Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple Ipod : Daft Punk - "Technologic"
  • ya ben fordun statları kuşbakışı gösteren ve stat kapasitelerini yazan reklamında çalan şarkıyı merak ediyorum.biliyor musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ViRuS134

YA su Peugout 407 reklamı vardı ya hani oynucak arabalar falan var onun ismi ne????

Peugeot407sw/clockwork toys
    Aslında yabancı yayınları takip edenlerin 2004 yılında rastlamış olacakları, ülkemizdeyse geçen haftalada, eser miktarda tvlerde yer almış, eğlenceli bir peugeot reklamı.

Hani bazen izlerken o dünyanın içinde olmak ve o keyfi yaşamak istersiniz ya; işte bu bende öyle bir hissiyat yaratan reklamlardan biri... Yok olmadı imkânı mı yok, o halde eve isterim o oyuncaklardan, ben kendi mizansenimi canlandırırım ;)
    Ayrıntılara izlerken dikkat edin, lütfen; neler yapmışlar.

Reklam hakkında teknik bilgilere de arada değinelim. BETC Euro RSCG ajansı tarafından hazırlanmış. Fonda dinlediğimiz müzik ise; "Caesars" a ait "I'm gonna kick you out" isimli parça.

• quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

quote:

Orjinalden alıntı: theja

Yanlış hatırlamıyorsam bi ara iş bankasının reklamlarında çalan klasik bir parça vardı,hatırlayanınız var mı?

Ha iş bankasının reklam müziği ise Dean Martin - That's Amore

Arkadaşım saolasın bu da çok güzel ama klasik bir parça olan reklam müziğini arıyorum ben,reklam sene başında falan yayınlanıyordu ya da geçen sene yanlış hatırlamıyorsam.
    Ayrıca jagler reklam müziğini biliyor musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: D@ML@

yaa bdeee şu gilette II plus mıydı neydi. onunkinin ismini bilen warsa deli oldum... bulamıorum..

Enis Rothoff sölüyormuş ama hangi şarkısı bilmiyorum zira izlemedim bu arada jagleri arıyorum deliler gibi sonuç yakın galiba
  • Arkadaşlar national geographic in geçen ayki sayısının reklamın da çalan müzik in adı sanı nedir bilen var mı? hani şu kapağında afrika olan sayı..
  • Valla şu aralar BEKO'nun reklam müziğine takmış durumdayım ben...
  • Evet aynen yok böyle bir müzik ya .
  • Yeni Ford Transit reklam müziğini bilen?
    Bir tünelden eskiden yeniye doğru Ford ticari taşıtları geçiyor.
    Türk yapımı reklam
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: maydos

motorola v3 reklamının müziği varmı şimdiden teşekkür ederim

arkadasim bende ariyorum bunun muzigini, bende bu telefon var, icinde orjinal VIDEOsu var. istersen dur aksam buraya koyayim. indir. ama tabi mp3unu bulursak cok daha iyi olur. ben arastiriyurm.

bu arada GOLF 2004'un muzigini veren arkadasa cookk tesekkur ederim. ellerine saglik.

Motorola Razr V3 : Dabrye - "Hyped Up Plus Tax" golf içinde bişi değil

çook tesekkurler arkadasim,... gonderdigin sarkyi ARESe ekledim. 1kiside cikti. onu beklerken birde googlela yazdim bir site cikti. orda albumu var. SADECE MUZİK dinlemek isteyenler işte : MOTOROLA v3 orjinal song

http://www.ghostly.com/audio/clips/Dabrye-HypedUpPlusTax.mp3

• Beko nun müziği arkadaşlar beko bulun şu müziği bize ya lütfen dehşet bir müzik .
  • teşekkür ederim burası gerçekten güzel site yha :P
  • Orjinalden alıntı: murat17

maydos bi şey daha istesem bulabilir misin pLase !
  • teşeküürler dostum
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sheriff

sony kamera nın bi reklamı vardı orda calan neydi.
    hani boyle elemanlar cektikleri videoları onun bunun pc sinde , dvd player ında izliyolardı

Sony Handycam – I love you ono
  • Tasvir ediş tarzımı bağışlayın ama soracağım. Hani bir araba var reklamda voltran gibi robota dönüşüyor dans ediyor falan. Reklama da roboto da müziğe de hastayım. Nedir çalan müzik?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayattakiler

Tasvir ediş tarzımı bağışlayın ama soracağım. Hani bir araba var reklamda voltran gibi robota dönüşüyor dans ediyor falan. Reklama da roboto da müziğe de hastayım. Nedir çalan müzik?

Citroen C4 Danseden Robot Araba Les Rythmes Digitales - Jaques Your Body
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnarKin

Beko nun müziği arkadaşlar beko bulun şu müziği bize ya lütfen dehşet bir müzik .

arkadaş hani şu ooooggoo beko ooooğooooo jıngıllı reklammı eğer oysa onun müziği yok sadece reklam için yapılmıştır bilginize
  • beko'nun müzikleri sitesinde var....bana su nat king cole-love lazım olan bilen bulan varsa bana maillesin bi zahmet-psikolojici@yahoo.com.. acil lazım...
  • quote:

quote:

Tasvir ediş tarzımı bağışlayın ama soracağım. Hani bir araba var reklamda voltran gibi robota dönüşüyor dans ediyor falan. Reklama da roboto da müziğe de hastayım. Nedir çalan müzik?

İn misin cin misin? Hemen çıkageldin. Sağolasın. Ben merak ettim reklamcılık sektöründe misin? Nerden buluyosun bunları. Artdirector falan mısın yoksa Gerçi öyle olsa 16 saat pc başında işin olmazdı...

• quote:

quote:

quote:

İn misin cin misin? Hemen çıkageldin. Sağolasın. Ben merak ettim reklamcılık sektöründe misin? Nerden buluyosun bunları. Artdirector falan mısın yoksa Gerçi öyle olsa 16 saat pc başında işin olmazdı...

sadece bi teşekkür edin yeter reklam sektöründe değilim keşke olabilseydim sadece hobi ve buradaki dostlara ufakta olsa yardım etmek

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.