Şimdi Ara

Reklamsız DonanımHaber deneyimi sunan DH uygulamasının yeni sürümü artık daha hızlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH uygulamasının Android sürümünde bazen haberlere girişte ilk yüklenme süresi epey uzun kalabiliyordu. Sizlerden de gelen talepler ışığında bu alanda Android ekibimiz yoğun bir çaba sarfetti ve sistem kaynaklarını aşırı tüketmeden haberlerin hızlıca ekrana getirilmesini sağlayacak bir dizi düzenleme yaptı. Bu sayede cihazdan cihaza farklılık göstermek kaydıyla yaklaşık 7 katlık bir açılış hızı artışı yakalandığını söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra galeri görünümünde iyileştirmeler gerçekleşti, DH emojileri mesajlar içinde hareketli hale geldi, gece modunda eksik kısımlar için düzenlemeler yapıldı ve Android için bildirim ikonları yenilendi. Ayrıca bazı cihazlarda haber açılışlarında yaşanan çökme sorunlarına da bu sürüm ile birlikte artık rastlanmayacak.

DH Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını da buradan indirebilirsiniz.

• Haber başlıkları ve görselleri kocaman olmuş ve sayfanın çoğunu kaplıyor. Web tarayıcı üzerinden açınca çok daha rahat kullanım sağlıyor bu sebeple. Devasa ve araları boşluklu bir şekilde yapmaya gerek yok bence. Daha düzenli ve alt alta olacak şekilde daha kullanışlı olur. Böyle olunca aradığımı bir türlü bulamıyor ve bakarken yorulup kapatıyorum uygulamayı.
  • Reklamsız olması çok büyük bir artı. Çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz önce standart site hatalarını düzeltin de uygulamayı halledersiniz.

• Bana hala kullanışsız geliyor. Mobil sürüm daha iyi.

• İos ve Android sürümlerinin ikisini de kullanan biri olarak android uygulamasının çok daha stabil ve sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. İos tarafında yorum atarken bir çok hata veriyor ve bu ilk günden beri aynı android geliştiricilerinin daha iyi çalıştığını söyleyebilirim

• Browserda haber okumak, uygulamada ise yorum okumak ve yazmak daha kolay.

• İkiside çöp

• Ne Zaman ÜCretli Olacak? Teknoseyir gibi ya tutarsa mı?

• Belediye çalışıyor

• Sadece PM atarken resim yollayabildiğim için kullanıyorum bazen o bile olmuyor mecbur hızlıresim kullanıyorum yada düzelmesini bekliyorum.

• Deniyorum bir 15 dakikadır felan, gercekten eski sürümlere nazaran çok daha akici ve güzel olmuş. Daha da iyi olabilir tabikide. Elinize emeğinize sağlık...

• İphone 7 eskisine göre daha yavas sanki

• Uygulamayı merak edip indirecektim ama o kadar çok kötü yorum yapmışkar ki vaz geçtim. :D

Bu arada site son zamanlarda iyice bozulmaya başladı, sürekli hata veriyor ve geç açılıyor.

• Haber başlıkları ve görselleri kocaman olmuş ve sayfanın çoğunu kaplıyor. Web tarayıcı üzerinden açınca çok daha rahat kullanım sağlıyor bu sebeple. Devasa ve araları boşluklu bir şekilde yapmaya gerek yok bence. Daha düzenli ve alt alta olacak şekilde daha kullanışlı olur. Böyle olunca aradığımı bir türlü bulamıyor ve bakarken yorulup kapatıyorum uygulamayı.

• Forum aşırı sorunlu yavaş sürekli hata veriyor resimler gifler doğru düzgün çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum terk edilmiş çöp yığını gibi sürekli çöküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

Forum terk edilmiş çöp yığını gibi sürekli çöküyor
    forum zaten çöküyordu şimdi anasayfada çöküyor dahası çok yavaş açılıyor sayfalar

• Kronik bir sorun gibi istenen seviyeye gelemiyor nedense. Son yorumlara gitmek, düzenleme yapmak, silmek bile zor. Sık sık hata veriyor. Birgün düzelir ümidiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 29 Aralık 2018; 8:33:36 >
  • Ben mobil tarayıcı üzerinden sitelere ulaşmayı daha çok seviyorum uygulamalar bence telefonlara yükten başka birşey değiller mecbur kalmadığım sürece uygulama yüklemiyorum telefonuma

• Mobil uygulamanız da çok sorun var şuan keşke güncellemeseydim eski hali sorunsuz du litfen düzeltin iphone çok sorun yaşıyorum okadar yavaşladıki kullanamaıyorum :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.