Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Yü.Si.

digiturk reklamı dediğiniz basic instict 2 nin film müziğiydi heralde.
    yanlış olmasın??

Valla baktım biraz internetten ama bulamadım.Birinci filmin bulabildim sadece.

Yaw yok mu bu şarkıyı bilen yawww.

• harlem müziği aranıyor aratılıyor ama ZIKKIM MÜZİĞİN İSMİ BULUNAMADI Kİ İNDİRELİM YOK MU YAAAWWW BU HARLEM MÜZİĞİ ntv ye bnm gibi defalarca mail atan arkadaşlara sesleniyorum herhangi bir konu da mesaj atıp mesajlrınınza cevap alabildiniz mi bence kimseyi takmıolar orada..
  • Survivor ın arasında tanıtıcı rekLam giriyordu RuffLes ın. Orda 4 kişi yarışıodu işte, orda çaLan bi müzik vardı onun adını biLen var mı ?
  • ---Bu topic bitmiş kapatılmalıdır----
  • arkadaşlar geçenlerde bir ilizyonist çift gelmişti türkiyeye çok hızlı kıyafet değiştiriyorlardı.

orda hızlı ama eski tarz bir parça çalınıyordu.bilen warmı.

o şarkı birde hatırla sewgili adlı dizide geçen hafta kızın doğum günü partisindede çaldı.

biri lütfen söylesin teşekkürler
  • yok mu halen bulunamadımı digiturk müziği ağlamak istiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: kaos.41

yok mu halen bulunamadımı digiturk müziği ağlamak istiyorum
  • Arkadaşın biri Digiturk reklamındaki şarkı için Basic Instinct 2 (temel içgüdü 2) nin şarkısı olabilir dedi.

Tüm albümü dinledim o filmin öyle bir şarkı yok.

Aramaya devam.

• quote:

Orjinalden alıntı: ManofFire

arkadaslar yeni bi rekalm var cocacola nın TÜRKİYE SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIZ SANDIN tribünler karton adamlarla dolu onun arkasında bi mars gibi bişe var onu bulursak sevinirim

Selam arkadaşlar ben de bu reklam müziğini arıyorum bilgisi olan varsa lütfen ozelden ulaşsın.
    Şimdiden teşekkurler...

• quote:

Orjinalden alıntı: LynXMaSTeR

Survivor ın arasında tanıtıcı rekLam giriyordu RuffLes ın. Orda 4 kişi yarışıodu işte, orda çaLan bi müzik vardı onun adını biLen var mı ?

yok yok bulamadim gitti. ne sarkimis en sonunda delircem acun a msj atcam
  • yok abi yok bulamadım digiturk ü
  • quote:

Orjinalden alıntı: S4gaciouS

quote:

Orjinalden alıntı: LynXMaSTeR

Survivor ın arasında tanıtıcı rekLam giriyordu RuffLes ın. Orda 4 kişi yarışıodu işte, orda çaLan bi müzik vardı onun adını biLen var mı ?

yok yok bulamadim gitti. ne sarkimis en sonunda delircem acun a msj atcam

outcast hey ya
  • ya arkadaslar ben yenı uyeyımde sıze bısı sorucam emel müftüoglunun zuzu dıye bı sarkısı var bılrsınız orda taklıt yaparken bısarkı soluyo 'istanbul beklıyor onsuz olmam dıyor ' dıye bı soz soluyo o sarkıyı bulabilirmısınız kafayı yıcem bulamadım
  • forever_boy saoLasın kardeşim parça bu idi.

Fakat diğerini haLa buLamadım. Ona da bi bakıversen diyorum (=
  • Tamam buLdum.

Fergie - Bailamos
  • quote:

Orjinalden alıntı: MehmetKIRLI

Selam...

Bana akbankın eski reklam müziği bulmaya çalışıyorum (küçük bir sucu çocuğun zamanla birkimi ile işi büyütmesini anlatan bir reklam) link, şarkıcı ismi, şarkı ismi vb bilgide işime yarar....

melih kibar - sucu cocuk
  • billboard reklamındaki sonda cıkan sarkiyi ariyorum sesi fergie ye benziyor ama yarımcı olursanız cok sevinirim cok sağolun arkadaslar...
  • kusura bakmayın arkadaslar daha once verilmis arama yapip bakmistim ama gozumden kacmis tekrar ozur dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

quote:

Orjinalden alıntı: MehmetKIRLI

Selam...

Bana akbankın eski reklam müziği bulmaya çalışıyorum (küçük bir sucu çocuğun zamanla birkimi ile işi büyütmesini anlatan bir reklam) link, şarkıcı ismi, şarkı ismi vb bilgide işime yarar....

melih kibar - sucu cocuk

http://r apidshare.com/files/2381638/Enstrumantal_-_Sucu.m p3
  • Geçen gün Mehmet ALi nin programında duyduğum bi parça var, teLefona kaydettim. Parçanın adını biLeniniz var mı acaba ?

h t t p : / / r a p i d s h a r e . c o m / files/3753713/MaLayk_miLak.amr.html

Parçaç amr uzantıLı oLduğu için teLefona atıp veya pc de wav veya mp3 e çevirip dinLeyebiLirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.