Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar honda civic reklamında çalan müziği arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz..

http://www. youtube .com/v/C78mRivYY6I
  • hoca c-thru yalan daha kimse bulamadı bu arada youtubedan videoların isimlerini isteyen arkadaşlar commentlere bakarsanız yüzde 80 bulursunuz ben şimdiye kadar kileri buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc 12 -- 22 Şubat 2007; 22:13:36 >
  • yaw arkadaşlar biraz geç olacak ama - daha önce kesin yazılmıştır- toyota yaris büyük küçük reklamındaki şarkıyı yazarbilirmisiniz??
  • arkadaşlar lütfen ama lütfen akbankın şu son reklam filmlerindeki müzik çok aradım kafayı yemek üzereyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: serzenis77

selam arkadaşlar honda civic reklamında çalan müziği arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz..

http://www. youtube .com/v/C78mRivYY6I

çok uzun süredir arıyorum, bulamadım.....
    honda ya mail bile attım ama nafile
  • quote:

Orjinalden alıntı: cips

Selam bende Rahmetli Kemal Sunal'ın e-kolay reklamlarında oynadıgı reklamların muziklerini arıyorum.soyle keman sesleri falan vardır enstrumantal bir parcaydı.tesekkurler şimdiden

böyle bir sarkıyı hatırlamıyor musunuz?
  • yanılmıyorsam bu parça fransızca fransızca bilen yokmu yaww allah için bir yardımcı olsun... şarkı sözlerini aratırım ben :)

http://www.you tube.com/v/6eC6pCFmCnw
  • patos reklamındaki müziği arıyom (şu iki boyut üç boyut fln olanı ?)
  • .........Sorulmuştur büyük ihtimal ama çok yorum yapılmış okuyamadım Crea'nın reklamında bi şarkı çalıyo Technology felan diyo bilen var mı???
  • VISA REKLAM MÜZİĞİNİN ŞARKICI ADI VE ŞARKI ADINI BİLEN VAR MI? HEDİYE PAKETLERININ UCTUGU...
  • ya arkadaşlar şu avrupadan futbol müzigini bulan yok mu ya bulun lütfen ya çoooooook aradm ama hiç biyerde yok eklein bni bulan eklesn tunakankontas@mynet.com
  • beyler tv8 premier lig maçları reklamını yaparken arkadaki müzik çalıyor nedir ?
  • pussycat dolls - sway
    quote:

Orjinalden alıntı: perfect expert

algida carte'dor un reklam müziğinin adı ne?aynı athena nın macera şarkısına benzer olani varya lütfen ismini gönderin.....
  • VISA' nın son reklam müziğini bilen yok mu yaw? Hediye paketli reklam...
  • Heh ya evet VISA reklamının müziği nedir arkadaşlar, "...I decided to get away" falan diye bişeyler geçiyo içinde.
  • c-thru reklam müziğini bulabilen var mı??? ben kendimi harap ettim bulabilmek için hiç bir yerde yok...
    bulduğum an vallahi her yere yazacağım ne müzikmiş yahuu ....
  • ya arkadaslarrrr şu tv8 in avrupadan futbol müzigini bilen varsa atsınnnnn ya kaç aydan beri arıormmmmm bulan eklesn bni tunakankontas@mynet.com
  • Ralph Myers & The Jack Herren Band - Nikita
    (Lipton reklam müziği)
    şarkısının mp3 ünü upload eden veya,indirebileceğim bir yer bilen var mı arkadaşlar?
  • ŞU TV 8 avrupadan futbolun müziği PAUL OAKENFOLD-DREAD ROCK olabilirmi bi bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: caneryolal

Ralph Myers & The Jack Herren Band - Nikita
    (Lipton reklam müziği)
    şarkısının mp3 ünü upload eden veya,indirebileceğim bir yer bilen var mı arkadaşlar?

neyse tamam buldum. sağolun
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.