Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ZATHARA

hemen söyleyim "the marcels- heartaches nuovo

download linki verebilirmisin bulamadım hiç bir yerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExEzuq

quote:

download linki verebilirmisin bulamadım hiç bir yerde

emule de buldum kardeş emuelyı ınternetten ındır her yerde wardır ordan ısmını yazarak ındırırsın
  • the marcels - heartaches diye aratıp buldum. nuovo yazınca olmuo
  • quote:

Orjinalden alıntı: toxin

ya bana bi yardımcı olursanız ben hatırla sewgili dizisinin müziini arıyorum lütfen bi çareeee

sanırım bu hatıra sevgilinin olsa gerek:
    Seitkaliev With St. Petesburg Lyric Ensemble - Waltz of the Butterfly
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: switel

arkadaslar peugeot 207 reklam muzigini bilen var mi??? (ugurbocekli olan)

cok tesekkur ederim...
  • ya şu tv 8 in avrupadan futbol müzigini bulun ya ltn:( tunakankontas@mynet.com
  • arkadaşlar iki şey sorucam şu geçen star da peter pan filminin reklamının başında çalan şarkı bi de türk telekom-charloi maçında mola sırasında bi şarkı çalıyodu bu şarkıyı çok yerde duydum ama şööle tarif edeyim.. adam ooooooo gerend baby die baarıyor sonra bi topluluk huuu haaa dio
  • http://www.youtube.com/watch?v=dRetLxiarEQ

bu linkteki telsim-vodafone reklam müziğini arıyorum bilen varmı
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar peugeot 207 reklam muzigini bilen var mi??? (ugurbocekli olan)

cok tesekkur ederim...

ONEMLI DIIL ARKADASIM HER ZAMAN
  • quote:

Orjinalden alıntı: TUEUR

Beyler bu müziği bilen var mı?
    quote:

bu marşı besiktaşlılarda söylüyordu
    quote:

Orjinalden alıntı: vlknkzgn

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=MksjhIQGYdM&mode=related&search=

arkadaşlar burada calan müziğin adını bilen var mı?

bu bi ülkenin milli marşı galiba bi yerlerden hatırlıyorum

BUYUR ARKADAŞIM ::: İsmi: Triumphal March from "Aida"
    Şarkıcı: Giuseppe Verdi

• tamammane Cocukca galıba sen aradıgınıı bulamadın oyuzden boyle bır acıklama yaptın.En azında arşvde kalması lazım bir suru reklam müzikleri var.Tabi sen yazmak zorunda deilsn.
    quote:

Orjinalden alıntı: kapakolsun

Mod arkadaşlara bu topici kapatmasını tavsiye ediyorum çünkü eskisi gibi yardım yok ,herkes birşey istiyor kimse aradığınla ilgilenmiyor kadirartun gittiğinden beri böyle zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: conquers_

tamammane Cocukca galıba sen aradıgınıı bulamadın oyuzden boyle bır acıklama yaptın.En azında arşvde kalması lazım bir suru reklam müzikleri var.Tabi sen yazmak zorunda deilsn.
    quote:

Orjinalden alıntı: kapakolsun

Mod arkadaşlara bu topici kapatmasını tavsiye ediyorum çünkü eskisi gibi yardım yok ,herkes birşey istiyor kimse aradığınla ilgilenmiyor kadirartun gittiğinden beri böyle zaten

Conquers haklı,aynen katılıyorum.Ben henüz aranıza yeni katılmama rağmen elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.Herkes bildiğini yazar zaten kimse sakınmaz ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinawamd -- 1 Şubat 2007; 22:56:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: vlknkzgn

arkadaşlar iki şey sorucam şu geçen star da peter pan filminin reklamının başında çalan şarkı bi de türk telekom-charloi maçında mola sırasında bi şarkı çalıyodu bu şarkıyı çok yerde duydum ama şööle tarif edeyim.. adam ooooooo gerend baby die baarıyor sonra bi topluluk huuu haaa dio

yaww arkadaşlar yoq mu bu iki şarkıyı bilen ??!!
  • Arkadaşlar hatırlıomusnz Tefal'in bir ütü reklamı vardı kediyi ezip geçiodu ütü sonra kedi ütüyü kovalamaya başlıodu polis durdurup ütüyü eve getiriodu.Orda çalan müzik çok eğlenceli bişiydi ben aradım ama bulamadım bi el atsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar geçen sene açtığım bu forum sayfa sayısı 60 ulaştı bu akdar sayfa sayılı bir başka frum daha yok bu topikte reklamlara ve reklam müziklerine olan sevginiz gerçekten büyük hepinize teşekkür ederim aradabir kulagımıda çınlatıyorsunuz şu an askerde olmam sebebiyle foruma katkı sağlayamıyorum 6 ay gibi bir zamanım kaldı sonrada çok mükemmel bir fikrim var sizlerin satesinde sadece reklamların ve müziklerinin olduğu bir site açmayı planlıyoruz ve çok sağlam bir site olması içinde şimdiden çalışmalarımıza başladık benim tuhafıma giden böyle populer bir forumu neden üst konu yapmadıkları sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın
  • hayırlısı olsun diyelim şimdiden
  • Elektrolux Iron Aid Reklam müziğini arıyorum... lütfen yardımcı olrumusun:?
    bulamadım çıldırıjam
  • kadir 6 ay sık dişinihayırlı tezkereler ve siteler inş. bekliyoruz dört gözle seni...

banada elektrolux reklamı lazım şimdiden thx...
  • gençler şu milletin çamaşır yıkamaya nehre indiği reklamın müziği lazım elekrolux reklamı olabilir emin değilim şöyle diyor reklamda ' çamaşır yıkama anlayışı değişti. şimdi sıra ütüde.. gibi bişiy
  • gençler mi?
    burada kimse kimsenin emrinde çalışmıyo abi (!)
    burada istekler ricayla lütfenle yürüyo haberin olsun...
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.