Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.604.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

maskotların dans ederek soyledıklerı şarkı : Shaggy feat. Trix & Flix - Like a Superstar
    maçlar başlamadan önce ve devre arasında çalan şarkı : shaggy-feel the rush
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoft

quote:

Orjinalden alıntı: emrekirdag

quote:

Orjinalden alıntı: yasseminn

şimdi şöle bi yardımım olabilir şu sayfadanhttp://www.etietieti.com/ yukardaki linklerde eti yaşam var onun altında reklamlar sayfası onu açtığımızda en yukardaki yeniler bölümünde 2. sıradan 2. reklam eti brownie gold yazan şarkısında duyabilirsiniz..yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Yasemin : Browni gold reklam müziğinin, bestesi Eddie Jones'a aittir. Parçanın adı Teenage love song'dur

bi dene istersen. xD

ya dostum bu şarkıyı bulamadım ben sende varsa bi link falan atarsan tam süper olur :)

öncelikle yardımın için çok teşekkür ederim ama ben sizin dedğiniz şarkıyı indirdim bu şarkı slow yani reklamdaki şarkıyla uymuyor:( bir daha aramayı denerseniz çk sewnirim şimdiden teşekkürler
  • ya 2 kişi burn ü merak ettk yeni reklamının müziği yardım lutfennn
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

Merak edenler için söyliyim devre aralarında çalan müzik;

Jennifer Lopez - Lets Get Loud

Birazcık yukarı baksaydınız görebilidiniz
  • BURN NİTEZOOM REKLAM MUZİGİ BULABİLEN VARSA buraya yazabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

türktelekom un jem bey reklamında evlilik kısmında arka fonda çalan müzik????????????

HAVA NAGiLA ŞARKININ ADI BU
  • benm ki farklı bi soru olcak bu nokia 3310 larda çalan bi klasik müzik vardı dıt dırıdırı dıt dırıdırı dıt dırıdırıdı gibi bişey di. bilen warsa çok sevinirim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksoft

quote:

Orjinalden alıntı: emrekirdag

quote:

Orjinalden alıntı: yasseminn

şimdi şöle bi yardımım olabilir şu sayfadanhttp://www.etietieti.com/ yukardaki linklerde eti yaşam var onun altında reklamlar sayfası onu açtığımızda en yukardaki yeniler bölümünde 2. sıradan 2. reklam eti brownie gold yazan şarkısında duyabilirsiniz..yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Yasemin : Browni gold reklam müziğinin, bestesi Eddie Jones'a aittir. Parçanın adı Teenage love song'dur

bi dene istersen. xD

ya dostum bu şarkıyı bulamadım ben sende varsa bi link falan atarsan tam süper olur :)

ben araştırdm anca ve anca bu sitede buldum :

http://www.dewolfe.co.uk/musicsearch/track_detail.php?primaryid=18771
  • evet şarkı bu çok tşkler bunun linkini mp3 olarak falan bulmamız zor sanırım buradan kaydetmek lazm :))))
  • burn burfn burn yeni reklam muzigini bulan var mıııııı
  • quote:

Orjinalden alıntı: neczer

euro 2008 gol atınca çalan müziği bilen var mı ? samba bilmem ne olması lazım adıda tam çıkaramadım eski bi şarkı olması lazım

Samba de Janeiro-World Cup 98
  • lipton reklamındaki müziğin adını bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncaridis

merhaba arkadaslar ben euro2008 de maç bittikten sonra yada devre arasında çalan bi müziği arıyorum. bi dj müziği. bi nakaratı var . hey hey ouvey dj bişey bişey valla bulabilirseniz cok sevinirim bulamıyoooooooooooooom

arkadaslar ben feel the rush ı aramıyorum. yada white stripes - seven nation army onuda aramıyorum. başka bi şarkı var euro 2008 de genelde maçtan sonra çalınıyo yada devre arasında ama feel the rush deil. hey hey ouvey dj ouvey öle bişey araştırdım bulamadım yardım edin lütfen. böle alman teknosu gibi bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: neczer

euro 2008 gol atınca çalan müziği bilen var mı ? samba bilmem ne olması lazım adıda tam çıkaramadım eski bi şarkı olması lazım

Bellini - Samba De Janerio
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasua85

arkadaşlar ntvspor un gol özetlerinde çalan bir müzik var daha önce bir kaç arkadaşda mesaj yazmış..... bu şarkıyı bilen yokmu ya gol özetleri,en güzel gollerde filan çıkıyo hatta bugünkü programda euro 2008 en güzel gollerde de çıktı bilen varsa yardımcı olsun lütfen.....

arkadaşlar bu parçayı bilen yokmu hiç ya?
  • benimki reklam müzigi deil ama akilli tv de sürekli calan bi müzik
    bu müzik hangi parcaya ait ya noolur biri yardm etsn.ses kaydi aldim kanaldan.

h t t p : / / r a p i d s h a r e . c o m / f i l e s / 1 2 4 7 1 8 6 6 5 / S e s _ k l i b i . w a v . h t m l
    bosluklari silin
    2 dknizi almaz bi indirin cok güzel bi parca
  • lipton ice tea rekam müziğini bilen var mı saygılar...
  • Kendim sordum kendim buldum euro2008de çalan şarkılardan biride

Enrique Iglesias - Can you hear me

belki lazım olur sizede
  • burn un yeni reklamını bulabilen var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: UTKAN09

lipton ice tea rekam müziğini bilen var mı saygılar...

reklamın müziği buradan indirebilirsin
    işte link:
    http://r*a*p*i*d*s*h*a*r*e*.com/files/120049558/Lipton_White_RoadTrip_MUSIC_30s_170408.m*p*3.html

harflerin arasındaki * şeklini sil öyle yaz. (linkin sonundakileride silmeyi unutma)
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.