Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dctcagri

quote:

Orjinalden alıntı: eurovision-turkey

black eyed peas ın sesine çok benzeyen show tv de benim annem dans edemez yarışmasından Görkem Büyükkahraman � Fikriye Büyükkahraman dans etmişti (tarif ediim böle baby baby baby wooo wouch like filan dio)

bende arıyorum :) hatta şuan fergie nin albümünü indiriyorum, onda yoksa black eyed peas'in son albümünüde indircem:) ama bilen varsa çok iyi olur

http://www.showtvnet.com/programlar/benimannemdansedemez.shtml linkinde videoda 18 ve 24. saniyeler arasında çalan şarkıyı arıyorum bende lütfen biri bilsin çıldırcam 10 gündür arıyorum sözleri yüz kere dinledim seçemiyorum would mu diyo could mu diyo

• quote:

Orjinalden alıntı: tonymontana88

quote:

quote:

black eyed peas ın sesine çok benzeyen show tv de benim annem dans edemez yarışmasından Görkem Büyükkahraman � Fikriye Büyükkahraman dans etmişti (tarif ediim böle baby baby baby wooo wouch like filan dio)

bende arıyorum :) hatta şuan fergie nin albümünü indiriyorum, onda yoksa black eyed peas'in son albümünüde indircem:) ama bilen varsa çok iyi olur

http://www.showtvnet.com/programlar/benimannemdansedemez.shtml linkinde videoda 18 ve 24. saniyeler arasında çalan şarkıyı arıyorum bende lütfen biri bilsin çıldırcam 10 gündür arıyorum sözleri yüz kere dinledim seçemiyorum would mu diyo could mu diyo

buldum sonunda yaa şarkı bende zaten varmış bende nerden tanıdık geliyo diyodum :)

madcon - begin (yada beggin yada beginn yada begging google'da her türlüsü çıktı :) ama limewire'da beggin ağırlıklı. ) yanlız genelde ses kalitesi kayıt gibi, kaliteli bulan paylaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dctcagri -- 24 Temmuz 2008; 12:30:41 >

• Merhaba

Ford'un Kuga isimli otomobili için çektiği reklam filminde çalan parçayı bilen varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

e2 de Lenny Kravitz in türkiyeye geliş konserini gösterirlerken reklamın ilk giriş şarkısı var ismini biliyormusunuz bu şarkının yaa

YOKMUUU BİLEEEEEEEEEEEENNNN

lenny kravitz - believe di sanırım şarkının adı. baya oldu ızlemeyelı reklamı ama oyle hatırlıyorum . tekrar izlediğim de yanlışsa eğer düzeltme yaparım .
    güsel konser olucak :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

buldum sonunda yaa şarkı bende zaten varmış bende nerden tanıdık geliyo diyodum :)

madcon - begin (yada beggin yada beginn yada begging google'da her türlüsü çıktı :) ama limewire'da beggin ağırlıklı. ) yanlız genelde ses kalitesi kayıt gibi, kaliteli bulan paylaşırsa sevinirim

süpersinnnnnn çok teşekkürler bu şarkıyı bulmak için varyaaa ooofff limewire dan bulabilirsiniz madcon - beggin yazın çok thanks

• bide sertab erener in elidor reklamındaki hayat beklemez şarkısının studio versiyonu varsa lütfen şimdiden tşk...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

madcon-beggin sağol arkadaşım ya ben de arayıp duruyodum

• sordum cevap gelmedi galiba daha önce

Ntvsporda haftanın gollerini gösterirken sözsüz bi müzik çalıyo çok hoş bi melodi bunun ismini bilen var mı ?
  • tesekkürler madcon-beggin icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: akoNn

arkadaşlar eski bir peugeot 207 reklamı var hani adam eski model bir arabadan peugeot yapıyo o reklamda çalan müziği söyler misiniz?

206 reklamı o
    Africa Team diye bi grup. İsmini de peugeot 206 diye aratırsan bulabilirsin.
  • Burn-Nitezoom ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exerion -- 25 Temmuz 2008; 16:47:21 >
  • http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/615bdd6d61eb9cef533b2f5406e6c2801292abdef2d0c19c7420531358fd8fbecabf8f729ef8c8de17266
    arkadaşlar bu reklamda çalan şarkıyı arıyorum aynı şarkı clio symbol ün reklamında da çalmıştı şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: orcun1622

quote:

Arkadaşlar geçen gün star da Yeni Nesil Ajan 2 (xXx 2 orjinal adı ) diye bir sinema vardı. Orda. Kemanlarla bi müzik calıyorlardı 3 kız sadece keman cok bilindik bişey ama aklıma gelmedi. şimdiden tşk ederim. yanlış yere yazdıysam affola. Herkese iyi günler.

Not : Bu konuda ve önceki sorularımda emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim.

GünCéL.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar geçen gün star da Yeni Nesil Ajan 2 (xXx 2 orjinal adı ) diye bir sinema vardı. Orda. Kemanlarla bi müzik calıyorlardı 3 kız sadece keman cok bilindik bişey ama aklıma gelmedi. şimdiden tşk ederim. yanlış yere yazdıysam affola. Herkese iyi günler.

Not : Bu konuda ve önceki sorularımda emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim.

GünCéL.

Yanılmıyorsam "Bond - Victory" olması lazım.

• arkadaşlar avea reklamında çalan şarkıyı bilen varmı?
    sıla - ..dan sonra 'dan önce çalan şarkı?? çok kısa bi bölümü çalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

trt3 de torino kış olimpiyatlarından görüntüler verirken bi şarkı çalıyo bilenler varsa yazsın lütfen çok deel ama hareketli bi şarkı

yukarı
  • Garanti bankasının su satan çocuk reklamındaki müziği tek geçerim.
  • LG KF510 reklam müziği acilen lazım ?

kaç gündür bu müziği arıyorum koskoca forumda 1 tek kişi bile ilgilenmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavlax -- 27 Temmuz 2008; 13:07:47 >
  • "burn" reklam müziği ama eskisi değil sinemada reklamlarda dinledim clup tarzındaydı?
  • 2e3a

bende ayrıyorum o sarkıyı bir türlü bulamadım ?

sinemada reklam aralarında gösteriliyor..?
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.