Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya şimdi bana çok kızcaksınız ama citroen c4'ün reklamındaki parça ne güzelmiş yaa ben o arabaları karıştırdım hani şu buz pateni yapan arabanın reklam müziği neydi? hem bi yazarsanız tekrar hatırlamış oluruz hı? :( plz!
  • arkadaslarMOTOROLA KRZreklamındakı calan parcanın adını bılen varmı? daha oncede sorulmus ama cevabını bulamamıssınız sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmbrbr -- 21 Kasım 2006; 18:02:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: phapha

yunus kardeş bi gelişme yok mu yaf..
    tekrar yazayım belki bilen arkadaşlar vardır...
    Bu muzikleri baya aradım...İnşalla bi bulan çıkar...Durduk yere kulagıma melodileri gelmeye başladı..
    1-Denizbank (zorlu yeni aldıgında sanırım ilk reklam)ın penguenlerle ilgili reklamı...Bankalar ve bankacıları penguenlere benzetiyordu..İşte kimisi düşüyordu suya vs...umarım hatırlayan çıkar
    2-Şu anda tv8 deki İngiltere Premier Ligi maçlarının reklamını verirken çalıyor..kanala mail attım aam malum Tükiye de yiz..kimse kimseyi takmıyor..
    Bu ikisi...
    İlgilenen ve zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim...

Premier Lig reklamı için çalan şarkı bu olması lazım

The Caesars - Jerk it out
  • slm arkadaşlar ben aranızda Vangelis-Ask The Mountains parçasını dinleyeniniz warsa o parçaya benzer önereceğiniz bi şarkı adı istiyorum reklam müziği ws.
    ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bulunca teşekkür edip topici kirletmeyelim dimi
  • inanamıyorum ya. braun cruzer reklam müziğini bulabilen yok hala ( ben dahil )
  • quote:

Orjinalden alıntı: lavas

ya şimdi bana çok kızcaksınız ama citroen c4'ün reklamındaki parça ne güzelmiş yaa ben o arabaları karıştırdım hani şu buz pateni yapan arabanın reklam müziği neydi? hem bi yazarsanız tekrar hatırlamış oluruz hı? :( plz!

patenli c4 reklam müziği

The Egg- Walking Away
  • the icicles-sugar sweet 52 . sayfada vermiştim sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem2004_34

arkadaslarMOTOROLA KRZreklamındakı calan parcanın adını bılen varmı? daha oncede sorulmus ama cevabını bulamamıssınız sanırım.

the icicles-sugar sweet 52 . sayfada vermiştim sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: papillon10

quote:

Orjinalden alıntı: cem2004_34

arkadaslarMOTOROLA KRZreklamındakı calan parcanın adını bılen varmı? daha oncede sorulmus ama cevabını bulamamıssınız sanırım.

the icicles-sugar sweet 52 . sayfada vermiştim sanırım

tesekurler dostum
  • C-Thru parfümünün reklamında çalan şarkıyı bilen var mı acaba ?

• premierlig son müzik cok guzel ne zmandir ariodm buldum sonunda pisman kalmicksnz.....

Darude vs Warp Brothers - Phat bass Sandstorm
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZELL_

!!!DİKKAT!!!arkadaşlar şöyle bi baktım hiç kimse rocco lolipop'un yeni müziğini sölememiş gerçi reklam yeni çıktı ama belki bulann birileri vardır dedim reklamda çikolatalı falan oluyo rocco yiyen milletin azı yüzüde çikolata yemiş gibi oluyo bilmem anlatabildimmi bide tabii yeni çıkan ariston reklamı var çamaşır makinesi olan.hani makinanın içinde çoraplar gömlekler falan balıklar gibi hareket falan ediyo ahanda o reklam bulanınız varsa lütfen koyarmısınız arkadaşlar herkese saygılar...kolay gelsin.!!!DİKKAT!!!reklamlar yeni olduğu için kimsenin bahsetmemesi normal ama herkes reklamları gördükten sonra rocco nun müziği (dove) reklam müziği kadar ariston müziğide (citroen)reklam müziği kadar rağbet görüceğinden eminim...

slm gene ben anladığım kadarıyla baya bi millet izlemiş reklamları allah rızası için bide şu aristonun müziğini bulursanız.teşekkürler iyi çalışmalar...

• quote:

quote:

!!!DİKKAT!!!arkadaşlar şöyle bi baktım hiç kimse rocco lolipop'un yeni müziğini sölememiş gerçi reklam yeni çıktı ama belki bulann birileri vardır dedim reklamda çikolatalı falan oluyo rocco yiyen milletin azı yüzüde çikolata yemiş gibi oluyo bilmem anlatabildimmi bide tabii yeni çıkan ariston reklamı var çamaşır makinesi olan.hani makinanın içinde çoraplar gömlekler falan balıklar gibi hareket falan ediyo ahanda o reklam bulanınız varsa lütfen koyarmısınız arkadaşlar herkese saygılar...kolay gelsin.!!!DİKKAT!!!reklamlar yeni olduğu için kimsenin bahsetmemesi normal ama herkes reklamları gördükten sonra rocco nun müziği (dove) reklam müziği kadar ariston müziğide (citroen)reklam müziği kadar rağbet görüceğinden eminim...

slm gene ben anladığım kadarıyla baya bi millet izlemiş reklamları allah rızası için bide şu aristonun müziğini bulursanız.teşekkürler iyi çalışmalar...

Vangelis-Ask The Mountains

• sanırım bi tek magnumun reklamı bulunamadı ???
  • motorolalarda bi melodi var spooky die nerden bulurum nasıl bulurum kim söylemiş
    bilen duyan yokmu bulamadım deli olcem bea
  • C-THRU parfümünün reklam müziğini arıyorum..
  • Bende Anadolu Hayat Emeklilik : Gelecek adlı reklamın müziğini arıyorum. Bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • digiturkk digiturkk
  • ARKADAŞLAR KARDEŞLER ŞU YENİ ÇIKAN FİAT SECİDİ REKLAM MÜZİĞİNİ BİR TÜRLÜ BULAMADIM LÜTFEN O MÜZİĞİN ADINI BİLİYORSANIZ YARDIM EDİN SİZE DUA EDERİM ;)
  • arkadaşlar bu yeni çıkan sony ericson walkman telofonlar ın bir reklam müziği var çok süper
    hani herkesin elinde bu telefondan var herkez kendinden geçiyor reklamda çok dehşet.
    herkezde var telefondan kulaklıkları takmışlar kafalrı sallıyorlar.

ama müziğin adı ne??
    bilen varsa söylerse sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelnet -- 26 Kasım 2006; 22:51:13 >
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.