Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakkaten yaaa.Şu Digiturk'teki çok iyi bir şarkı.

Yok mu bilennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ???

• evet abiler ablalar...... şu dijitürk hayır hayır hayır diyen aktörlerin sonrasında çalan şarkı hakikaten çok güzel....bulalım bunu
  • arkadaslar ,banada kanal a da cıkan arsenal tv reklamı var. orda calan bır muzık var hıc soze gırmıyo bılındık bır sarkının muzıgı onu bılen varsa esırgemesın.acıl lazım
  • arkadaslar banada kanal a da cıkan bır reklam var arsenal tv reklamı ,orda arkda calan bır muzık var oldukca bılındık ve guzel bır sarkının muzıgı bılen varsa esırgemesın ,acıl lazımda ...ama soze sadece sarkının bası var ama ızlemıssenız emınım kı hatırlıcaksınız ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: omurgencer

arkadaslar banada kanal a da cıkan bır reklam var arsenal tv reklamı ,orda arkda calan bır muzık var oldukca bılındık ve guzel bır sarkının muzıgı bılen varsa esırgemesın ,acıl lazımda ...ama soze sadece sarkının bası var ama ızlemıssenız emınım kı hatırlıcaksınız ...

2 kez niçin yazıyosun
    anlıyoeuz erak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

quote:

Orjinalden alıntı: fledermaus

adam soyluyor.tek bıldıgım tvde cep melodılerınde adını UP olarak gosterıyor.
    formları arastırdım ama hep eskı bolumlerın parcalarını koymuslar bu yenı

papi sanchez - enamorame bu galiba bi bakıver aresten rahatlıkla indirebilirsin

Qwam - I Cant Deny It olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: MesthLeS

quote:

Orjinalden alıntı: Need_O2

BİRİNİZ ŞU HARLEM REKLAM MÜZİĞİNİ BULSUN Bİ AYDIR ARIYOM YETTİ YA

KARDEŞİM KİMSE SENİN MÜZİGİNİ BULMAK ZORUNDA DEGİL KİMSEYE KIZMA HAKKIN YOK...
    kardeşim bak burda herkez birşeyler istiyor birilerinden bu adamlarda yoğun çalışıyor,senin ne hakkın varda kızıyosun ???
    yetti ya ne demek ? bak bi kac cvp öncelerine bakta nası hatırlatma yapılır ögren...
    lüften dikkatli konuşalım

Black Eyed Peas - Lets Get It Started olabilir

• quote:

arkadaslar banada kanal a da cıkan bır reklam var arsenal tv reklamı ,orda arkda calan bır muzık var oldukca bılındık ve guzel bır sarkının muzıgı bılen varsa esırgemesın ,acıl lazımda ...ama soze sadece sarkının bası var ama ızlemıssenız emınım kı hatırlıcaksınız ...

nasıl bir reklam bişey buldum ama omu bilmiorum
  • arsenalın tv baslıyomus da yakında onun reklamında calan arkadakı fon muzıgı sekılınde bır muzık reklam suresınce calıyo sayılr...
  • quote:

arsenalın tv baslıyomus da yakında onun reklamında calan arkadakı fon muzıgı sekılınde bır muzık reklam suresınce calıyo sayılr...

daha önce görmedim baKAYIM BULURSAM PAYLAŞIRIM

• NTV de bundesliga 1 maç özetlerini gösteren programda almanca bi parça çalıyooo o parça nedir?
  • herkese selam forumu 1 haftadır takip ediyorum şu ntv de ki harlem müziği için... biraz tartişma olmuş hralde bu yüzden.. neyse sizden ricam harlem müziğini bulabilirmisiniz ben o müziği reklamı ilk gördüğümden beri izliyorum yardımcı olursanız sevinirim BU ARADA BLACK EYED PEAS-LETS GET İT STARTED değil o ntv'nin nba maçları reklamlarında çaliyordu arayanlara duyurulur tabi varsa
  • arkadaslar fıtık etti beni bu digiturk sarkısı yokmu bulan
  • arkadaşlar şu kardeşinize bi yardım ederseniz çok sevinecem. 18 aylık olum "KC Grupéun reklam müziğine dayanamıyor. çıksın diye bütün gün tv önünde kamp kuruyor. eğer melodiyi bulmama yardım ederseniz küçücük bir çocuğu tvkolik olmaktan kurtaracaksınız. teşekkürler :_(
  • slm arkadaşlar eğer araştırıp bulabilirseniz ben sizden geçen hafta surviver 'de son bölümde havada helikopter gösteri yaparken verilen müziği istiyorum !!!şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim
  • turkcellin reklamındaki şarkı ne ??
  • eski ama peogut 206 nın müsiği çok uymuştu
  • motorola krzr reklamının müziginin adını yollarsanız sevinirim simdiden tesekkürler

• kendi sorumu kendim cevaplayacağım ama the icicles-sugar sweet yinede sağolun
    ok
  • eski ama şu fiat (albea) reklem müziği varya otobüsle beraber gidiolar
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.