Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (521. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezel'in ünlülerin isimlerini tanıttığı yerdeki çalan müziği bulabilirseniz sevinirim
  • bir aralar ikea nın reklamları vardı cok güzel bi parça çalıyordu.bulabılen var mı ?
  • Bende discovery channel daki Çetelerle Ross Kemp in reklam müziğini arıyorum. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen ...
  • pepsinin 2010 afrika dünya kupası için yaptığı şarkıyı ismi nedir akon sölüyor ama ismini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  • cnbc-e de öğle arasında ki finans cafe programında çalan fon müziği nedir biriniz söyleyiversin bi zahmet
  • Arkadaşlar bnm soracağım reklam değil dizi müziği. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Adanalı dizisinde diskoda çalan elektronik müzik (eminim sizde seversiniz);
    http://www.youtube.com/watch?v=7D_KsrSsBIw
  • eski bir reklam müziği ben bulamadım.yardımcı olur musunuz?

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/video/video.php?v=1177881880350&ref=nf
  • güzel konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Ezel'in ünlülerin isimlerini tanıttığı yerdeki çalan müziği bulabilirseniz sevinirim

aynen ben de merak ediyorum
  • Akon & Keri Hilson - Oh Africa
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: excuses

pepsinin 2010 afrika dünya kupası için yaptığı şarkıyı ismi nedir akon sölüyor ama ismini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar Eti Çikolata Keyfi Sticks reklamındaki yağmurlu havada çalan müziği bu topicten buldum.Bilmeyenler için söyleyeyim;

BJ Thomas - Raindrops keep falling on my head

Tekrar teşekkürler
  • ARKADAŞLAR KANALD DİZİLERİ TANITIRKEN Bİ MÜZİK VAR DAHA YENİ ÇIKTI BULAMADIM BEN ONU

NE ACABA
  • Arkadaşlar şu sıralar TNT Mart 2010 Sinema filmlerini tanıtırken fondaki muhteşem müzik bunun ismini cismini bilen varmı??? olmassa TNT mailmi atsak :)) umarım bilen çıkar ...
  • Arkadaşlar eski ford reklam müziği diye hatıırlıyorum ince sesli bir bayan soluyordu ingilizcem yok ama kulağımda sole kalmıştı saçma olacak ama: marak bi bi bi marak bi bi bi... :D:D seklindeydi bilen var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Tuna#

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Ezel'in ünlülerin isimlerini tanıttığı yerdeki çalan müziği bulabilirseniz sevinirim

aynen ben de merak ediyorum

bunlardan biridir

1.Aksiyon
    2.Eyşan
    3.Geçmiş
    4.Hayaller
    5.Hikaye
    6.hikaye 2
    7.İntikam
    8.İrade
    9.Jenerik
    10.Kudret
    11.Kudret 2
    12.Kuşku (Şiir)
    13.Ramiz Dayı Şiir
    14.Ramiz Dayı Sözler
    15.Ramiz Dayı Sözler 2
    16.Ramiz Dayı Sözler 3
    17.Ramiz Dayı Sözler 4
    18.Eyşan (Şiir)

• arkadaslar bende bir reklam müziği sorucam ama hangisiydi unuttum ama bir araba reklamıydı icinde OOOoooo OOOoooo Aaaaa AAaaaa gibi bişeyler geciyodu
  • Arkadaşlar şu arlar burn ün bir reklam müziği var onu arıyorum kendi sitesinde var ama kısıtlı ben bunun tamamını istiyorum şimdiden sağolun dinlememiş olan varsahttp://www.nitezoom.com/MP3Campaign.aspx motoru gösterdiği yerde başlıyor şimdiden sağolun
  • ARKADAŞLAR KANALD DİZİLERİ TANITIRKEN Bİ MÜZİK VAR DAHA YENİ ÇIKTI BULAMADIM BEN ONU

NE ACABA ARKADAŞLAR ŞARKIDA ONE LOVE FİLAN GEÇİYO BULAN OLURSA SEVİNİRİM YA BULAMADIM BEN HALA..............
  • U2 - One
    sana önerim Mary J. Blige düetini dinlemen
    U2 & Mary J. Blige - One
    Keyifli Dinlemeler

quote:

Orijinalden alıntı: krm321

ARKADAŞLAR KANALD DİZİLERİ TANITIRKEN Bİ MÜZİK VAR DAHA YENİ ÇIKTI BULAMADIM BEN ONU

NE ACABA ARKADAŞLAR ŞARKIDA ONE LOVE FİLAN GEÇİYO BULAN OLURSA SEVİNİRİM YA BULAMADIM BEN HALA..............

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.