Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.604.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • magnum reklam müzigi josh holloway oynadıgı reklam......????
  • quote:

Orjinalden alıntı: all2es

selam, sinematv nin yayınında tanıtım videosuyla çalan bir şarkı var bilen varsa eklesin lütfen

say i won't you aaaaa
    say i need you aaaa

gibi birşeyler diyor

öle demiyormuş neyse ama buldum

Kasabian - Club Foot
  • Arkadaşlar bi şarkı var ama nasıl tarif etceğimi bilmiyorum.Hareketli bi şarkı.Şöyle sözler geçiyo şarkının içinde:

Aleleleleleleley seviyorum seni,
    Alelelelelley başın göğe erdi mi?

Öyle bişiler işteYardımcı olursanız çok sevinirim.Güzel bi şarkı...
  • seden gürel -show ca la paris dediğin şarkı
  • burn reklamlarındaki şarkılar güzel biri my woman da dierleri ne bilen var mı???
  • Beyler kim kay lila remix ama kasetinde olan remixi arıyorum olan varsa upload ederse sevinirim
  • Arkadaşlar, "Önyargılar Almanya / Türkiye" diye bir belgesel program yayınlanacak skytürkte bu gece (cumartesi 22:00 gibi). Bugün programın tanıtımını izledim çok hoşuma giden bir şarkısı vardı eğer izleyen varsa veya olursa bu parçayı da biliyorsa çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenai -- 5 Temmuz 2008; 3:25:26 >
  • baya eski bir şey sorucam..
    Şener Şen'in ''Namuslu'' filminde, mahallede karşılanırken çalan müziği arıyorum. Hani mahalleyi süslüyorlar, araba üstünde mahalleliyi selamlıyor. Yukarıdaki pankartta da ''mahallemizin medar-ı iftiharı'' yazıyor işte o arada çalan müziğin ismini arıyorum, teşekkürler...
  • Ya Bİr Yardımcı Olunsa Yaa
    NTV SPor a mail atayım dedim adamların sitesinde mail adresleri yokkk

bulan eden soran soruşturan yok mudurrR?
    quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

arkadaşlar NtvSpor 'da Haftanın Golleri 'nde çalan müziği bilen yok mu hala acaba?

bi arkadaş ses kaydı yapmıştı forumda,biraz da olsa parça belli oluyor:

http://www.4shared.com/file/46847621/73d88b07/mp3.html

arkadaşlar bi zahmet indirin biliyorsunuzdur belki

• arkadaşlar ntvspor a mail için bir kaç tane mail adresi var ama bunlar programların da mail adresi olabilir gene de bi deneyin isterseniz spormerkezi@ntvspor
  • ayrıca basınla ilgili olarak acar.dorukhan@bcg.com
  • quote:

quote:

selam, sinematv nin yayınında tanıtım videosuyla çalan bir şarkı var bilen varsa eklesin lütfen

say i won't you aaaaa
    say i need you aaaa

gibi birşeyler diyor

öle demiyormuş neyse ama buldum

Kasabian - Club Foot

dostum teşekkürler bu şarkı ismi için

-------------------------------------------------------------

arkadaşlar bu arada ntvspora mail attım cevap gelmedi bir de sizler deneyin

olmadı telefonlarını bulup arayacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihato

seden gürel -show ca la paris dediğin şarkı

Evet bu şarkı, çok tşkler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: basartaskin

arkadaşlar ntvspor a mail için bir kaç tane mail adresi var ama bunlar programların da mail adresi olabilir gene de bi deneyin isterseniz spormerkezi@ntvspor

Aga Yok Ben Harbi Ntvspor Merkezi Nerdeyse Oraya Gidicem Nerde Acaba Kimbilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arnor

magnum reklam müzigi josh holloway oynadıgı reklam......????

Louie Asten - Glamour Girl
  • arkadaşlar benimde aradığım ama bir türlü bulamadığım bi müzik var bu vodafonun son reklamı vodafone cep 1 tarifesi ben size reklamı vereyim siz bulabilirmisiniz

burda çalan müzik bulabilirseniz çok sevinirimhttp://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/reklamlar_izle.php?id=35
  • quote:

Orjinalden alıntı: bemektar

arkadaşlar benimde aradığım ama bir türlü bulamadığım bi müzik var bu vodafonun son reklamı vodafone cep 1 tarifesi ben size reklamı vereyim siz bulabilirmisiniz

burda çalan müzik bulabilirseniz çok sevinirimhttp://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/reklamlar_izle.php?id=35

Gwen Stefani - The Sweet Escape
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazım_kazım

quote:

Orjinalden alıntı: basartaskin

arkadaşlar ntvspor a mail için bir kaç tane mail adresi var ama bunlar programların da mail adresi olabilir gene de bi deneyin isterseniz spormerkezi@ntvspor

Aga Yok Ben Harbi Ntvspor Merkezi Nerdeyse Oraya Gidicem Nerde Acaba Kimbilir?

dostlar harbi ntvspor merkezine gidelim topluca hatta protesto edelim , şarkımızı isteriz!
  • ya kığili ntv deki reklam müziği yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

quote:

Orjinalden alıntı: bemektar

arkadaşlar benimde aradığım ama bir türlü bulamadığım bi müzik var bu vodafonun son reklamı vodafone cep 1 tarifesi ben size reklamı vereyim siz bulabilirmisiniz

Gwen Stefani - The Sweet Escape

çok teşekkür ederim ne zamandır arıyodum allah razı olsun allah sevdiğine kavuştursun
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.