Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cyclops_

quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

quote:

Orjinalden alıntı: MehmetKIRLI

Selam...

Bana akbankın eski reklam müziği bulmaya çalışıyorum (küçük bir sucu çocuğun zamanla birkimi ile işi büyütmesini anlatan bir reklam) link, şarkıcı ismi, şarkı ismi vb bilgide işime yarar....

melih kibar - sucu cocuk

http://r apidshare.com/files/2381638/Enstrumantal_-_Sucu.m p3

Ufak bi düzeltme, bu Akbank değil Garanti Bankası'nın reklamıydı. Çok harika bir reklamdı, hâlâ benden başka hatırlayanların olmasına çok sevindim.

• Ya arkadaşlar Burn Enerji içeceğinin reklamı ve mnüziği çok hoş.ama müziğini hiçbiyerde bulamadım lütfen yardım edebilirmisiniz ?

Youtube Reklamı İzleme Linki :http://www.youtube.com/watch?v=nJZ7yJvJONA

Mega-upload Reklamı İndirme Linki :http://www.m-e-g-a-u-p-l-o-a-d.com/?d=3HA9GA30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 18 Kasım 2006; 10:46:21 >
  • Yok mu şu DIGITURK'ü bulan ?

• müzik hiç de yabancı değil
  • Herkese slm arkadaşlar şu nestle damak raklamında arka fontda çalan klasik müziğin ismini bilen varmı?

hatırlamayanlar için reklamı çekip kayıt ettim işte linki
    h t t p : / / r a p i d s h a r e . c o m /files/3877058/Nestle_Damak. mp3. html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Hellslayer_ -- 18 Kasım 2006; 19:32:27 >
  • hobaaaaaaaaa..bende dijitürk ü istiyom haberiniz olsun bomba bir müziğe benziyo..boşuna ısrarlı isteklerde bulunmuyolarmışşşş
  • Digitürk
  • 18.11.06 da yani bu akşam yayınLanan survivor programında, SeLim iLe Nadya şu goLf arabasındayken bi parça çaLıodu. Hatta ikiside kafaLarını bi sağa bi soLa saLLayarak söyLüyordu. O parçanın ismini biLen var mı acaba =)
    AsLında teLefona kaydedicektim ama diğer odada şarjda oLduğu için kaydedemedim yaf :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: autumn.

Digitürk

• slm
    opel corsanın son reklam müziğini
    ve
    str8 parfümünün müziğini bulabnilirmisiniz ben bulamıyorumda
  • arkadaş zaten yazmış corsayı
    str8 bulunursa sevinirim arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

Orjinalden alıntı: zwank

quote:

quote:

quote:

sanırım bi reklam müziğiydi söle biseydi galiba

şiki bang bang şiki bang bang şiki bang bang.... diye gidiyodu

valla şiki bang diye giden ruslana-wild dances var.. o da reklam müziği diil pek ama..

bir de ricky martin'in fi tarihinde öle bi şarkısı vardı diye hatırlıyorum.. daha çömezdi o zamanlar.. ilk albumünden olablir "un,dos tres" olan..

ama ricky martininki she bangs ti ya:D ....Hangi reklam olduğunu bliyor musun?

walla hangi reklam olduğunu bi bilsem ahhh

dediğim gibi şiki ban ban şiki ban ban şiki ban baaaaaaan diye uzuyo artakasında konusmalar giriyodu

shake your bon bon - Ricky Martin
    dediğin şarkı bu
    ama onun istediği bumu onu bilmiyorum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sanırım bi reklam müziğiydi söle biseydi galiba

şiki bang bang şiki bang bang şiki bang bang.... diye gidiyodu

valla şiki bang diye giden ruslana-wild dances var.. o da reklam müziği diil pek ama..

bir de ricky martin'in fi tarihinde öle bi şarkısı vardı diye hatırlıyorum.. daha çömezdi o zamanlar.. ilk albumünden olablir "un,dos tres" olan..

ama ricky martininki she bangs ti ya:D ....Hangi reklam olduğunu bliyor musun?

walla hangi reklam olduğunu bi bilsem ahhh

dediğim gibi şiki ban ban şiki ban ban şiki ban baaaaaaan diye uzuyo artakasında konusmalar giriyodu

she bang - Ricky Martin
    var bide buna bak

• STR8 reklamındaki şarkı :

Mourah - J. Butterfly

• gelin vaz gecelim bu sevdadan beyler yok digitürk ortalıklarda
  • merhaba ben bir sarkı arıyorum. mutlaka bilirsiniz. hani star tv de eskiden pazar geceleri sinema gibi film başlardı ve film başlamadan önce ''parlıament gece klubunun sundugu pazar gecesi sineması'' diye bir reklam var idi o altta çalan bayanın söyledigi slow parçayı arıyorum. sarkının adını ve söyleyenin adını bile yazmanız yeterli. ilginize şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar süper bir advert şarkısıs swatch reklamının müzigi yıllardır arıyordum şans eseri buldum sizlerle paylaşmak iştedim şarkının sözleri süper

Midge Ure-BREATH :):):):)

enjoy it
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail8484

merhaba ben bir sarkı arıyorum. mutlaka bilirsiniz. hani star tv de eskiden pazar geceleri sinema gibi film başlardı ve film başlamadan önce ''parlıament gece klubunun sundugu pazar gecesi sineması'' diye bir reklam var idi o altta çalan bayanın söyledigi slow parçayı arıyorum. sarkının adını ve söyleyenin adını bile yazmanız yeterli. ilginize şimdiden teşekkürler

Artist: Linda Ronstadt feat. Aaron Neville
    Song: All My Life

bu arkadaşım istediğin şarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyclops_ -- 20 Kasım 2006; 1:31:50 >
  • Arkadaşlar Trident Fresh:buz reklamındaki şarkıyı arıyorum,yardımcı olursanız sevinirim...
  • slm. kc grup un reklam müziğini bulamadım bi türlü.
    bide trident reklam müziğini bilen varmı.metroda çarpışıyorlar kız cama telefonunu yazıyo 55-1708.:)

bide clio symbol müziği de güzeldi yaww.hani eleman her bindiği arabadan indiriliyo ya.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.