 2 gun once bitti dizi. o scranton baseball sahasindaki wrap party videosunu izledim, onun cikisinda bara gidiyolar, kevin herkese shot ismarliyo onu da izledim, 3 partlik farewell videolari var oyuncular veda ediyor onu da izledim ama bahsettiginiz mini episodelari bulamadim link atabilirmisiniz? keske bitmeseydi, 9 sezon izleyince artik herkesi yillarca taniyorsun karakterleri seninle gelisiyor evleniyorlar cocuklari oluyor, uzun zamandir tanidigin arkadasinmis gibi. keske jim ve pam son bolumde tasinmasalardi veya hickimse son sezonda bi degisiklik yapmasaydi. dizi bitse bile disarida biryerde o ofisin oldugunu bilmek, biryerlerde jimin dwightla sakalastigini, michaelin sacma sapan toplantilar duzenledigini bilmek bana yeterdi. parks and recreationa basladim ilk 3 bolumu izledim officeten sonra hic tat vermedi.ana karakterdeki kiza hic alisamadim ve hep office cakmasi gibi geliyor. ilk sezona dayansam ileride sarar mi

Sarar sarar. Mini episodelar kanalın kendi sitesindeydi. Belki kaldırmışlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

5 bölüm prison break izlemiştim daha ileri gitmedim

HAHHAHAHAHAHAH

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk Serengil

Günde 39 sayfa kitap okusan 100 kat daha kazacli cikarsin

Altyazıyı kitap olarak say
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.