Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://nl.youtube.com/watch?v=ipPETqxIZtM arkadaşlar bu müziği bilen varmı?
  • pepsi reklamı vardı 2 sene önce kadar adamlar dadada diyordu
  • Reklam müzügi degil ama, SHOW TV nin Packshot adli programinda calan bi sarki var surekli caliyor kadin konusurken bulabilirseniz cok iyi olur, sagolun simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupus16 -- 21 Haziran 2008; 20:52:29 >
  • sinemada gordum bugun burn energy drink in bi reklamı vardı şarkı mukemmeldiiii...
  • ATV de tükiye maçını reklamını verirken kırmızı beyaz diye kısık sesle sölerlerken arkada hoş bir müzik çalıo nedir acaba adı

ya bilen yok mu ya.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzgrpnr -- 26 Haziran 2008; 23:38:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloddMax

pepsi reklamı vardı 2 sene önce kadar adamlar dadada diyordu

Trio - da da da
  • ATV de tükiye maçını reklamını verirken kırmızı beyaz diye kısık sesle sölerlerken arkada hoş bir müzik çalıo nedir acaba adı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurco

http://nl.youtube.com/watch?v=ipPETqxIZtM arkadaşlar bu müziği bilen varmı?

BİRİ LÜTFEN YARDIM EDEBİLİRMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ!!!!!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: alpercesur

Garanti Bankasının Milli Takıma özel Turko reklamındaki şarkıyı mp3 formatını arıyorum.
    telefona güzel melodi olabilir
  • sinemada gordum bugun burn energy drink in bi reklamı vardı şarkı mukemmeldiiii... yardımcı olabilir misinizzzzzzz
  • türktelekom un jem bey reklamında evlilik kısmında arka fonda çalan müzik????????????
  • burn nitezoom en son reklamındaki muzik nedir acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanikAtak

quote:

Orjinalden alıntı: PanikAtak

Arkadaslar Volvo S70 araba reklamının müziği nedir bılen warmı?

WanteD
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrekirdag

quote:

Orjinalden alıntı: yasseminn

şimdi şöle bi yardımım olabilir şu sayfadanhttp://www.etietieti.com/ yukardaki linklerde eti yaşam var onun altında reklamlar sayfası onu açtığımızda en yukardaki yeniler bölümünde 2. sıradan 2. reklam eti brownie gold yazan şarkısında duyabilirsiniz..yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Yasemin : Browni gold reklam müziğinin, bestesi Eddie Jones'a aittir. Parçanın adı Teenage love song'dur

bi dene istersen. xD

ya dostum bu şarkıyı bulamadım ben sende varsa bi link falan atarsan tam süper olur :)

• kemal sunal e-kolay.net reklam müziği bilen var mı tasavvufi bişeydi ?????*
  • quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

türktelekom un jem bey reklamında evlilik kısmında arka fonda çalan müzik????????????

yok mu
  • merhaba arkadaslar ben euro2008 de maç bittikten sonra yada devre arasında çalan bi müziği arıyorum. bi dj müziği. bi nakaratı var . hey hey ouvey dj bişey bişey valla bulabilirseniz cok sevinirim bulamıyoooooooooooooom
  • euro 2008 gol atınca çalan müziği bilen var mı ? samba bilmem ne olması lazım adıda tam çıkaramadım eski bi şarkı olması lazım
  • samba dicanney daraaraaarararaa rarar rar a rar :D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.