Şimdi Ara

Rekor kırdım: 1 günde 39 bölüm dizi izledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
5.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Office 6. Sezon 5. Bölüm'deyim. Şu anda gün içinde izlemek üzere olduğum 33. bölümü açtım. Koltuğumdan toplamda 3 kez kalktım.

1. Yemeğim geldi
    2. Tuvalete gittim
    3. Yemeğim geldi

Normalde 3 bölüm izlesem sıkılırdım ama bugün bana bir şeyler oldu, izledikçe izleyesim geldi.

Tek hücreli gibi hissediyorum. Ama günümün verimsiz geçtiği kanaatinde değilim. Allah bugünü de böyle kurmuş, amenna.

Edit: 39 biterken uyuyakaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymühendis -- 22 Mayıs 2017; 15:29:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ryan
    started
    the
    fireeeeeeeee
  • Allah bugünü de böyle kurmuş, amenna.

• Astır deli

• Benim de friends'te başıma gelmişti 30 bölüm falan izlemiştim sonra pişman oldum tabi çabuk bitirdim diye ama ne manyakmışım niye o kadar acele ettiysem.
  • 32 harbiden rekor gibi rekormuş.Benimde 15 bölüm üst üste friends, himym izlediğim oluyordu bir günde. Fena sarıyor 20 dakika olunca.

• Bir dizi ortalama 50 dk

Bir gün 1440 dk

32×50 = 1600 dk

Yalanını

• ben de oyunları sildim.. 32 olmasa bile en kötü 3 film izlerim sabaha kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

Bir dizi ortalama 50 dk

Bir gün 1440 dk

32×50 = 1600 dk

Yalanını

Bir The Office bölümü ortalama 22 dk. Get your facts straight.

• 15 bölüm Supernatural izlemişliğim var. Onun her bölümü ort. 45 dk falandı. Yani ben kazandım. BB
  • ne işe yaradı
  • Güzel bi dizi mi? Öneriyosan izleyeyim bari 1-2 bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Güzel bi dizi mi? Öneriyosan izleyeyim bari 1-2 bölüm

Çok güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 37'ye geçtim

• Office dizisini öyle hızlı bitirirsen sonunda üzülen sen olursun yeğen. Bence yavaştan sindire sindire al. Bitince Office'den daha iyi bir mizah içeren dizinin olmadığını anlayacaksın. Parks and Recreation izleyeceksin o da çabuk bitecek ve artık sende aramıza katılacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Office dizisini öyle hızlı bitirirsen sonunda üzülen sen olursun yeğen. Bence yavaştan sindire sindire al. Bitince Office'den daha iyi bir mizah içeren dizinin olmadığını anlayacaksın. Parks and Recreation izleyeceksin o da çabuk bitecek ve artık sende aramıza katılacaksın.

En iyi Seinfeld zaten, tartışmaya açık değil. Onu 4 kez baştan sona izledim. Artık kaygısızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: baymühendis

quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Office dizisini öyle hızlı bitirirsen sonunda üzülen sen olursun yeğen. Bence yavaştan sindire sindire al. Bitince Office'den daha iyi bir mizah içeren dizinin olmadığını anlayacaksın. Parks and Recreation izleyeceksin o da çabuk bitecek ve artık sende aramıza katılacaksın.

En iyi Seinfeld zaten, tartışmaya açık değil. Onu 4 kez baştan sona izledim. Artık kaygısızım.

The Office rulezzzz
  • Tebrikler.

• Benim rekor 12 bölüm prison break.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Prison Break 13 bölüm izlemiştim en fazla sonra çabuk bitmesin diye günde 3-4 bölüme indirmiştim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.