Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LEVİS ın son reklamı varya hani böle adam binaya filan çıkıyo en üste o şarkıya bitiyorum.Acaba nerden bulabilriim.
  • Arkadaşlar yeni gördüğüm bi reklam var çok şirin bi reklam opel corsa c'mon reklamı müziği de çok güzel SEAN PAUL-SEND IT ON süper!!!!
  • Bu arada uykulu oyuncu levi's son reklamı moonbathe reklamıysa dediğin RJD2-The horror
  • AaAA çok teşekkürler hypnotize86 şuan indiriyorum netten.Az sonra kolonların sesini açarım :D
    Saolasın..
  • ekşili rocco lolipop reklamının müziğini bulabilen yokmu hala?
  • eti negro ve jagler reklamının müziğini hala arıyorum hala bulamıyorum :( hunca.com da introsu var ama indiremiyorum :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: hypnotize86

Arkadaşlar yeni gördüğüm bi reklam var çok şirin bi reklam opel corsa c'mon reklamı müziği de çok güzel SEAN PAUL-SEND IT ON süper!!!!

sen sölemeseydin ben şimdi sorcaktım.gerçekten güzel bi sarkı reklamada iyi gitmiş

EDIT: bende zaten yüklü olan şarkıyı arıyomusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morph_er -- 31 Ekim 2006; 22:06:41 >

• arkadaşlar bi çoğunuz daha önce 2,3 sefer verilmiş parçaları sormuşş lütfen msj. ları okuyup msj. atın.
  • bilen varsa yardımcı olsun lütfen..hiç bir yerde bulamadım
  • arkadaşlar digiturk enson reklamının müziğini bir ara sormuşlardı sanırm bulundumu????
  • ya bişey sorucam ..ben yeniyim şimdi...ve anlamış değilim bu rütbe olaylarını er,onbaşı,teğmen...vs vs ..nasıl oluyor? yani rütbe olayı ne yapıyoruz da rütbemiz artıyo ..biri açıklarsa sevinicem :)
  • iiii de 2 kasımdaki mesajı ben atmadım nasıı oluo
  • sllmmm..sizlere film soundtracklerinde kullanınlan Güzel bir müzik tavsiye etcemm eminim beğeneceksiniz...APOLLO 440_ Aint talking about..
  • bu arada" bacardi " sitesini öneren arkadaşa tşkler ben o müziği cok aradım. NİHAYETT TŞKLERRR
  • türkiye finans reklam müzüüünü bilen varmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: BATYUS

arkadaşlar digiturk enson reklamının müziğini bir ara sormuşlardı sanırm bulundumu????

evet gercekten güzel müzik su hayır hayır diye haykıran ünlülerin reklamı galiba bulunursa gerdcekten güzel olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

arkadaşlar digiturk enson reklamının müziğini bir ara sormuşlardı sanırm bulundumu????

evet gercekten güzel müzik su hayır hayır diye haykıran ünlülerin reklamı galiba bulunursa gerdcekten güzel olur

bu reklam müzigini bulana benden bi teşekkür

• quote:

Orjinalden alıntı: MesthLeS

quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

quote:

bu reklam müzigini bulana benden bi teşekkür

Hala bulunamadı :(:(:(:(:(:(:(:(:(:::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::::::::::::::::::::::::::::::::::::::((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• Tişcell reklamında çalan şarkının adı nedir ?
  • ya sende bu sarkı varsa yollaya bılırmısın yada bı lınk verme ımkanın varmı
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.